Elden Ring Bloodhound Knight Darriwil Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Bloodhound Knight Darriwil Wskazówki i strategia
26. marca 2024
3 minutes
50

By Jhonny Gamer

Bloodhound Knight Darriwil jest opcjonalnym szefem w Elden Ring.

Można znaleźć Darriwil Bloodhound Rycerz położony w pobliżu południowego krawędzi odcinka limgrave Elden Ring mapa, w której zaczynasz grę po raz pierwszy.

Zabranie Bloodhound Knight Darriwil All sam jest osiągalnym wyczynem, w zależności od poziomu, kiedy się wyruszasz z szefem. Przywołanie w innym graczu dla jakiejś wesołej współpracy jest świetnym pomysłem, podobnie jak użycie przywołania Ash Spirit Ash.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się na rycerz Bloodhound Darriwil

Bloodhound Knight Darriwil Boss wykorzystuje silny atak oparty na ostrzach, więc do końca polecamy zabranie zbroi, która jest świetna w zapewnianiu fizycznej obrony.

Szef zadaje również obrażenia na podstawie krwi, które mogą drastycznie zmniejszyć zdrowie, jeśli nie jesteś ostrożny, więc jeśli masz kawałek pancerza lub sprzętu, który zapobiega gromadzeniu się krwi, będziesz chciał z niego skorzystać.

Bloodhound Knight Darriwil

Kiedy po raz pierwszy wchodzisz do Evergaol, aby walczyć z Bloodhound Knight Darriwil, szef nigdzie nie będzie widać. Na ziemi jest jednak niewielki kawałek słabej niebieskiej magii, a tutaj szef się odrodzi, gdy zbliży się wystarczająco blisko.

Radzimy Bieganie prosto i dostanie się lub dwa na bossie podczas gdy wciąż tarły się w tej fazie.Bloodhound Knight Darriwil ataki w dużych zamiatających cięcia, a jest dla nich prawie rytmiczne tempo. Jeden atak sprawia, że szef ciągnie pazur do ciebie na podłogę, aby uzyskać atak wzrostu i to jest ważne, poczekaj do ostatniej chwili, aby uniknąć przetoczenia się przez atak, Ponieważ unikanie zbyt wcześnie, złapiesz w kombinacji.Mówiąc o kombinacjach, ważne jest, aby nauczyć się wzoru ataków rycerza Bloodhound Darriwil. Na przykład atak jest przykuty na koniec wspomnianego pazur.

Dobrą taktyką, którą znaleźliśmy Jeśli cięcie kończy się na ziemi przed bossem, to ogólnie jest to znak, że są gotowe z atakiem łańcucha.

Elden Ring Boss czasami znika w powietrzu, ale nie posunę się daleko. Pojawi się w pobliżu ułamek sekundy w pobliżu, wyrzucając mieczem w dowolnym miejscu między jedną lub dwiema sekundami później.

Najlepszym rozwiązaniem jest poczekanie tak długo, jak to możliwe, przed uchyleniem – nie znikaj tylko po zniknięciu bossa, ponieważ możesz nie mieć czasu na wyzdrowienie i znowu unikanie.Nagroda Bloodhound Knight Darriwil

Gdy rycerz Bloodhound Darriwil uderzy w podłogę, otrzymasz 3800 run za twoje wysiłki. Będziesz jednak również pakować broń Fang Blood Hounda, która zadowala całkiem spory obrażenia na bazie krwi, ale nieco cię zważy w zależności od kompilacji.Bloodhound Knight Darriwil to tylko jeden z wielu, wielu bossów ukrywających się w otwartym świecie Elden Ring, a po pokonaniu go jest o wiele więcej do zrobienia i zobaczenia na ziemiach.

How do you rate Elden Ring Bloodhound Knight Darriwil Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *