Elden Ring Duo God Duo Tips and Strategy

Startseite » Elden Ring Duo God Duo Tips and Strategy
26. marca 2024
5 minutes
57

By Jhonny Gamer

Duet z chodniej są dwóch obowiązkowych głównych bossów Musisz pokonać Elden Ring.

Możesz spotkać duetu do cholery w sprawiedliwą drogę do rozpadającej się sekcji Farum Azula z RPG z oprogramowania.

Walka z Duet z Chodkiem może być niezwykle twarda, zwłaszcza gdy dwaj szefowie cię przewyższa, więc radzimy użyć współpracy w sprawie trudnej walki, a nawet przywołania popiołu duchowego A Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się na duet z brzegową

Jeśli masz łzę naśladującą Ash Wezwanie, jest to niemal istotna część walki z Duetem z Chogiem, ponieważ świetnie nadaje się do odwracania uwagi obu wrogów i może naprawdę utrzymywać własne, jeśli zostanie wyrównany kilka razy.

Dodatkowo zalecamy wykorzystywanie obrażeń od krwawienia lub mrozu wobec pary bossów, ale jeśli znalazłeś Hoarfrost tup popiół wojny Bezpośrednio na wschód od Caria Manor w małym jeziorze, niesamowite jest zadawanie konsekwentnego uszkodzenia zarówno duetu do piwa, pomimo nerfu, który miał czas rzucania ataku.Duo Godsin Wskazówki: Jak pokonać Duo Godsin

Naprawdę ważne jest, aby powiedzieć z góry, że każdy duet z brzegową ma własny bar zdrowia. Kiedy osiągnie zero, ten wrogi będzie naliczoną dla hrabiego ale może być wzywany przez sojusznika Kiedy trzymają palec w górę z płonącym go czarnym ogniem.

Nie ma dedykowanego timera na wezwanie żadnego z Duet Godsin, ale najważniejsze jest, aby naciskać atak na jeden, gdy drugi nie żyje, ponieważ nie pozostają martwi na zawsze.To, co utrudnia rzeczy, jest to, z jakim celem jest to trudna para. Najczęstszym atakiem, na który należy uważać, to miejsce, w którym para rzuca w ciebie kula czarnego ognia, który może uchylić się przez ukochanie się po obu stronach, gdy sama kula położy się na tobie i nadal w powietrzu.Zajmijmy się jednym duetem do chodnika na raz. Większy wrogi nosi rapiera, i ma paskudny zasięg z bronią, łącząc w sobie wiele uderzeń dźgających. Może również spowodować, że rękojeść miecza, który rozbije się na ziemię bezpośrednio przed nim.

Sztuką jest obejrzenie odrzutu ramienia szefa, a gdy tylko się pojawi, uchyl się do tyłu i przez atak.

Przy mniej więcej połowy zdrowia większy duet z brzegami przekształci się, mnożąc wielkość, a czasem toczące się po arenie.

Tocząca się atak, w którym boss pozycjonuje się na boku, jest naprawdę trudny do uniknięcia, i szczerze mówiąc, jest lepszym pomysłem, aby po prostu oderwać atak i uciec tak daleko, jak to możliwe, w tej fazie, aby uniknąć niektórych mocnychszkoda.Co do Drugi z duetu do piwa, ten nosi kosę, A jeśli pokonałeś apostoła do piwa na płaskowyżu Atlus, masz dobry pomysł, czego się tutaj spodziewać.

Głównie ten duet do chodnika uderza w szybkie ruchy, przecinając kosę i skacząc w powietrze po krótkiej przerwie, aby spowodować awarię broni. Chcesz dobrze kierować się obiema atakami, Dodge cofając się do tyłu, gdy są w ruchu.

Podobnie jak drugi duet do piwa, ten również się przekształca, gdy osiąga połowę zdrowia, zamieniając Battlefield.

Uważaj na ten bóg wroga, nasycając jej kosę czarnym ogniem, ponieważ ma zamiar obrócić się kilka razy i uwolni ogromny atak obszarowy. Z powrotem od bossa w tej fazie, najlepiej odsuwając się od niego, jeśli możesz.W przeciwnym razie musisz uniknąć rozciągliwych ataków bossa w tej fazie, w których można je naprzód z górną połową, aby zaatakować kosą.

Jeśli szef ma swoją kosę wskazaną na ziemię, jest to atak dźgujący, który następuje po kawałku z dolnej połowy, podczas gdy alternatywa sprawi, że szef kręci się w okolicach.Nagroda Duo Godsina

Duet z brzegową walką nagradza cię 170 000 run, co w rzeczywistości jest mniej niż walka z gigantem ognistym, który z jakiegoś powodu go poprzedził.

Dostaniesz także łożysko kulkowe górnika Smithing, które można przekazać bliźniaczkowej łusce na okrągłym stole, i Ash of War: Black Flame Tornado.

Kontynuuj przez rozpadające się Farum Azula i zobacz drugiego głównego szefa Elden Ring, który cię tam czeka.

Następnie na liście głównych bossów w kolejności – Zakładając, że podążasz ścieżką krytyczną – to Maliketh The Black Blade.

How do you rate Elden Ring Duo God Duo Tips and Strategy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *