Dying Light 2 zakończenia: Ile zakończeń i najlepsze zakończenie wyjaśniono

Startseite » Dying Light 2 zakończenia: Ile zakończeń i najlepsze zakończenie wyjaśniono
22. marca 2024
6 minutes
41

By Jhonny Gamer

Dying Light 2 śledzi oryginał z wieloma zakończeniami.

W zasadzie jest pięć wyników Umierające światło 2 – ale w zależności od niektórych wyborów historii prowadzących do tego punktu, możesz zobaczyć pewne różnice w tym, jak Aiden kończy swoją podróż.

Ta strona będzie zawierać spoilery – Więc czytaj dalej, jeśli chcesz wiedzieć, co dzieje się w szerokim kategoriach i jak się tam dostać.

Jeśli zastanawiałeś się, kiedy możesz dotrzeć do tego punktu w grze, nasza jak długo pokonać Umierające światło 2 Strona może pomóc.

Na tej stronie:


Dying Light 2 Stay Human: PS5 vs Xbox Series X/S Porównanie – testowane tryby 30 klatek na sekundę/60 klatek na sekundę!

Ile jest zakończeń Umierające światło 2

Chociaż istnieją pewne permutacje oparte na twoich wyborach, jest pięć zakończeń w Umierające światło 2.

To jest W dużej mierze wpływa na wybór pod koniec ostatecznej misji, X13. Tutaj, po ostatniej bitwie z Waltzem, klucz do powstrzymania premiery pocisków jest zniszczony, a zatem Lawan wolontariusze do ręcznego zdetonowania pocisków.

Główny Umierające światło 2 Wybór końcowy jest następujący:

 • Niech Lawan zdetonuje bomby
 • Zapisz Lawana

Oprócz tego główną permutacją po tym wyborze jest czy Hokon żyje. Podczas gry może umrzeć wiele misji, w której może umrzeć – taka, w której zdecydujesz, czy zostawić go, aby umrzeć, czy pomóc, a drugi, czy pozwoliłeś Lawanowi go zabić, czy nie – i uzyskać najlepszy wynik, chcesz, żeby przeżyłdo końca.Oprócz tego, Z kim pochodzi z misji nadawczej i relacji z Lawanem, wydaje się wpływać na zakończenie. Chociaż to głównie jedna krótka scena pokazująca, kto prowadzi miasto, jeśli zatrzymasz pociski, jeśli po stronie Franka / Ocalałych i Romance Lawan, w połączeniu z właściwym wyborem w X13 i jeśli Hakon żyje, możesz zdobyć ”Najlepsze zakończenie, w którym Lawan dołącza do ciebie.Podsumowując – dwie możliwości i oddziały ponownie oparte na Hakon do tego do tego punktu, a Hakon przeżył, a osoby, które przeżyły, prowadzą transmisje / budowanie relacji z Lawanem, dają nam pięć możliwych zakończeń.

Możesz zobaczyć szerokie różnice między dwoma zakończeniami w tym pojedynczym filmie Meloo na YouTube:


Przejdźmy do różnic w tych wyborach.

Dying Light 2 „Niech Lawan detonuje końcowy wybór bomb”

Jeśli pozwolisz Lawanowi zdetonacjować bomby, próbujesz uratować Mię, biorąc ją i wychodząc. Podstawa eksploduje, zabierając ze sobą pociski, a miasto jest uratowane.

Jednak bez względu na wszystko, Mia umiera zaledwie kilka godzin po ucieczce, a Aiden postanawia opuścić miasto, aby wznowić swoje życie jako pielgrzym. Dowiadujesz się o losie Aiden, gdy Spike, który przybywa do miasta, aby przekazać pakiet Frankowi, pyta o pielgrzyma.

Oprócz tego, w zależności od twojego wyboru podczas misji nadawczej (a nie twojej frakcji wybór w obiektach w mieście), którzy przeżyli lub pokojowani Kontrola miasta, z krótką sceną pokazującą, jak działa miasto. Ponadto, relacje z Lawanem również wydaje się mieć znaczenie, czy dołącza do ciebie w samym końcu.

Oznacza to, że istnieje kilka różnic w oparciu o dokonane wcześniej wybory.

 • Jeśli Hokon nie żyje, to Lawan poświęca się, a Aiden opuszcza miasto i sam na świat.
 • Jeśli Hokon żył, to ratuje Lawana, ale pokojownicy Kontroluj transmisje, a następnie Aiden opuszcza miasto i sam na świat sam.
 • Jeśli Hokon żył, to ratuje Lawana i ocalałych Kontrola Transmisje i nawiązałeś związek z Lawanem, dołącza do ciebie na drodze.

Możesz zobaczyć jeden przykład powyższych – ocalałych z miasta, a zarówno Hakon i Lawan Dead, na YouTube poniżej:


Dying Light 2 „Save Lawan” Wyjaśniony wybór

Jeśli zdecydujesz się uratować Lawana, biegniesz przez bazę, złap Lawana i ucieknie z bazy. Oznacza to jednak, że pociski zostaną uruchomione – to zrównoważy większość miasta na ziemię.

Dowiadujesz się o losie Aiden, gdy Spike, który przybywa do miasta, aby przekazać pakiet Frankowi, pyta o pielgrzyma. Wydaje się to również, gdy słyszysz o losie Mii, w którym słyszysz, że chociaż Aiden pierwotnie szukał swojej siostry, ale zbliży się do kogoś innego i zaoszczędził ją za wszelką cenę.

Istnieje kilka różnic w oparciu o wybory dokonane wcześniej.

 • Jeśli Hokon żył, to dołącza do ciebie na drodze, zgodnie z umową wkrótce po tym, jak się poznali. (Do oceanu idą!)
 • Jeśli Hokon nie żył, to Aiden opuszcza miasto i sam na świat.

Możesz zobaczyć drugą opcję wyboru Save Lawan tutaj:


Szukam więcej pomocy?
Mamy tłumaczy systemowych dla Cross Gromplay i How To Ger COAPOP Oprócz tego, ile czasu zajmuje pokonanie Umierające światło 2.
W przypadku aktualizacji są
frakcje rozważyć,
Nasze zalecenia dotyczące najlepszych umiejętności i jak szybko zdobyć XP.
Jeśli chodzi o rzeczy do znalezienia, istnieją lokalizacje inhibitora,
Lokalizacje wiatraka i nasz wyjaśniający
Jak odblokować szybkie podróże.
Na koniec wyjaśniamy również, jak ukończyć wczesne spotkanie z ludem Bazaru cel i różne Umierające światło 2 zakończenia.

Co to jest „najlepsze” Umierające światło 2?

Ważąc wszystkie różne opcje, wydaje się, że najlepsze zakończenie Umierające światło 2 musisz:

 • Strona z Frankiem / Ocalałymi w misji nadawczej
 • W historii prowadzącej do końca, Hakon przetrwał do końca
 • Zbuduj relacje z Lawanem
 • Wybierz Lawan detonuje bomby w ostatecznej misji

W ten sposób miasto zostało uratowane, Lawan przeżyje, a gdy ocaleni prowadzą miasto, dołącza do Aiden, gdy kontynuuje swoje życie jako pielgrzym.

Możesz zobaczyć ostateczny wynik – i segmenty romansowe prowadzące do zakończenia – w poniższym filmie:


Mam nadzieję, że pomiędzy wszystkimi powyższymi, dostaniesz zakończenie, którego szukałeś!

How do you rate Dying Light 2 zakończenia: Ile zakończeń i najlepsze zakończenie wyjaśniono ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *