Dlaczego tak wielu graczy FIFA 18 uważa, że komputer kody

Startseite » Dlaczego tak wielu graczy FIFA 18 uważa, że komputer kody
20. marca 2024
7 minutes
38

By Jhonny Gamer

Od lat gracze FIFA zastanawiają się, czy cały mecz piłki nożnej ich zdradza. Niektórzy są przekonani.


Kiedykolwiek czułem się jak kody komputerowe w FIFA? Nie jesteś sam.

Społeczność FIFA nazywa to „pęd” lub „scenariuszem”. Chodzi o to, że pod maską FIFA tworzy „dramatyczne momenty”, nadając zespołowi przegraną pomoc lub utrudniając zwycięską drużynę.

Czy przegrałeś niewytłumaczalnie podczas gry w FIFA? Czy kiedykolwiek przyznałeś korektę przeciwnikowi, który nagle go włącza w ostatniej sekundzie? Czy twoi gracze decydują, że mieli dość bez powodu i biegają, jakby utknęli w błocie? Większość graczy FIFA – i uwzględniam siebie w tym – zapamiętam czasy, w których gra zrobiła coś, co nie wydaje się sprawiedliwe.

Debata na temat pędu od lat pękła pod powierzchnią społeczności FIFA (na początku tego roku A Redditor twierdził, że znalazłem pęd w plikach gry FIFA 17), ale jest on na szczycie z wydaniem FIFA 18. To z powodu popularności nowego trybu: bitew drużyny.

Battles Squad to tryb gracza w porównaniu z trybem komputerowym dla FIFA Ultimate Team. Zabierzesz swoją drużynę FUT i grasz przeciwko drużynom innych graczy, które są Kontrola prowadzona przez AI. To świetny tryb do zdobywania monet FIFA, ale na większych trudnościach jest to dość trudne.

Jest wielu graczy, którzy oceniają kody komputerowe w bitwach drużyny na różne sposoby. Niezależnie od tego, czy są to cele spalone, czy nieprawdopodobne ujęcia, wielokrotne uderzenie w posterunek w niespójne decyzje o sędziego, bitwy w drużynie stały.


Niektórzy gracze uważają, że gra sprawi, że gracze przejdą w niewłaściwym kierunku, zdecydują, że komputer będzie teraz strzelił gola i nic nie możesz na to poradzić, i zamienić bramkarzy przeciwników w Supermana, wszystko w celu stworzenia dramatu.

Jeden irykowany gracz FIFA wydał długi post na FIFA Subreddit Dokumentowanie dowodów na oszukiwanie komputera w bitwach drużynowych. Post zawierał linki do ogromnych 30 klipów rzekomego oszustwa AI.

Nawet standardowe tryby konkurencyjne online w FUT zostały zakwestionowane w tym roku. W tym tygodniu niemiecki streamer FIFA o nazwie Diehahn stwierdził, że podczas gry online brakowało cech i specjalności niektórych graczy, ale powróciły podczas gry offline (jest więcej na ten temat FIFA Subreddit). Usterka lub więcej dowodów na oszustwo FIFA?

Dlaczego teraz informuję o tym? Z dnia na dzień był drobny kerfuffle, gdy gracz FIFA zabrał się do EA Forum zadeklarować, że ma „niepodważalny dowód”, że FIFA ma system, który pomaga słabszym zespołom.

Ten „niezaprzeczalny dowód” pochodzi z opuszków palców biednego starego włoskiego przedstawiciela obsługi klienta EA, który na czacie online najwyraźniej potwierdził istnienie skryptów. Oto, co wpisał włoski facet obsługi klienta: „Praticamente Hanno un sistema che aiuta le equadre piu deboli.”

W języku angielskim: „Praktycznie mają system, który pomaga słabszym zespołom.”

Być może, aby wyprzedzić post wysadzającą się w społeczności FIFA, menedżer społeczności EA o imieniu Aiden wkroczył, aby kategorycznie zaprzeczać jakimkolwiek skryptom lub pędowi w grze w grze. Oto jego post, w całości:

„Dzięki za podniesienie tego. Mogę cię zapewnić, że doradca się mylił w tym przypadku. Nie ma systemu, który sprawił, że zespoły osiągają lepsze lub gorsze, jak to sugeruje.

„Pytałeś doradcę, nie jest czymś, na co nasi doradcy obsługi klienta mają wgląd na ten poziom. Nasz zespół programistów, który absolutnie ma ten wgląd, odpowiedział na to pytanie kilkakrotnie w przeszłości i wyraźnie stwierdził, że nie istnieje w grze.

„Budujemy grę, aby spróbować dać najlepszą reprezentację prawdziwej piłki nożnej, gdzie istnieją rzeczy takie jak biedne akcenty lub biedne ujęcia. Czasami, gdy idą przeciwko tobie, może się wydawać, że gra gra przeciwko tobie lub próbuje przegrać. Tak nie jest, po prostu podobne rzeczy mogą się zdarzyć w FIFA, które zdarzają się w grze rzeczywistym.

„W prawdziwej piłce nożnej dostajesz dużych graczy, butelkując je na karach, tworząc złe podania itp. My nie Kontrolować, że jeśli chodzi o to, kim jesteś, jakich graczy używasz lub jaką masz zespół, co sugerują „skrypty” lub „pęd”. Gra rozgrywa się tak, jak to gra, nie Kontrola Jak to się dzieje.

„Aby to dodać, jesteśmy bardzo wrażliwi na ten problem, uwielbiamy, że FIFA jest grą konkurencyjną i przyjmuje ją jako taką. My manipulowanie grą całkowicie się z tym umocni i sprzeciwialiby się wszystkim, co stoimy i wszystkim, co chcemy w grze.”


To dość mocne stwierdzenie i przypomina podobne komentarze programistów FIFA, gdy zapytano go o problem w prasie. W czerwcu zapytałem dyrektora kreatywnego FIFA Matta wcześniej o skrypty, a on zaprzeczył, że istnieje.

„To jest coś, o co często się pytamy” – powiedział wcześniej. „Czy jest tam coś, co scenariuszy? Zapewniam cię, że nie ma absolutnie. To tylko piłka nożna. Tego rodzaju rzeczy dzieje się w piłce nożnej.”

Wcześniej powiedział, że FIFA zawiera jednak potencjał błędu gracza. Ale zamiast tego jest wynikiem pewnego nadrzędnego pędu, opiera się to na statystykach poszczególnych graczy i innych czynnikach, takich jak zmęczenie.

„W niektórych algorytmach pułapek [uwięził piłkę]” – powiedział wcześniej. „To jest wbudowane przez całą grę, ale wszystko mierzy się na poziomie indywidualnym. Nie bierze pod uwagę, och, to jest 1-0 w 90. minucie, dajmy temu facetowi więcej błędów. To bardzo indywidualne. W rezultacie może się to zdarzyć w dowolnym momencie. To część piękna tego sportu. To może być czasami frustrujące, ale taka jest natura piłki nożnej.

„Jestem fanem Man City. Ostatnia gra w mieście, którą obserwowałem, jak mamy 80 % posiadania. Boro właśnie go narzucił, poszedł drugi koniec, ich pierwszy strzał w mecz, bramkę. Dla mnie to frustrujące. Gdybym miał to mieć w FIFA, może być oczekiwanie, że to jest scenariusze. Ale w rzeczywistości są błędy w piłce nożnej i to po prostu sprawia, że piłka nożna jest. Gdyby wszystko było przewidywalne i jednolite, a całą resztę, wyciągnąłbyś trochę serca i duszy z piłki nożnej. Reprezentujemy sportowy sport, a dostajesz go zarówno w naszej grze, jak i w świecie rzeczywistym.”

Dlaczego więc ten problem pojawia się w społeczności FIFA? Brak przejrzystości ze strony EA Sports na temat tego, jak działa FIFA. Podczas gdy gracze opracowali różnego rodzaju mechanikę gry, wciąż nie wiemy o tym, jak FIFA określa, co dzieje się na boisku. Dla graczy FUT, którzy spędzają niezliczone godziny na obdarowaniu statystyk swoich graczy, to frustrujące.

Rozumiem, dlaczego EA chciałby trzymać swoje karty blisko klatki piersiowej na tych rzeczach – odciągnij zasłonę za daleko, a magia wirtualnej piłki nożnej zaczyna wyglądać jak naprawdę: dźwignie i koła pasowe symulujące złudzenie. Mimo to trochę większa przejrzystość na temat działania FIFA, która znacznie przyczyniłaby się do pomocy w rozwiązywaniu wielu teorii spiskowych, które obracają się wokół największej gry wideo na Ziemi.

Tymczasem szaleje debata. Po powrocie na Forum EA wyraźnie dość Aiden zablokował wątek, oświadczając: „Zamierzam zakończyć tę dyskusję, ponieważ tak naprawdę nie mogę powiedzieć, że te rzeczy nie istnieją w grze. Skończymy się w kółko, podczas gdy na tablicy są ludzie, którzy nadal potrzebują pomocy z problemami.

„Skrypty, pęd lub upośledzenie – jakkolwiek chcesz to opisać, nie istnieje w FIFA.”

How do you rate Dlaczego tak wielu graczy FIFA 18 uważa, że komputer kody ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *