Dlaczego menedżer piłkarski 2013 nie zrujnuje twojego życia

Startseite » Dlaczego menedżer piłkarski 2013 nie zrujnuje twojego życia
20. marca 2024
5 minutes
41

By Jhonny Gamer

W 1963 roku Coca-Cola po raz pierwszy wprowadziła dietetyczną wersję swojego wszechobecnego napoju. Pomimo obaw, że kanibalizuje to istniejący rynek Coke, „Tab” (później uzurpowany w 1982 r. Przez jego następcę, diety Coke) był sukcesem ryczącym dla firmy, odnosząc sukcesy zarówno poprzez wykorzystanie nowego, świadomego zdrowia bazę konsumentów i atrakcyjnąIstniejące pijące koks chętnie wypróbowały coś innego.

Szybkie do przodu 50 lat, a Sports Interactive wychodzą z liści z książki giganta z miękkiego picia. W największym wstrząsie z serii od opuszczenia Eidos w 2004 roku, menedżer piłkarski 2013 pojawi się w pakiecie z menedżerem piłkarskim Classic – menedżera piłki nożnej „Lite” skierowanego do rosnącej społeczności fanów zarządzania futbolem świadomego czasu. Nie spóźni się do pracy, nie sprawi, że przegapisz terminy. To nawet nie spowoduje argumentów z twoją dziewczyną (i nie sprawi, że będziesz gruba ani nie zgnili zębów).

Chociaż moja analogia otwierająca może być podstępna, to, co szczególnie intryguje w FMC. Coke jest dla ciebie zła. Podobnie jak menedżer piłki nożnej. Oto coś innego do wypróbowania.

To odważny krok dla programisty, który tak długo ceniona złożoność jak. Football Manager 13 – I mówię o wersji „Full Fat” tutaj – kontynuuje wiele w tym samym stylu, co jej poprzednicy, dodając coraz więcej zmiennych i kończąc połysk kosmetyczny połysk do bazy danych, z którą wszyscy lubiliśmy wchodzić w interakcjePrzez ostatnie 20 lat. Fani pokochają to – i słusznie, ponieważ jest to niewątpliwie najbardziej dogłębna i fascynująca karta zarządzania piłką nożną, jaką kiedykolwiek powstała.


Pracujesz po prostu, próbując rozwinąć nowy system treningowy

Szkolenie zostało całkowicie odnowione, a ulepszenia są nadal wprowadzane do bardziej powtarzających się części gry (patrzę na ciebie, konferencje prasowe). Najbardziej wyróżnia się zmiany dokonane w doświadczeniu w meczu. Zarządzanie z linii touchu jest znacznie łatwiejsze niż w poprzednich wersjach, a genialne, inspirowane Twitterem „Match Feed” oferuje krótkie wiadomości od asystenta na temat wydajności zespołu. Po raz pierwszy czułem, że moje zaangażowanie w grę nie zatrzymało się, gdy gracze wyszli na boisko – w rezultacie gra jest bardziej pochłaniająca.

Zamieszkana, zintegrowana parą oferta wieloosobowa i nowy tryb wyzwań oparty na scenariuszach wypełniają pakiet (który powiedział, że coroczne cykle wydania były niezrównoważone?) Ale to młodszy brat FM13, słusznie wymaga największej uwagi. Po całym tym czasie spędzając gonisz realizm i głębię za wszelką cenę, po co się teraz zmienić?

Do pewnego stopnia motywacja jest oczywista – jeśli cokolwiek można się argumentować. Gdybym miał grosza za każdym razem, gdy słyszałem, jak ktoś wspomina o ich czasach chwały „Champman” lub przeczytał komentarz użytkownika w linii „Używał go teraz zbyt trudny – Kennedy Bakircioglu Legend! ROFL!- Byłbym bogatym człowiekiem. Tworzy produkt, który powraca do poprzednich wersji coś, co jest oczywiste dla Sports Interactive-szczególnie biorąc pod uwagę sukces ich ideologicznych iteracji mobilnych.

Mając najlepszą część tygodnia, która poradziła sobie z grą, nawet jako purysta, nie mogłem nie być pod wrażeniem, a opisać to po prostu jako niewielkie FM, to zrobić to wielką krzywdę. FMC zachowuje wszystkie najlepsze części z ewolucji serii w ciągu ostatnich dziesięciu lat, ale udaje się ożywić prostotę i szybkość, z jaką można było nawigować po meczu, gdy był menedżerem mistrzostw. Dodaj seksowny nowy interfejs (to prawda, seksowna) i wielu będzie miało trudności z odwróceniem się po smaku.


Niestety nie ma możliwości odblokowania na odwrócenie podstaw na lewą stronę

Masz ochotę na zarządzanie Liverpoolu w deszczową niedzielę? Załaduj mecz podczas piłki nożnej w sobotę, a do końca 5.30 rozpoczynający. Choć może to zabrzmieć dziwne, przede wszystkim to, że ta przyspieszała grę, która odtwarza proste przyjemności z CM Days of Yore. Pełna wersja menedżera piłki nożnej, a bardziej niż bardzo trudna gra, jest również taka, która wymaga ogromnego zaangażowania. Dla większości osób z pracowitym życiem zajmie co najmniej tydzień, aby przejść przez sezon – a każda dodatkowa godzina stwarza coraz większy stres. Idź na zły bieg w FM13, z którego nie możesz wyciągnąć swojego zespołu, a może to być miesiące gry w drenaż. Jeśli w międzyczasie zostaniesz zwolniony w FMC, więc co z tego? To tylko kilka godzin twojego życia.

Odwracając się, oczywiście, że FMC nigdy nie będzie tak satysfakcjonujące – i wyobrażam sobie, że to będzie to, że społeczność dzieli się. Zwycięstwo Ligi Mistrzów z Tonbridge Angels w FM13 byłoby czymś, o czym można powiedzieć wnuczkom (hej, prawdopodobnie będą wystarczająco duże, aby grać z tobą, zanim tam dotrzesz). Podobne osiągnięcie w FMC – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że można odblokować w ofercie – może być bardziej zabawne, ale poczucie spełnienia po prostu nie było takie samo.

To pytanie, o które musiałem sobie zadać kilka razy w ciągu ostatnich kilku dni – i jest to, na którym spoczywa przyszły kierunek serii. Czy może być warte tego dodatkowego wysiłku na to małe, dodatkowe poczucie dumy? A jeśli większość okaże się, że tak nie jest, SI nadal inwestuje w oryginalną grę? Ułóż to w ten sposób: gdyby dietetyczna koks smakuje lepiej, prawdopodobnie nie potrzebowalibyśmy już zwykłej koksu.

How do you rate Dlaczego menedżer piłkarski 2013 nie zrujnuje twojego życia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *