Drużyna Ninja nie mogła uratować Ninja Gaiden Black i Ninja Gaiden 2 dla Master Collection

Startseite » Drużyna Ninja nie mogła uratować Ninja Gaiden Black i Ninja Gaiden 2 dla Master Collection
22. marca 2024
2 minutes
36

By Jhonny Gamer

Ninja Gaiden: Master Collection w czerwcu obejmuje Ninja Gaiden Sigma z 2007 r., 2009 Ninja Gaiden Sigma 2 i 2012 Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge – ale nie obejmuje Ninja Gaiden Black i Ninja Gaiden 2 2. Dlaczego?

Według Team Ninja część kodu tych gier była nieodwracalna.


W wywiadzie dla Famitsu (dzięki, Siliconera), Menedżer marki zespołu Ninja Fumihiko Yasuda wyjaśnił:

„Jeśli chodzi o Ninja Gaiden Black i oryginalny Ninja Gaiden 2, tylko fragmenty ich oryginalnych danych były nadal nienaruszone i nie mogliśmy też ich uratować. To jest również powód, dla którego wybraliśmy Sigma.”

Ninja Gaiden Black to przerobiona wersja Ninja Gaiden, która ukazała się w 2005 roku. Jest słynie z tego, że jest jeszcze trudniejszy niż oryginał. Black został wydany za pośrednictwem Xbox Game Pass dla Xbox One S i X (z ulepszeniami dla x), ale został pobrany z usługi subskrypcji we wrześniu 2019 r.

Ninja Gaiden 2 to ekskluzywny Xbox 360, który ukazał się w 2008 roku. Ninja Gaiden Sigma 2 to port tej gry po raz pierwszy wydany na PlayStation 3 w 2009 roku. Później zobaczył premierę Vita. Digital Foundry Analizuje Ninja Gaiden 2 w poniższym filmie:


W tym samym wywiadzie dla Famitsu Yasuda powiedział, że zespół Ninja uważa Ninja Gaiden Sigma i Ninja Gaiden Sigma 2 za „The Final Versions”.

How do you rate Drużyna Ninja nie mogła uratować Ninja Gaiden Black i Ninja Gaiden 2 dla Master Collection ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *