Dratini 100% idealne statystyki IV, błyszczący smok w Pokémon Go

Startseite » Dratini 100% idealne statystyki IV, błyszczący smok w Pokémon Go
22. marca 2024
6 minutes
40

By Jhonny Gamer

Dratini jest godziną w tym tygodniu, sprawiając, że ta godzina jest idealnym czasem na polowanie Perfect Dratini W Pokémon Go .

Pomimo wydania obok Pokémon Go sama, smoczka pozostaje jednym z najlepszych typu smoka Pokémon w grze. Zwłaszcza jeśli nie złapałeś jednego z wielu legend typu smoka już! Możesz nawet mieć szczęście, że złapanie błyszczące Dratini Podczas tej godziny reflektorów…

Oprócz oferowania okazji do złapania potężnego smoka, godzina reflektorów Dratini zawiera jedną z najlepszych bonusów Pokémon Go – Podwójny połów XP. Chociaż będzie to trwać tylko godzinę, nadal powinieneś poświęcić czas na zebranie jak najwięcej XP, łapiąc wiele małych smoków.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Dratini 100% idealne statystyki IV w Pokémon Go

Godzina Spotlight w tym tygodniu to świetna okazja, aby złapać Dratini z doskonałymi statystykami IV.


„Perfect” oznacza dwie rzeczy w Pokémon Go, w zależności od tego, jak planujesz użyć określonego Pokémon. Po pierwsze, jest maksymalna wersja 100% IV, czyli 15/15/15, której potrzebujesz do 4* Pokédex, Raids i Master League. Jednak ze względu na sposób obliczania CP przy użyciu trzech statystyk, idealnego IV Pokémon jest na ogół tylko najlepszą wersją w lidze mistrzowskiej.

Oczywiście nie widać IV Pokémon bez uprzedniego złapania go, ale z drobnymi badaniami możesz szybko dostrzec idealne dratini oparte na samym CP.

Jeśli jesteś na poziomie 30 (lub powyżej), idealnie będziesz szukał następujących CPS, aby uzyskać idealne 15/15/15 Dratini:

  • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 861 CP
  • Poziom 35 (maksimum dzikiego CP na wzmocnionym pogodzie) – 933 CP

Dzika wartość CP jest zgodna z poziomem trenera, aż do osiągnięcia poziomu 30, a ze względu na to, że większość bazy graczy jest teraz powyżej tego poziomu, utrzymaliśmy te wartości dla prostoty. Wartości te będą jednak różne, jeśli obecnie znajdujesz się poniżej poziomu 30.

Czy Dragonit jest dobry w PVP?

Dragonite może być oryginalnym typem smoka Pokémon i jeden z pierwszych Pokémon kiedykolwiek wydane w Pokémon Go, ale nadal pozostaje jednym z najlepszych Pokémon dla jego rodzaju w grze. Jasne Pokémon Podobnie jak Salamence i Garchomp weszły do walki, ale Dragonite nadal jest w stanie utrzymać własne – o ile ma oczywiście odpowiedni ruch.


Bez względu na ligę Dragonite przeprowadza te same ataki: Dragon Breath (Fast), Dragon Claw (naładowany) i supermocarstwa (naładowane).

Jest to całkiem świetny ruch ruchów, oferujący zwinny ruch, który wywiera zarówno szybkie ciśnienie ruchu, jak i ciśnienie w osłony, co oznacza, że możesz skorzystać z krótkich sekwencji ataku, aby szybciej pobierać swoje duże ataki, a następnie użyć ich szybciej, a następnie użyć ich, a następnie użyć tychAtaki, aby usunąć tarcze przeciwnika. Istnieje powód, dla którego Smokuje Supreme we wszystkich trzech głównych ligach, a ten ruch z pewnością nie boli.

Jest oczywiście minus biegu dragonitu, jak w przypadku wszystkich Pokémon w franczyzy. Tutaj mamy dwa rzeczywiste problemy do rozważenia: słabości i techniczność.

Słabe strony są dość proste: jako latający smok, smok jest podwójny w ataki typu lodowego i słabe do ataków smoków, wróżki i rocka. Ogólnie rzecz biorąc, powinieneś wiedzieć, kiedy nadejdą i kiedy się wymienić.

Na techniczność – „techniczny” Pokémon to trudny w użyciu lub wymaga trochę praktyki, aby nie popełnić oczywistego błędu, który sprawia, że bitwa znacznie trudniejsza niż musi być. W takim przypadku wskazujemy palcem na supermocarnię – Doskonały atak typu walki, ale taki, który jest w minusie gwarantowanego samozwańca, porzucając atak jednego etapu. Jeśli więc wypuszczasz z supermocarstwem zbyt wcześnie, możesz naprawdę zrzucić szanse na wygraną. Jest to z wowocnią, ale to świetna zabawa, pokonując ludzi z Dragonite, że prawdopodobnie w ogóle nie będziesz miał nic przeciwko.

Czy jest błyszczące Dratini w Pokémon Go?

Tak! Błyszczące Dratini wraz z błyszczącym Dragonair i Dragonite zostały wydane w lutym 2018 r PokémonPierwszy dzień społeczności .

Należy jednak pamiętać, że ponieważ godziny sprecyzowania nie mają wzrostu błyszczącej prędkości, szanse na znalezienie błyszczące są takie same, jak to by było na wolności. Po prostu masz większe szanse na znalezienie jednego ze względu na kwotę.


Kredyt obrazu: Pokemon.com

Jak wygląda błyszczące dratini?

Jak widać poniżej, błyszczące Dratini i błyszczący smoków mają uroczą różową kolorystykę, która naprawdę sprawia, że te warianty wydają się wyjątkowe. Błyszczący Dragonite wyrzuca to wszystko przez okno dla klasycznego koloru Błyszczącego Gen 1 – zielony. To jest zielony smok…


Inne wskazówki dotyczące tej godziny reflektorów

Oprócz próby złapania błyszczącego Dratini w Pokémon Go, jest kilka innych dobrych powodów, aby wziąć udział w godzinie Spotlight w tym tygodniu:

  • Najlepszy powód, może nawet więcej niż sam Dratini, w zależności od tego, jak długo grałeś Pokémon Go, to Podwójny połów XP Premia działająca przez całą godzinę. Staraj się skupić na wykonywaniu doskonałych rzutów Aby w pełni wykorzystać tę bonus! Zalecamy również czekanie, aż godzina reflektorów będzie na żywo przed złapaniem pierwszego pokemona dnia, ponieważ znowu spowoduje to więcej XP.
  • Ten bonus można ułożyć z szczęśliwym jajkiem, które podwaja ilość XP, którą zarabiasz za każde działanie Pokémon Go.
  • Jeśli jesteś nowicjuszem, ta godzina reflektorów to idealny czas na zebranie wystarczającej ilości cukierków Dratini, aby to w pełni rozwinąć Pokémon, aby wejść zarówno do Dragonair, jak i Dragonite w swoim Pokédex.
  • Dzięki Dratini jest typem smoka, złapanie grupy podczas tej godziny reflektorów doda postępy do odpowiedniego medalu bonusowego.

Wydajne wydarzenia na godzinę trwają tylko godzinę od 18:00 do 19:00 (czas lokalny). Wróć w przyszłym tygodniu Munna i jego Bonus podwójnie złap cukierki.

Powodzenia w znalezieniu idealnego Dratini!

How do you rate Dratini 100% idealne statystyki IV, błyszczący smok w Pokémon Go ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *