EBAY Problemy ostrzegające dla oszustów sprzedających zdjęcia PS5

Startseite » EBAY Problemy ostrzegające dla oszustów sprzedających zdjęcia PS5
25. marca 2024
4 minutes
30

By Jhonny Gamer

eBay wydał ostrzeżenie dla oszustów, którzy sprzedają zdjęcia PlayStation 5.

Od czasu, gdy PS5 trafiło do sprzedaży, ludzie zalały miejsca aukcyjne, takie jak eBay z wprowadzającymi w błąd ofertami – i jeden z bardziej znanych z nich obejmuje sprzedaż zdjęcia konsoli, które mrukują jako samą konsolę.

Jeden użytkownik eBay skontaktował się z Eurogamerem, aby powiedzieć, że rozmawiał z obsługą klienta w serwisie eBay, aby oznaczyć problem osób licytujących zdjęcia PS5, myśląc, że licytują konsolę, po prawie zakochaniu się w samym oszustwie.

Eurogamer szeroko omówił kwestię skalpers i konsol nowej generacji, Ale wydaje się, że strony aukcyjne, takie jak eBay, mają dodatkowy problem z obudową prostymi oszustwami – oferty, które wyglądają na PS5, ale w rzeczywistości są dla czegoś innego zupełnie innego. Czy można coś zrobić z skalpers? To jest coś, o czym zespół informacyjny Eurogamer omawia w najnowszym odcinku obsady nowej generacji Eurogamer, poniżej:


Czy można coś zrobić, aby zatrzymać PS5 i Xbox Series X Scalpers?

eBay wydał teraz oświadczenie w tej sprawie, mówiąc, że działa to na pobranie tych ofert z swojej witryny i przysięgał podjąć działania przeciwko tym, które uważa za oszustwo innych.

„Potępiamy tych oportunistycznych sprzedawców, którzy próbują wprowadzić w błąd innych użytkowników” – powiedział eBay w swoim oświadczeniu.

„Jesteśmy w trakcie usuwania wszystkich ofert zdjęć PS5 z naszego rynku i podejmiemy odpowiednie działania przeciwko sprzedawcom.

„W przypadku każdego zakupu, ale szczególnie wysoko wycenionych lub na żądanie, kupujący powinni zachować ostrożność i dokładnie przeczytać opis listy.

„Kupujący, którzy otrzymują przedmiot, który nie jest opisany, mają prawo do zwrotu z naszej gwarancji zwrotu pieniędzy w serwisie eBay, pod warunkiem, że zakończyli transakcję na platformie eBay.”


Miej oko na listy zdjęć PS5 na stronach aukcyjnych.

W momencie publikacji tego artykułu wiele oszustw do zdjęcia PS5 pozostaje w serwisie eBay. Dostałem 324 wyniki w poszukiwaniu zdjęcia „PlayStation 5”. „Zupełnie nowe zdjęcie Sony PlayStation v5 White 2020” to tytuł jednej listy. W opisie strony: „Uwaga:„ To tylko zdjęcie, dostawa zostanie wysłana w ciągu 2-3 dni roboczych. Otrzymasz wydruk A4 „PS5” – jest to bez żadnych zwrotów.”

Niektóre z ofert są oczywiście zrujnowane przez oburzająco wysokie fałszywe oferty, prawdopodobnie w celu zablokowania potencjalnej sprzedaży. Inni mają jednak niepokojące realistyczne oferty.

Z dala od oszustwa PS5, eBay ma setki ofert dla PS5, które nie zawierają samej konsoli. Ktoś wymienia bilety na loterię, aby wygrać PS5 – i oczywiście nie możesz kupić biletów na loterię w serwisie eBay. Być może nie kupuj jednego z nich.


Nie, to kartonowe pudełko nie zawiera PS5.

Ktoś inny sprzedaje puste kartonowe pudełko pod tytułem „PS5”. „Tutaj sprzedaję wrażenie artysty, jak puste moje życie nie jest właścicielem PS5”, czytamy w opisie. „Nie sprzedając samego PS5.

„Zwycięski oferent otrzyma puste pudełko. Reprezentując, jak smutny i pusty czuję się w środku.

„Wszelkie pieniądze, które otrzymuję od zwycięskiej oferty, zostaną przeznaczone na zakup PS5 z jednego z tych samolubnych drani w serwisie eBay. Ci sami drani, którzy zablokowali Internet, aby ludzie, którzy naprawdę chcieli ich dla siebie lub ich dzieci na Boże Narodzenie, nie mogli go kupić. Tylko po to, aby mogli je sprzedać za wymuszoną kwotę – wstyd na ciebie.

„Wstydź się także ludziom, którzy zaczynają sprzedawać zdjęcia PS5, oszukując ciężko zdobyte pieniądze.”

Znowu być może nie kupuj kartonowego pudełka. Istnieje również wiele ofert rzekomo od rodziców, którzy próbują zebrać pieniądze na zakup dzieci PS5,.

How do you rate EBAY Problemy ostrzegające dla oszustów sprzedających zdjęcia PS5 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *