Duża aktualizacja Halloween Fasmophobia dodaje nawiedzoną mapę kempingu, nowe duchy, więcej

Startseite » Duża aktualizacja Halloween Fasmophobia dodaje nawiedzoną mapę kempingu, nowe duchy, więcej
22. marca 2024
2 minutes
36

By Jhonny Gamer

Supremo Scare-’em-up Fasmophobia wyciąga grupę strasznych nowych smakołyków z torby Ghostbustin 'na Halloween, z dzisiejszą masową nową aktualizacją koszmar.

Kemping Maple Lodge to pierwsza mapa zewnętrzna i paczki Fasmophobii we wszystkim, na co możesz liczyć podczas upiornego wakacyjnego odosobnienia, w tym plac piknikowy, namioty, kabina z bali, a nawet nawiedzone jezioro. Kinetyczne gry programisty mówi, że nowa mapa zawiera „bardziej unikalne obiekty, wyższą gęstość obiektu i więcej szczegółów wizualnych” oraz że gracze mogą oczekiwać, że inne mapy otrzymają podobne zwiększenie, a także bardziej unikalne obiekty, w późniejszym terminie.

Ghostbusters mogą oczekiwać większej różnorodności na całym świecie w wyniku dzisiejszej aktualizacji, która wprowadza również cztery nowe duchy – Onryo, The Twins, Obake i Raiju (z których wszystkie będą miały zwiększoną szansę na spawanie w całej imprezie Halloween Phasmophobia) – plus nowySystem pogodowy, który ma dodać kolejną warstwę rozgrywki z każdym kontraktem.


Zagrajmy w Fasmophobia – żyj w EGX 2021.

Zasadniczo za każdym razem, gdy gracze rozpoczynają nowy kontrakt, wybrana lokalizacja losowo przyjmie jeden z sześciu rodzajów pogody: czyste niebo, mgła, lekki deszcz, ulewny deszcz, silny wiatr i lekki śnieg. Zmiany temperatury sprawi, że znalezienie lokalizacji ducha trudniej, deszcz lub wiatr zaburzy słuch graczy, a gęsta mgła zmniejszy widoczność.

Inne zmiany rozgrywki obejmują poprawki do istniejącego systemu planszy Ouija, nowe zachowania duchów (mogą teraz wysadzić zapalnice, wchodzić w interakcje z prysznicami i na przykład przyciągają do Walkie-Talkie), a także znaczny przegląd trudności.

Poziomy trudności amatorskich, pośrednie i zawodowe zostały przerobione, aby „sprawić, by każda trudność poczuła się bardziej wyjątkowa i zapewnić więcej opcji dla graczy na każdym poziomie umiejętności” i dodano nową trudność koszmarną „dla osób poszukujących najbardziej intensywnej fazmofobii w grze Fazmophobiama do zaoferowania”. Spodziewaj się uszkodzonego sprzętu monitorującego, długiego okresu polowania, prawie braku kryjówek i innych korekt optymalnego terroru podczas gry w koszmar.

Nowa aktualizacja Fasmophobii jest już dostępna na PC i Pełne notatki łaty można znaleźć na parie.

How do you rate Duża aktualizacja Halloween Fasmophobia dodaje nawiedzoną mapę kempingu, nowe duchy, więcej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *