Elden Ring Beastman of Farum Azula Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Beastman of Farum Azula Wskazówki i strategia
26. marca 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

BEASTMAN OF FARUM AZULA jest wczesnym szefem Elden Ring.

To opcjonalne spotkanie można znaleźć w jaskini Groveside, na samym końcu obszarze lochu z gry z oprogramowaniem.

BEASTMAN z Farum Azula Boss w Elden Ring prawdopodobnie nie okaże się ogromnym wyzwaniem dla fanów z trudnych gier Software. Szef jest nie tylko A loch, który znajduje się w całkowicie opcjonalnie, ale atakuje w stosunkowo powolnych wzorach, które są łatwe do przewidzenia i wysoce telegrafowane.

Na tej stronie:

F

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się na Beastmana z Farum Azula

Krótko mówiąc, niewiele nie musisz zrobić, aby przygotować się na boskie boss bestii Farum Azula.

Tak, dzieje się tak głównie dlatego, że szef jest dość prosty, jeśli chodzi o walki z bossami, ale dzieje się tak również dlatego, że nie ma żadnych efektów elementarnych lub innych wyniszczających status.Bestia uderza mocno i to naprawdę wszystko, co robi. Jednak ze względu na szerokie ataki szefa z ogromnym tasakiem, prawdopodobnie będziesz chciał wziąć z tobą tarczę z tą walką, jeśli zamierzasz zbliżyć się i dostarczyć ataki oparte na bestii bestii – pozwoli ci to pozwolićaby przetrwać hit lub dwa, zanim twój licznik wytrzymałości zostanie wyczerpany.

W przeciwnym razie oczywiście chcesz wziąć maksymalną ilość kolb szkarłatnych łez, które możesz cię nosić.

Biorąc pod uwagę, że ten szef jest bardzo wcześnie Elden Ring, jest bardzo mało prawdopodobne, abyś miał rozległy licznik zdrowia, gdy będziesz musiał zmierzyć się z bestią, więc chociaż jego ataki są stosunkowo powolne, twoje zdrowie może szybko jeść, jeśli nie będziesz ostrożny.

BEASTMAN OF FARUM AZULA

Bestia ataków Farum Azuli jest powolna i telegrafowana przez jego ruchy, ale to nie znaczy, że nie może zorganizować solidnej walki. Na początek atak, na który naprawdę będziesz musiał uważać na jego sieć kombinację: Po wypuszczeniu ryku, BEASTMAN połączy ze sobą sześć ataków z rzędu, które zakończą się, gdy skacze w powietrze, i rozbije się na ziemię poniżej z ciężkim atakiem.

Polecamy wycofanie się z bossa w tej fazie i planujemy wpaść z powrotem i wylądować solidnym uderzeniem lub dwa po tym, jak jego ostatnie ataki natychmiast uderzają w ziemię.Kolejnym atakiem, na który można szukać, jest to, że bestia Farum azula chwyta jego tasę dwoma rękami, i przenosi go z powrotem na głowę.

To szef przygotowujący się do rzutu naprzód i zatrzasku broni na ziemię i podobnie jak jego poprzedni atak, ten ma zaskakujący zasięg, więc upewnij się, że albo wycofaj się w bezpieczną odległość, albo przetoczyć się dostrona bestii w ostatniej możliwej sekundzie, aby uniknąć tego ataku.Jedna potencjalnie śmiertelna kombinacja ataków może naprawdę łatwo przynędzić gracza. Bestia bestiła zamachi tasakiem z boku na bok w dwóch ruchach, Zanim sprowadził go z powrotem do głowy do łomotu na ziemię przed sobą.

Choć jest to kuszące, nie wprowadzaj się po tym trzecim ataku, ponieważ bestia faktycznie pozwala poczuć czwarty, zamiatający atak, który może cię złapać, jeśli jesteś zbliżony do niego po dowolnej stronie. Poczekaj, aż ten zamiatający atak przejdzie, a następnie zamknij odległość na trafienie lub dwa.Solidną metodą pokonania bestii, jeśli używasz ataków w zwarciu, jest skoja. Wykonanie skoku do przodu może sprawić, że BEASTMAN, gdy wylądował ostatnim atakiem w kombinacji, A atakowanie bossa po zejściu prawdopodobnie uderzy go w głowę, wyrażając znacznie więcej obrażeń niż gdybyś się na niego odrzucił w jakimkolwiek innym miejscu.

Nie daj się jednak zachłannie z tą metodą – cofnij się po wylądowaniu ataku, ponieważ bestia zbliży się do ciebie z własnym atakiem jak najszybciej.Nagroda BEASTMAN OF FARUM AZULA

Po pokonaniu Beastman of Farum Azula zyskasz dwie nagrody: 1000 run i talizman Fledrake za twoje wysiłki.

Podczas gdy możesz spędzić runy o czymkolwiek, proszę, czy warto wyrównać Albo coś innego, Famedrake Talizman specjalnie neguje efekty ognia na postać gracza.Biorąc pod uwagę, że nie jest to spoiler Elden Ring zawiera smoki obrzeżne w niektórych obszarach gry, prawdopodobnie będzie to dość nieocenione w Twojej podróży.

Po tym, jak zebrano, możesz wypaczyć na początku lochu.

How do you rate Elden Ring Beastman of Farum Azula Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *