Dzień wcześniej wygląda na nową nazwę, ponieważ listopadowy data premiery jest bliżej

Startseite » Dzień wcześniej wygląda na nową nazwę, ponieważ listopadowy data premiery jest bliżej
22. marca 2024
2 minutes
37

By Jhonny Gamer

Developer stojący za nadchodzącym Zombie MMO dzień wcześniej złożył nowy znak towarowy dla czegoś znanego jako Dayworld, sugerując, że zmiana nazwy jest w przygotowaniu.

Ten nowy znak towarowy, zauważony przez Dobrze rozegrane, Obejmuje szereg kategorii, w tym „Oprogramowanie do gier do pobrania; oprogramowanie do gier komputerowych do pobrania z globalnej sieci komputerowej; oprogramowanie do gier komputerowych do pobrania do użytku na urządzeniach mobilnych” i wiele więcej.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Nasze najbardziej oczekiwane gry na resztę 2023.Obejrzyj na YouTube

Jako szybkie przypomnienie, dzień wcześniej miało się wydać na PC w marcu. Jednak w dziwnej serii wydarzeń okazało się, że deweloper Fntastic nie udało się znakować nazwy gry, które następnie zostało zakwestionowane przez firmę za aplikacją kalendarzową.

W trakcie tej klęski, wszystkie ślady poprzedniego dnia zostały usunięte z pary.

W czerwcu Fntastic nalegał, że jako pierwszy użył nazwy, i powiedział, że „optymistyczne” o odzyskaniu nazwy poprzez postępowanie prawne i przywrócenie Steam „wkrótce”.

Teraz, kilka miesięcy później, dzień wcześniej ma jeszcze powrócić do Steam w dowolnej formie, mimo że pozostaje ono wydane na PC 10 listopada.


Znak towarowy Dayworld
Kredyt obrazu: GamesRead

Czy to oznacza, że Fntastic postanowił zmienić nazwę dnia wcześniej, aby odzyskać go na Steam przed nadchodzącą datą premiery? Wydaje się prawdopodobne, chociaż sam Dayworld może również wywołać pewne problemy (jak zauważył Pcgamesn, Istnieje trylogia powieści dystopii przez zmarłego Filipa José Farmer o nazwie Dayworld już).

I choć to wszystko trwa, społeczność fanów z okazji dnia pozostaje niezgodna z legitymacji gry. Na oficjalnej niezgodnej gry fani zauważyli jego nieobecność w Gamescom w zeszłym tygodniu i teraz wzywają do dalszych aktualizacji Fntastic, o tym, jak rozwija się rozwój.

Eurogamer poprosił FNTASTIC o dalszy komentarz.


Czy dzień przed zmianą nazwy?
Kredyt obrazu: dzień przed Discord/Eurogamer

Na początku tego roku Fntastyczna krytyka za brak komunikacji. Deweloper odpowiedział, odrzucając wszelkie sugestie dzień wcześniej było oszustwem, stwierdzając: „Kiedy gra się pojawi, ludzie w końcu zobaczą prawdę.”

How do you rate Dzień wcześniej wygląda na nową nazwę, ponieważ listopadowy data premiery jest bliżej ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *