Duskull 100% doskonałych statystyk IV, błyszczącego zmierzchu w Pokémon Go

Startseite » Duskull 100% doskonałych statystyk IV, błyszczącego zmierzchu w Pokémon Go
22. marca 2024
6 minutes
38

By Jhonny Gamer

Ten weekend Godzina reflektorów chodzi o requiem Pokémon, co czyni go idealnym czasem, aby złapać Perfect Duskull W Pokémon Go .

Niestety zmierzch i jego ewolucja Dusnoir, nie są świetni w konkurencyjnej grze i prawdopodobnie nie chciałbyś ich używać w nalotach Pokémon Go . Jednak w prawdziwym duchu Díde Muertos (Meksykański dzień obchodów zmarłych), zmierzch jest dziś wieczorem z cempasemúCrown Crown, dając szansę złapania czegoś nowego i wyjątkowego na świecie Pokémon Go. Jest to podwójnie prawda, ponieważ jest to rzadka szansa na złapanie kostiumu Pokémon że możesz ewoluować!

I jeśli jest kostiumowy Pokémon Czy to nie twoja sprawa, to świetna okazja, aby zaopatrzyć się w pewne istotne zasoby, dzięki specjalnej bonusie, która trwa obok Spotlight Hour w tym tygodniu – Premia podwójna gwiezdny.

Na tej stronie:

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Obserwuj bitwę guzzlord – Jedna z ultra bestii W Pokémon Go Obejrzyj na YouTube

Duskull 100% doskonałych statystyk IV w Pokémon Go

W tym tygodniu’S Starflight Hour to świetna okazja, aby złapać zmierzch z doskonałymi statystykami IV.


Duskull.

„Perfect” oznacza dwie rzeczy w Pokémon Go, w zależności od tego, jak planujesz użyć określonego Pokémon. Po pierwsze, tam’s maksymalna wersja 100% IV, czyli 15/15/15 ciebie’RE PROIL SPOIDS SWOIM 4* Pokédex, Raids i Master League. Jednak ze względu na sposób obliczania CP przy użyciu trzech statystyk, idealnego IV Pokémon jest na ogół tylko najlepszą wersją w lidze mistrzowskiej.

Oczywiście, że możesz’t Zobacz IV Pokémon bez uprzedniego złapania go, ale z niewielkimi badaniami możesz szybko dostrzec idealny zmierzch na samym CP.

Jeśli ty’re na poziomie 30 (lub wyższy), ty’Idealnie szukaj następujących CPS, aby uzyskać idealne 15/15/15 zmierzchu:

 • Poziom 30 (maksimum dzikiego CP) – 605 CP
 • Poziom 35 (maksimum dzikiego CP wzmocnionego pogodą – 655 CP
 • Wartość dzikiej CP jest zgodna z poziomem trenera, aż osiągniesz poziom 30, a ze względu na większość bazy graczy jest teraz powyżej tego poziomu, my’ve zachowały się do tych wartości ze względu na prostotę. Wartości te będą jednak inne, jeśli ty’Re obecnie poniżej poziomu 30.

  Czy Dusknoir jest dobry w PVP?

  NIE. W najlepszym wypadku jest przejezdny – Jeśli naprawdę chcesz to uruchomić, możesz, ale jest lepszy typ ducha Pokémon we wszystkich trzech głównych ligach. Tak czy inaczej, patrzysz na następujący zestaw ruchu: Hex, Shadow Ball i Dark Pulse jako drugi naładowany ruch.


  Ignorując fakt, że są po prostu lepsze opcje, spójrzmy na Dusknoir jako Pokémon. Jego zalety są dość nieporęczne, wywierając duży nacisk na tarcza, dzięki kombinacji sześciokątnej, a dwa naładowane ruchy są dość tanie. Udało się nawet pokonać Nidoqueen i Cresselia w Ultra League, gdzie działa najlepiej.

  Niestety, przegrywa z dużą ilością najwyższego poziomu Pokémon W meta, jak lepsze duchy, trevenant i giratina.

  To podobna historia w Wielkiej Lidze, gdzie pokonałeś Medichama i Azumarill, ale rozbijasz się przez Trevenant i Galarian Stunfisk.

  Niestety, ta wspomniana masa spada, zanim dotrzesz do Master League, Dzięki CP Dusknoir ograniczanie 2700 na 15/15/15. Tak, pokonałeś takich jak Chandelure i Metagross, ale prawie natychmiast przegrasz zarówno z Mewtwo i Lugią – Dwa typ psychiczny Pokémon. Jeśli to nie jest znak, że nie jest gotowy na duże ligi, nie wiem, co to jest.

  Świat cudów nadszedł sezon Pokémon Go, dając ci szansę złapania poipole.
  Nie zapomnij wypróbować tras, Wymiana prezentów i gra imprezowa Podczas polowania rzadko po polowaniu Pokémon, Walka w GO Battle League lub rywalizacja w Pokéstop Showcases.

  Czy jest błyszczący zmierzch Pokémon Go?

  Tak! Wydany w październiku 2017, jest błyszczący zmierzch w Pokémon Go . Shiny Dusclops został wydany w tym samym czasie, oczywiście, a Shiny Dusknoir podążał za nim w listopadzie 2018 roku, kiedy dołączył do gry.


  Linia ewolucji Duskulla. (Obraz przez pokemon.com) |Kredyt obrazu: Pokemon.com

  Godziny reflektorów, w przeciwieństwie do dni społecznościowych, zrób nie Miej podwyższoną błyszczącą stawkę, więc gdy polujesz na błyszczącego zmierzchu, będziesz to robić z regularnymi błyszczącymi stawkami w tej grze. Oznacza to, że jeśli naprawdę chcesz błyszczącego zmierzchu, musisz jak najlepiej wykorzystać tę godzinę!

  Jak wygląda błyszcząca zmierzch?

  Jak widać poniżej, błyszczące Duskull nabiera głębokiej czerwieni, która niewiarygodnie dobrze idzie z pływającą czerwoną kulą na środku czaszki.


  Rodzina Duskull z shinies.

  Jego ewolucja, Dusclops, przyjmuje nieco lżejszy, prawie terakotowy czerwony odcień, podczas gdy jego ostatnia forma Dusknoir odwraca scenariusz i idzie na niebiesko-szary ciało, które bardzo ładnie wyskakuje z złotymi akcentami na ciele.

  Inne wskazówki dotyczące tej godziny reflektorów

  Oprócz próby złapania błyszczącego zmierzchu Pokémon Go, istnieje kilka innych dobrych powodów, aby wziąć udział w godzinie Spotlight w tym tygodniu:

  • Najlepszym powodem jest oczywiście Premia podwójna gwiezdny Działa przez całą godzinę. Daje to szansę na zebranie gwiezdny dwa razy szybciej niż zwykle, a każde zmierzch złowiło się nadaje 200 gwiezdnym zamiast bazy 100. Jeśli pogoda w grze jest mglista, dodaje to dodatkowe 50 gwiezdny (dwa razy więcej 25), a to jest stosy z gwiazdą dać 1.5x mnożnik dla wszystkich zyskanych gwiazdotwórczy. Oznacza to, że każda zmierca złapana w mglistą pogodę, podczas gdy korzystanie z kawałka gwiazd będzie warty 375 Stardust!
  • Jeśli jesteś nowicjuszem, ta godzina reflektorów to idealny czas na zebranie wystarczającej ilości cukierków zmierzchu, aby to w pełni rozwinąć Pokémon i wprowadź wszystkie swoje ewolucje w Pokédex. Pamiętaj, że będziesz potrzebować kamienia unova dla każdego zleceń, które chcesz ewoluować.
  • Dzięki, że Duskull jest typem ducha, złapanie grupy podczas tej godziny reflektorów doda postępy do medali typu typu Ghost Catch.

  Wydajne wydarzenia na godzinę trwają tylko godzinę – 18:00 do 19:00 (czas lokalny). W przyszłym tygodniu odejdziemy od typów duchów, aby znaleźć Croagunk, który zajmuje światło reflektorów!

  okno.rodzic.Googletag = okno.rodzic.Googletag ||{cmd: []};okno.rodzic.Googletag.CMD.push (function () {okno.rodzic.Googletag.pubady ().SETARGEGING („APESTER”, „Załadowany”);});
  const sendtopiwik = (akcja, nazwa) =>

  How do you rate Duskull 100% doskonałych statystyk IV, błyszczącego zmierzchu w Pokémon Go ?

  Your email address will not be published. Required fields are marked *