Dragon’s Dogma 2 w przedsprzedaży: cena, data premiery i gdzie kupić każde wydanie

Startseite » Dragon’s Dogma 2 w przedsprzedaży: cena, data premiery i gdzie kupić każde wydanie
22. marca 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Dragon’s Dogma 2 to najnowsza gra Dragon’s Dogma opracowana i opublikowana przez Capcom. Jest to kontynuacja Dogma Dragon’s Dogma 2012. Wydano go 22 marca 2023 r. Dla PS5, Xbox Series X/S i PC.

Dragon’s Dogma 2 wygląda na sukces pierwszej gry poprzez drastyczną poprawę wizualizacji, dalsze rozwijanie sztucznej inteligencji pionków towarzyszących postaci gracza i dodanie nowych powołań hybrydowych, dając graczom więcej sposobów podejścia do walki z walką. Dragon’s Dogma 2 odbywa się w równoległym świecie do Dark Aisen, który jest czterokrotnie większy niż pierwsza gra, i ma dynamiczny cykl dziennego wieczoru.

Jeśli chcesz kupić dowolną z fizycznych lub cyfrowych edycji Dragon’s Dogma 2.

Dragon’s Dogma 2 Editions and Bonus Content

Dragon’s Dogma 2 ma dwie edycje: standard i Edycja deluxe z Deluxe Edition oferuje bonusową treść w grze. Możesz zobaczyć, co dostaniesz w każdej edycji, przewijając w dół lub używając poniższych linków skokowych:

Dragon’s Dogma 2 Standard Edition


Zrzut ekranu bardzo gniewnego smoka w Dragon's Dogma 2
Kredyt obrazu: Capcom

W przedsprzedaży w przedsprzedaży standardowa edycja Dragon’s Dogma 2 zapewni dostęp do kwartetu broni Superior w grze, który składa się z personelu, łuku, miecza i tarczy oraz parę sztyletów, które należy użyć w zależności od powołaniaTwój charakter. W przedsprzedaży z Best Buy w USA otrzyma ekskluzywną okładkę Steelbook do gry, ale nie jest jasne, czy jest to obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii.

Gdzie zamówić Dragon’s Dogma 2 Standard Edition w Wielkiej Brytanii

PS5

Xbox Series X/S

PC

Gdzie zamówić Dragon’s Dogma 2 Standard Edition w USA

PS5

Xbox Series X/S

PC

Dragon’s Dogma 2 Edycja deluxe


Zrzut ekranu z Dragon's Dogma 2 pokazujący antropomorficzny lwa w zbroi.Ma miecz na plecach
Kredyt obrazu: Capcom

Zamówienie w przedsprzedaży Deluxe Edition of the Game zapewni Ci Superior Broń, a także nowy pakiet podróży, który zawiera następujące elementy w grze: Ring of Assurance;poszukiwacz’S Zestaw kempingowy;smok’S Muzyka Dogma & Kolekcja dźwięku;Harpysnare Smoke Beacons;Szczery wisiorek;Ambiwalentne kadzidło;Prowizoryczny klucz gaol;Sztuka metamorfozy;Wakestone;1500 kryształów szczelinowych.

Deluxe Edition jest tylko cyfrową, więc będziesz musiał ją odebrać ze sklepów Microsoft lub PlayStation lub uzyskać Deluxe Klucz edycji z Steam lub jednej z stron zewnętrznych poniżej.

To wszystko na teraz. Będziemy nadal aktualizować tę stronę, ponieważ nowi detaliści mają zamówienia w przedsprzedaży dla Dragon’s Dogma 2 lub jeśli pojawi się jakakolwiek nowa zawartość w przedsprzedaży i premii.

W międzyczasie pamiętaj, aby śledzić temat ofert na Eurogamer za pomocą poniższych tagów i śledź Jelly oferuje Twitter Konto, aby zobaczyć najnowsze oferty gier i technologii.

How do you rate Dragon’s Dogma 2 w przedsprzedaży: cena, data premiery i gdzie kupić każde wydanie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *