Dokumenty wojskowe po raz kolejny wyciekają na forum War Thunder

Startseite » Dokumenty wojskowe po raz kolejny wyciekają na forum War Thunder
21. marca 2024
2 minutes
39

By Jhonny Gamer

Znasz zasady. Sklasyfikowane dokumenty wojskowe zostają opublikowane na forum War Thunder, dopóki nie zostanie zauważone przez moderatora, który go usuwa. Zaskoczona dla nikogo, stało się to po raz kolejny w zeszłym tygodniu.

Dokument udostępniony tym razem był instrukcją lotu dla Lockheed F-117 Nighthawk, Niszowy gracz Zgłoszone. Informacje takie jak lokalizacje czujników, kąty strzelania i specyfikacje silnika pokazano na stronach krążenia na wątku.

Od tego czasu cały wątek został usunięty, chociaż deweloper Gaijin Entertainment potwierdził, że informacje zostały opublikowane na jego forum.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Nintendo Switch 2 Tech Decubs i potencjalne tytuły uruchomienia omówiono.Obejrzyj na YouTube

Potwierdził szef Gaijina PR Konstantin Govorun Zadanie i cel, Amerykańska publikacja, która obejmuje amerykański przemysł obrony, jej moderatorzy usunęli post i wszelkie poufne informacje, i zakazał użytkownika, który ją przesłał.

Rzecznik amerykańskich sił powietrznych powiedział zadania i celu, że rząd „wezwał firmy do uniknięcia umożliwienia dystrybucji informacji, które są szkodliwe dla bezpieczeństwa publicznego i bezpieczeństwa narodowego”.„Podręcznik lotu F-117 nie jest klasyfikowany, ale jest ograniczony eksport.

„To jest prawdopodobnie 12. raz, które zdarza się [sic]”, powiedział Govorun, aby zadanie i cel. Wikipedia obecnie wymienia 10 oddzielnych instancji sklasyfikowanych lub wrażliwych informacji wyciekanych na forum War Thunder, z sześcioma z nich wystąpiło w tym roku.

Po raz pierwszy dokumenty wojskowe zostały opublikowane na forum w lipcu 2021 r. I były one używane przez gracza, próbując przekonać Gaijina aby uczynić czołg w grze bardziej realistycznym. Tegoroczny pierwszy wyciek miał miejsce w styczniu, kiedy gracz udostępnił dokumenty na myśliwca F-16 próbując wygrać kłótnię z innym graczem.

How do you rate Dokumenty wojskowe po raz kolejny wyciekają na forum War Thunder ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *