Długo oczekiwana funkcja Warframe jest teraz dostępna dla wszystkich graczy

Startseite » Długo oczekiwana funkcja Warframe jest teraz dostępna dla wszystkich graczy
20. marca 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

Po ostrożnym, stopniowym wdrożeniu, aby powstrzymać wszystko, co wysadza w plątaninie utraconych postępów i łez tenno, deweloper Digital Extremes ogłosił, że Długo oczekiwana funkcja oszczędności międzyplatformowej Warframe w Warframe Warframe Warframe Warframe jest już dostępnadla wszystkich graczy.

Digital Extrees powoli pracuje nad wsparciem wieloplatformowym Warframe Od wielu lat;Cross-play została po raz pierwszy wprowadzona w grudniu 2022, Podczas gdy cross -save – umożliwiając graczom wybieranie miejsca, w którym zostawili bez względu na platformę, na której grają – zaczynając się wdrażać w grudniu ubiegłego roku.

W tym czasie cyfrowe skrajności wyjaśniły, że przybędzie ostrożne podejście i wprowadza krzyżowe w fazach, aby uniknąć ryzyka czasu spowodowanego dużym popytem – coś, co może być katastrofalne dla funkcji tak wrażliwej, jak scalanie konta. Od tego czasu wdraża wsparcie krzyżowe dla graczy w partiach, ale dziś przedstawia wiadomość, że teraz będzie dostępna dla każdego, kto chce skorzystać z tej funkcji.


Warframe Cross-Save: Tak ekscytujące, że ma nawet własny zwiastun.

Digital Extremes zaimplementowało dwa różne smaki krzyżowania w formie łączenia konta i łączenia konta – ale ta ostatnia opcja jest dostępna tylko na konta Warframe utworzone przed 24 listopada 2023 r.

Łączenie konta jest prostsze z dwóch opcji, pozwalając graczom wybrać konto podstawowe, a następnie połączyć je z wszelkimi dodatkowymi kontami na innych platformach. Po zakończeniu tego większości postępów i zakupów gry – minus kilka przypadków, takich jak ekskluzywne kosmetyki lub waluta premium zakupiona na niektórych platformach – będzie dostępna niezależnie od tego, gdzie grają, gdzie grają.

Tymczasem łączenie konta jest procesem jednorazowym, który zasadniczo konsoliduje wiele kont i wszystkie elementy w jednym koncie, które można używać na wszystkich platformach. Jak wcześniej wyjaśniły cyfrowe skrajności, podjął decyzję o wyłączeniu scalania konta dla dowolnego konta utworzonego po 24 listopada ubiegłego roku – w dniu, w którym proces zapłaty został oficjalnie ogłoszony – aby uniknąć osób nadużywających systemu przez, powiedzmy, tworzenie wielu kont, które można uzyskaćBezpłatna waluta premium, a następnie połączenie ich z powrotem na swoje konto główne.

Jeśli chcesz skorzystać z nowej funkcji Warframe, warto dokładnie przeczytać Długie FAQ Digital Extreme Zanim zaczniesz łączyć konta, aby zminimalizować ryzyko, że wszystko pójdzie niepokoją.

Dzisiejsze ogłoszenie o cross save następuje po pojawieniu się cudownie dziwnych szeptów Warframe w rozszerzeniu ścian w grudniu, który przedstawia fundamenty zupełnie nowego rozdziału w trwającej sagie gry. Kolejna duża aktualizacja, Dante Unfound, pojawia się w marcu, wprowadzając New Warframe Dante, przeróbkę dla Warframe Inaros, powrót społeczności stworzonej przez grę Treści Tennogen System i wiele innych.

How do you rate Długo oczekiwana funkcja Warframe jest teraz dostępna dla wszystkich graczy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *