Elden Ring Fia Quest, jak korzystać z zwietrzałego sztyletu i dotrzeć do głębokości deeproot

Startseite » Elden Ring Fia Quest, jak korzystać z zwietrzałego sztyletu i dotrzeć do głębokości deeproot
26. marca 2024
5 minutes
34

By Jhonny Gamer

Misja FIA w Elden Ring jest jednym z najbardziej fascynujących, a kończenie go odblokowuje alternatywną wersję Elden Ring zakończenie Po pokonaniu ostatniego szefa.

Jest jednak również pełen skomplikowanych kroków, rzadkich przedmiotów, takich jak Zwietrzały sztylet I Naprawienie ruty śmierci, Nie wspominając o mnóstwie tajnych miejsc do odkrycia.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak rozpocząć misję FIA w Elden Ring

Aby rozpocząć zadanie FIA, Musisz ukończyć misję Ranni aż do ostrza pogromcy palca.

To sprawiło, że wchodziłeś Nokron, wieczne miasto, pokonując Radahn Starscourge, Następnie znajdź pokój pod posągiem gigantycznego czytnika palców.Gdy masz ostrze Slayer Finger Slayer, Czas znaleźć przekuranie śmierci.

Gdzie znaleźć kursę śmierci

Być może już zbadałeś ten obszar, w którym to przypadku dobrze się tu wrócisz. Idź do carian Studia Hall i umieść odwrócony posąg Carian na cokole w pierwszym pokoju.Teraz będziesz musiał przejść przez wieżę, dopóki nie dotrzesz do boskiej wieży, a następnie złapać przekleństwa śmierci. Z tego w ręku nadszedł czas, aby wrócić do FIA i utrzymać linię zadań.Co zrobić z wyblakłym sztyletem w zadaniu FIA

Udaj się do FIA w okrągłym stole i pozwól jej znów cię przytrzymać, a powinieneś mieć opcję rozmowy dotyczącej sztyletu. Jeśli go nie ma, najpierw spróbuj z nią porozmawiać o wszystkim i powinno się pojawić.

Teraz będziesz musiał znaleźć właściciela wyblakły sztylet. Dobra wiadomość jest taka, że nie są bardzo daleko, ponieważ właściciel jest tajemniczym D. Teraz ta linia zadań oznacza koniec biednego D, więc upewnij się, że rozmawiałeś z nimi tyle, ile chcesz, zanim przejdziesz i wręczysz im sztylet.Spoczywaj na miejscu Grace w hold i powinieneś zobaczyć, że D już zniknął. Jeśli teraz przejdziesz obok kowala, zobaczysz, że drzwi na najwyższym piętrze z tyłu za nim są już otwarte.

Wejdź do tego pokoju, a znajdziesz tam FIA i możesz z nią porozmawiać. Wyczerpanie jej dialogu sprawi, że fia wyruszy na własną podróż, a to oznacza, że czas też kontynuować naszą podróż.

Jak dostać się na głębiny DeeProot i znaleźć lokalizację FIA

FIA przechodzi teraz na głębiny deeproot. To jest obszar Możesz dostać się przez akwedukt w Nokron. Aby się tu dostać, udaj się do miejsca łaski przodków. Stąd, skieruj się na północny wschód i na górze, a zobaczysz trochę meduzy.Musisz podążać tą ścieżką i opuścić, a znajdziesz miejsce w łasce skierowanej do akwedukt.To jest mini-dungeon, który kończy się walką z dwoma masywnymi gargulcami, a la oryginał Dark Souls. Pobij je, a zauważysz małą trumnę w pobliżu Boss Arena.Musisz wspinać się w tę trumnę, a znajdziesz się w głębokościach deeproota w pobliżu wielkiego miejsca do łaski w Great Waterfall. Jest tu awatar erdtree, który nie odradza się, ale po pobiciu musisz skręcić w prawo i przekroczyć przepaść za pomocą korzeni.Po obok korzeniach będziesz musiał iść naprzód do krawędzi klifu i powinieneś dostrzec bezimienny wieczny miasto w łasce. Spoczywaj na tym, a następnie idź do zrujnowanego miasta tutaj.Kiedy jesteś wśród ruin, Twoim celem powinno być pójście w górę korzeni i udanie się do strony korzeniowej łaski. Stąd po prostu wejdź do dużego obszaru, a będziesz musiał walczyć z mistrzami FIA.

Jak zdobyć Runę śmierci

Po pokonaniu tego szefa otrzymasz nową stronę Grace, a FIA powinna znajdować się w pobliżu obszaru w pobliżu bramy teleportacyjnej. Jeśli ona nie jest, spoczywaj na łasce lub podróżuj gdzie indziej, a następnie wróć.

Przejdź do FIA, a kiedy otrzymał wybór, Powiedz, że chcesz być trzymany. Stąd rozmawiaj z FIA, dopóki nie będziesz mógł jej przekurować śmierci.

Teraz będziesz musiał odpocząć, a następnie ponownie porozmawiać z FIA. Powtarzaj to, dopóki nie będziesz w stanie z nią porozmawiać, ponieważ ona już nie siedzi ani pozornie żyje, a będziesz mógł wchodzić w interakcje z FIA, a następnie możesz wejść do snu śmierci. Tak będzie Poprowadź Cię do walki z bossem z Lichdragonem Fortissax. Pobij ich, a opuścisz marzenie.Teraz wróć do FIA, a będziesz w stanie Aby odebrać Runę Runiarki Śmierci – Ostatni krok.Wszystko, co musisz teraz zrobić, to postępować zgodnie z grą do końca, a otrzymasz wiek Zakończenia zmierzchu.

How do you rate Elden Ring Fia Quest, jak korzystać z zwietrzałego sztyletu i dotrzeć do głębokości deeproot ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *