Doom wieczne usuwanie anty-szarości Denuvo

Startseite » Doom wieczne usuwanie anty-szarości Denuvo
21. marca 2024
3 minutes
36

By Jhonny Gamer

Oprogramowanie antycheatowe było ostatnio szczególnie kłującym problemem, i najnowszy kerfuffle w związku z wprowadzeniem Denuvo anty-Cheat Zagłada wieczny nie był wyjątkiem. Po aktualizacji jeden wdrożony 15 maja, Fani wyrazili nieszczęście, że oprogramowanie antycheatowe Denuvo (nie to samo co anty-tamper) było wdrażane na wersji PC jako część łatki. W szczególności podniesiono obawy, że oprogramowanie Denuvo było zbyt nachalne, ponieważ korzysta z sterownika na poziomie jądra-podczas gdy niektórzy gracze przypisywali problemy z wydajnością dodawania oprogramowania antycheatowego. I oczywiście to wszystko było dodawane po tym, jak wielu graczy już kupiło grę, bez możliwości rezygnacji.


Fani wychowali piekło w wiadomościach. Lub przynajmniej udał się do recenzji Steam.

Aby rozwiązać kontrowersje, Doom Eternal Executive Producent Marty Stratton opublikował oświadczenie Reddit wyjaśniające oprogramowanie antycheatowe zostanie usunięte w ramach następnej łatki – ale bronił powodów jego wdrożenia zespołu.

„Pomimo naszych najlepszych intencji, informacje zwrotne od graczy wyjaśniły, że musimy ponownie ocenić nasze podejście do integracji antycheatowej” Stratton napisał. „Dzięki temu będziemy usuwać technologię anty-cheatową z gry w naszej kolejnej aktualizacji komputera.”

Stratton wyjaśnił, że decyzja była motywowana potrzebą wdrożenia anty-szarości przed wprowadzeniem bardziej konkurencyjnej gry Doom wieczny, dodając, że integracje na poziomie jądra są „zwykle najbardziej skuteczne w zapobieganiu oszustwom” i że oprogramowanie Denuvo spełniło swoje standardy bezpieczeństwa. Doom (2016) znalazł się pod ostrzałem za powolne wdrażanie środków przeciw szwu, co powiedział, że Stratton był czynnikiem motywującym do szybkiego wprowadzenia anty-Cheat Zagłada wieczny.

„Warto również zauważyć, że nasza decyzja o usunięciu oprogramowania przeciwbogowego nie jest oparta na jakości rozwiązania anty-szarotowego Denuvo”, dodał Stratton, wyjaśniając, że ostatnie awarie były związane z konfigurowalnymi skórkami, podczas gdy problemy z wydajnością pojawiły sięspowodowana zmianą kodu wokół alokacji VRAM. „Wielu niestety powiązało problemy z wydajnością i stabilnością wprowadzone w aktualizacji 1 z wprowadzeniem anty-Cheat. Nie są powiązane.”

To może nie być koniec DOOM Saga anty-Cheat Eternal, ponieważ wydaje się, że zespół ponownie ocenia swoje podejście do „jakiejkolwiek przyszłej wdrożenia”. Istnieje jednak pewne zapewnienia dla graczy, takich jak opcja graczy tylko z kampanii bez zainstalowanej anty-Cheat, i upewnienie się, że oprogramowanie jest lepiej dostosowane „z oczekiwaniami odtwarzaczowymi wokół wyraźnych inicjatyw” dla tego, gdzie anty-Cheat jest bardzopotrzebne, takie jak gra w rankingu i konkurencyjna gra.


Stratton podkreślił również, że decyzja została podjęta przez jego zespół, ponieważ niektórzy fani spekulowali online, że wydawca Bethesda zmusił zmiany. „…Nasza decyzja o uwzględnieniu anty -Cheat była kierowana niczym innym niż czynnikami i celami, które przedstawiłem powyżej – wszystko napędzane przez nasz zespół w ID Software. Widziałem spekulacje online, że Bethesda (nasza firma macierzysta i wydawca) wymusza do nas te lub inne decyzje, a to po prostu nieprawdziwe.”

Jeśli chodzi o problemy z wydajnością i awarie, należy je ustalić w aktualizacji komputera 1.1, wraz z usunięciem Denuvo anty-Cheat. Miejmy nadzieję, że to rozwiązuje kontrowersje – przynajmniej na razie.

How do you rate Doom wieczne usuwanie anty-szarości Denuvo ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *