Elden Ring Godrick The Sieffed Tips and Strategy

Startseite » Elden Ring Godrick The Sieffed Tips and Strategy
27. marca 2024
5 minutes
35

By Jhonny Gamer

Godrick The Siefted jest niezwykle twardym bossem w godzinach otwarcia Elden Ring i drugi obowiązkowy szef ogólnej historii.

Godrick można znaleźć przeszczepione położone pod koniec zamku Stormveil Elden Ring, którego wejście było strzeżone przez pierwszego obowiązkowego szefa gier Fromsoftware: Margit The Fell Omen.

Elden RingGodrick, przeszczepionego szefa Spotkanie jest niezwykle trudne, nawet dla doświadczonych przez graczy oprogramowania. Do tej walki gorąco polecamy przywołanie innego gracza lub przywołania ducha popiołu.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się do Godrick The Siefted

Przygotowanie do Godricka Ziemione jest różne, w zależności od tego, jak naprawdę chcesz walczyć z szefem. Jeśli to walka, na którą wybierasz, to będziemy polecam broń, która ma długi zasięg do tego, jak długi miecz lub potencjalnie Uchigatana. Będziesz także chciał upewnić się, że broń jest przynajmniej raz zmodernizowana, ponieważ walka z Godrick z podstawową bronią jest przepisem na wyczerpującą walkę.

Alternatywnie, jeśli używasz budowy dystansu/magii Elden Ring (musisz znaleźć lokalizację personelu Po pierwsze) będziesz chciał upewnić się, że masz ofensywne zaklęcia, które nie trwają długo. Godrick porusza się po arenie w dość szybkim tempie, więc jeśli zamierzasz lobbować zaklęcia, nie chcesz być stacjonarny zbyt długo.Podobnie jak wojownik, który możesz przywołać przy wejściu, upewnij się, że masz duch przywołania składa się z więcej niż jednej postaci. Godrick uderza mocno i może zdjąć jednego towarzysza w hicie lub dwóch, więc dla maksymalnego rozproszenia uwagi, Rozważ użycie przywołania takiego jak Wędrująca szlachta, lub wilki, które rozdzielają się i biegają na bossa indywidualnie, co dłużej przyciągną uwagę Godricka.

Godrick The Siefted Tips: Jak pokonać Godricka Szczepione

Godrick jest twardy, szybki i uderza mocno. Szef przychodzi do ciebie, gdy zostanie zakończona wstępna przerywnik, ale nie bierz tego, co oznacza, że nie może spieszyć się po arenie w razie potrzeby. W rzeczywistości jeden z Najszybsze ataki Godricka mają to miejsce, w którym toczy się po obu stronach, Zanim napić się w powietrze i uderzył w ziemię swoją masywną toporem. Nie musisz unikać Godricka, gdy on toczy się na podłodze, ale będziesz musiał idealnie nadać swojemu unikanie, a atak ląduje na ziemi, jeśli jeszcze nie wyprowadziłeś się poza zasięgiem.

Ten atak jest zwykle poprzedzony atakiem na bazie powietrza. Nie jesteśmy do końca pewni, jak to robi Godrick, ale on spędza wokół niego kilka sekund na rozciąganie fal powietrza, co powoduje trzy coraz bardziej duże ataki wokół niego. Upewnij się, że wrócisz podczas tego ataku, ponieważ zwykle następuje to ciągły atak, o którym wspominaliśmy powyżej.Kolejnym atakiem, który jest absolutnie niezbędny, jest to, że Godrick wzywa siekierę do góry nogami z dwojgiem rąk i powoduje, że rozbija się na podłogę. Jest to atak fali uderzeniowej obszaru, który faktycznie wypuszcza jedną falę, gdy uderza w ziemię, a następnie kolejna fala około dwóch sekund później. Unikaj się przez pierwszą falę, Następnie przeskocz na drugą falę, i pokrój w Godrick swoją bronią podczas pobytu w powietrzu. To świetna taktyka do lądowania ciężkiego ciosu dla bossa, unikając jednego z jego mocniejszych ataków.

Będziesz też chciał Szybko z powrotem od ataku łańcuchowego Godricka. Sygnałem dla tego ataku jest to, że Godrick trzyma za sobą oba osie po tej samej stronie co jego ciało, po czym pozwoli RIP z pięcioma lub sześcioma atakami krojenia. Albo uchylanie się przez te, albo po prostu uciekają od nich, są całkowicie opłacalnymi opcjami, ponieważ nie będziesz miał czasu na atak na Godricka między unikaniem każdego ataku.Kiedy Godrick spadnie do dowolnego miejsca między wytraniem połowy do jednej trzeciej swojego zdrowia, rozgrywa się absolutnie metalowa przerywnik przerywnika, w którym przeszczepiona włada głową smoka i atak oddychającego płomieniem. Atak oddychający płomienie jest teraz w grze, ale unikanie tego wymaga po prostu Sprint wokół Godricka po przeciwnej stronie, do której zaczyna się atak, Daje w ten sposób maksymalny czas na uniknięcie płomieni. Godrick kontynuuje ten atak przez kilka sekund, nawet jeśli go unikniesz, więc skorzystaj z okazji, aby wbić do domu kilka dobrych trafień.Jedną rzeczą, która jest naprawdę ważna, jest to, że w tej drugiej fazie atak fali uderzeniowej, o której wspominaliśmy powyżej. Tym razem musisz wycofać się zamiast przetoczyć się i unikać drugiej fali, ponieważ Godrick są teraz trzy możliwości wylądowania potencjalnie odwróconego uderzenia.

Godrick The Siereshed Nagrody

Gdy Godrick, przeszczepiony zostanie ostatecznie powalony, natychmiast zostaniesz nagrodzony 20 000 run W sumie, co z pewnością wystarczy, aby wyrównać twoją postać kilka razy (w zależności od poziomu, kiedy pokonasz Godrick, oczywiście.

Dodatkowo zyskasz Wielka runa Godricka i wspomnienie szczepionego przedmiotu. Z tym drugim przedmiotem masz dwie opcje: możesz albo spożywać pamięć szczepionego w zapasach w celu uzyskania większej liczby run, albo możesz przenieść go do postaci w obszarze okrągłego stołu dla broni lub zaklęć w zamian.

How do you rate Elden Ring Godrick The Sieffed Tips and Strategy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *