Disney Dreamlight Valley STITCH QUEST WARZURTHROUGH, w tym ukryte wymagania i lokalizacja Skull Rock

Startseite » Disney Dreamlight Valley STITCH QUEST WARZURTHROUGH, w tym ukryte wymagania i lokalizacja Skull Rock
19. marca 2024
7 minutes
41

By Jhonny Gamer

Stitch Quest in Disney Dreamlight Valley Można do nich uzyskać dostęp tylko po odblokowaniu ściegu znajdując trzy skarpetki w dolinie, a następnie umieszczając latarnię w Lokalizacja skały czaszki.

Gdy umieścisz dom Stitcha, a on oficjalnie jest częścią twojej doliny, musisz spełnić wiele Ukryte wymagania postępować wraz z jego fabułą.

Aby pomóc ci z wygłupami Stitcha, mamy Przegląda za zadaniem Stitcha W Disney Dreamlight Valley poniżej, w tym co Ukryty wymóg dotyczy zadania Stitcha na poziomie 10.

Na tej stronie:


Disney Dreamlight Valley – Misje w Uncharted przyczepa aktualizacji przestrzeni.

Aby uzyskać więcej pomocy w świątecznej aktualizacji, mamy strony na herbatę Boba, ciasto owocowe, Log yule, i świąteczne ryby.

Lokalizacja skały czaszki w Disney Dreamlight Valley

Zanim naprawdę zaczniesz zadania Stitcha, musisz go najpierw odblokować Znajdując trzy skarpetki w ciągu dziesięciu dni i umieszczając latarnię na Skull Rock.

Skull Rock znajduje się tuż przy południowym wybrzeżu Dazzle Beach, po wschodniej stronie biomu. Spójrz na lewo od molo na plaży, aby łatwo dostrzec wyspę.


Skull Rock to mała wyspa po wschodniej stronie biomu Dazzle Beach.

Umieść latarnię na skały czaszki z menu meblowego, a następnie podążaj za schodami, aby umieścić dom Stitcha gdzieś w dolinie i zbuduj go na 10 000 gwiazdek monet. Będziesz wtedy mógł rozpocząć misję Stitcha, ale musisz odblokować pierwsze ukryte wymaganie.

Pierwszy ukryty wymóg dotyczący Stitch Quest w Disney Dreamlight Valley

Pierwszy ukryty wymóg dotyczący zadania Stitcha w Disney Dreamlight Valley jest Znajdź jeden z wandalizowanych znaków na pokojowej łące. Są ich trzy, ale musisz tylko z nimi wchodzić w interakcje, aby na razie dalsze poszukiwanie Stitcha.

Po rozmowie z Donaldem Duck i Stitch o znaku, który znajdziesz, musisz znaleźć wszystkie trzy.

Oto gdzie znaleźć trzy zniszczone znaki za misję Stitcha w Disney Dreamlight Valley:

 1. Przy wejściu do Dazzle Beach we wschodniej części spokojnych łąk.
 2. Przy wejściu do Dazzle Beach w południowej stronie spokojnych łąk.
 3. Przy wejściu do polany zaufania w pokojowe łąki.


Wszystkie trzy wandalizowane znaki znajdują się przez wejścia do spokojnej łąki.

Następnie weź Trzy wandalizowane znaki oraz drewno liściaste X5 i drewno X5 do stacji rzemieślniczej i tworzenia dwóch „znaków Donalda” z zakładki „Meble”.


Pokaż znaki do zszywania, a następnie wróć do spokojnych łąk i umieść trzy znaki Donalda, gdziekolwiek chcesz z menu meblowego.

Następnie musisz obserwować, jak Stitch przeprasza Donalda, aby ukończyć część „sprawdzania poziomu dobroci”, a następnie będziesz w stanie znaleźć drugi ukryty wymóg.

Drugi ukryty wymóg dotyczący Stitch Quest w Disney Dreamlight Valley

Aby odblokować drugą część zadania Stitcha, musisz:

 • Odblokuj Remy
 • Miej ścieg na poziomie przyjaźni 4
 • Odblokuj Wall-E i jego ogród
 • Odblokuj polany biomu zaufania
 • Spełnić ukryte wymóg

Drugi ukryty wymóg dotyczący szwu w Disney Dreamlight Valley jest Znajdź filiżankę kawy w pobliżu Ogrodu Wall-E, Następnie pokaż to Wall-E. Puchar będzie lśnił na ziemi gdzieś w pobliżu jego ogrodu. Nasz pojawił się za tym.Po rozmowie z Wall-E i Stitch po znalezieniu kubka, będziesz musiał Wykonaj worek z włóknem x15 i glebą x5, Następnie Wykonaj sapling kawy z kamykami x25, gliną x25 i workiem x1, Następnie posadź sapling na polanie BIOME.

Musisz podlewać sok z kawy na polanie zaufania co najmniej dwa razy i poczekaj około piętnastu minut, aż rośnie. Zbierz ziaren kawy, a następnie porozmawiaj ze ściegiem i Remy, a następnie możesz zrobić kawę z fasolką kawy x1 w kuchence.


Daj kawę do Stitcha, aby ukończyć część „bardzo sennego ściegu” jego misji i przejdź do następnej części.

Jak założyć ubrania przygodowe do Stitch Quest In Disney Dreamlight Valley

Aby odblokować trzecią część zadania Stitcha, musisz:

 • Odblokuj Ariel
 • Miej ścieg na poziomie przyjaźni 7
 • Postęp z misją UrSuala i uzupełnij „z wielką mocą” główne zadanie
 • Odblokuj biom płaskowyżu słonecznego

Po spełnieniu tych wymagań porozmawiaj z ściegiem, a następnie zbierz X3 Glass, Gold Ingot i X9 majsterkowania części do rzemieślniczej telewizji Stitch.


Kiedy dasz STITCH jego telewizor i obejrzysz z nim film, poprosi cię o założenie ubrań przygodowych, aby poszedł z nim na poszukiwanie. Aby założyć ubrania przygodowe, musisz nosić elementy odzieży oznaczone jako „sportowy”. Możesz je łatwo znaleźć z góry menu garderoby, w sekcji „żądania”, jeśli masz wymagane ubrania.


Musisz nosić sportowy top, spodnie i buty, aby zakończyć wymaganie dotyczące poszukiwania przygody do Stritch’s Quest. Jeśli nie masz wszystkiego, czego potrzebujesz, odwiedź Scrooge w jego sklepie i kup trochę z jego manekinów lub z jego katalogu, rozmawiając z nim.


Po ubraniu się w ubrania przygodowe, idź do mistycznej jaskini w Dazzle Beach. Znajduje się za filarem w trawiastej części wschodniej strony Dazzle Beach.


Podążaj za Stitch, a następnie porozmawiaj z Ursulemą i Arielem, aby ukończyć część „Hobby Stitch” jego misji.

Disney Dreamlight ValleyGrudniowa aktualizacja jest tutaj! Możesz teraz dodać Jacka Skellingtona Do swojej doliny użyj trybu wieloosobowego i usuń wieśniaków.
Aby uzyskać więcej pomocy, sprawdź naszą listę przepisów, Jak ulepszyć swój dom, mieć wiele domów graczy, Ulubione potrawy stworzeń i kody wykupu.
Wreszcie, nie zapomnij odwiedzić naszej listy przyszłych i aktualnych postaci Aby zobaczyć, kto może odwiedzić dolinę następną!

Trzeci ukryty wymóg po osiągnięciu poziomu 10 dla STITCH QUAR Disney Dreamlight Valley

Musisz mieć przyjaźń na poziomie 10 z Stitch, aby odblokować ostatnią część jego misji. Jednak kiedy to zrobisz, ukryty wymóg wykonywania poszukiwania Stitcha na poziomie 10 jest przyjaźń Poczekaj, aż odblokuje. Podczas premiery osoby mieszkające w Australii wymienione w Disney Dreamlight Valley Serwer niezgody To był dla nich następny dzień, który możemy teraz potwierdzić.

Po oczekiwaniu na dzień otrzymasz podpowiedź, aby ponownie porozmawiać z Stitchem, gdzie poprosi cię o znalezienie innego wieśniacza, aby być częścią jego zespołu. Wieśniak, z którym musisz porozmawiać, aby założyć zespół ze Stitch Kristoff.


Idź do Kristoff i przekonaj go do gry z Stitchem, a następnie odwiedź Scrooge McDuck w swoim sklepie, aby zapytać, jaki sprzęt będzie potrzebował swojego zespołu. Okazuje się, że musisz stworzyć tło fotograficzne, aby Stitch mógł promować jego występ.

Aby zrobić zdjęcie na stacji rzemieślniczej, potrzebujesz:

 • X9 Części majsterkowania
 • materiał x10
 • Szkło x10
 • X20 drewno liściaste

Po wykonaniu go, zrób tło fotograficzne, aby zszywać, a następnie spędzić z nim czas i poprowadź go do zamku Dream Castle. Podejdź na trzecie piętro zamku i zrób trzy zdjęcia z Stitch, a następnie porozmawiaj ze Scrooge McDuck.


Będziesz wtedy musiał Poczekaj dzień na następną część poszukiwania odblokowania. Po minie wystarczająco dużo czasu, porozmawiaj ze Stitchem, a następnie Scrooge McDuck, który da ci sprzęt dźwiękowy, który musisz umieścić na Dazzle Beach. Możesz teraz imprezować z Stitch i innymi członkami wioski na plaży!

Kiedy skończysz, porozmawiaj ze Stitchem, aby ukończyć swoją linię zadań i zdobyć produkt mebli „Mały czerwony statek„ Ścieg.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy Disney Dreamlight Valley, mamy strony w Toy Story Realm „A Secret Mission in” Niezamarte Space 'Quest, Natura i pielęgnacja blizny zadanie Jak ulepszyć swój dom, i gdzie znaleźć książki Remy’ego.

okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

How do you rate Disney Dreamlight Valley STITCH QUEST WARZURTHROUGH, w tym ukryte wymagania i lokalizacja Skull Rock ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *