Elden Ring Haligtree Secret Medallion Locations, gdzie znaleźć tajne medalion Haligtree lewy i prawy połówki

Startseite » Elden Ring Haligtree Secret Medallion Locations, gdzie znaleźć tajne medalion Haligtree lewy i prawy połówki
27. marca 2024
7 minutes
33

By Jhonny Gamer

Haligtree Secret Medallion Półka Pomóż uzyskać dostęp do opcjonalnego, ale ważnego obszaru gry w grze końcowej Elden Ring.

Znalezienie ich pomoże uzyskać dostęp do konsekrowanego Snowfield i Miquella’S Haligtree, dom do gry’najtrudniejsze wyzwanie, Malenia, Ostrze Miquella.

Jeśli podróżujesz aż do szczytów Giants i zbierzesz fragmenty mapy dla regionu, ty’odkrycie, że obszar na zachodzie jest nadal spowity tajemnicą – i tutaj chcemy uzyskać dostęp. Jest to również wymagane dla tych, którzy chcą ukończyć Millicent’S miss.

Ten przewodnik wyjaśni, jak znaleźć i użyć lewe i prawe połówki tajnego medalionu haligtree.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Haligtree Secret Medalion Prawa połowa lokalizacji

Prawa połowa tajnego medalionu Haligtree znajduje się w wiosce Albinaurics, który znajduje się w południowo -zachodniej części Liurnia, drugiego głównego obszaru w Elden Ring ’S Critical Story ścieżka.

Pomimo tego, jak wygląda mapa, wioska Albinaurics jest schowana pod klifami, więc podróżuj wzdłuż brzegu jeziora z południowego wschodu.

Sama wioska jest bardzo słabo oświetlona, więc pomoże nosić latarnię lub pochodnię. W obu przypadkach jedynym źródłem światła, które powinieneś zobaczyć, jest miejsce Grace w pobliskiej szałasie, niedaleko studni.

Z tego przełomowego głowy na wschód, ale podążaj za klifem po prawej stronie i skieruj się do pochyłości, dopóki nie natkniesz się na wyraźnie odizolowany słoik, który również powinien się wystawiać, ponieważ wygląda inaczej niż ludzie, których już spotkałeś.

Uderz to, a ty’Odkryj postać o nazwie Albus ukrywającym się w środku. Porozmawiaj z nim, a on’dam ci prawą stronę tajnego medalionu haligtree, i powiedz ci, żebyś pokazał to komuś o imieniu Latenna. Jeśli później z nim porozmawiasz, upadnie i zniknie w kurzu.

Stąd jesteś tylko o krok od zdobycia zestawu zbroi królewskiej.

poza tym, następna część ISn’t ściśle konieczne, Ale jeśli chcesz szukać Latenny Albinauric i pokazać jej tę połowę medalionu, to ona’powiem ci lokalizację drugiej połowy i Uzyskaj nowe przywołanie w tym procesie.

Można ją znaleźć wraz ze swoim towarzyszem wilka Lobo w Slumbering Wolf’S Shack na południe od jeziora w Liurnia.

Aby dotrzeć do tego obszaru, ty’LL najpierw musi zapuścić się przez jaskinię kryształową nad jeziorem i pokonać rycerza z ogrodu.

Po pokonaniu tego mini-bossa zamiast zabrać portal, aby wrócić do wejścia, kontynuuj’Wyjdź na południe do chaty’S Lokalizacja.

Jeśli dotrzesz tutaj bez połowy medalionu, Latenna cię zwolni, ale pokaż jej właściwą połowę, a ona powie ci, że drugą połowę można znaleźć w Castle Sol, a nawet dołączy do ciebie jako duch przywoływalny.

Jeśli to zrobiłeś’T Rozmawiaj z Latenną, a następnie Millicent wspomina także Castle Sol zawierający medalion, jeśli ty’podążała za swoją linią zadań i spotkała ją na szczycie Giants.

Elden Ring Haligtree Secret Medalion Left Half Location

Jeśli rozmawiałeś z Latenną lub Millicent, to ty’wie, że Lewa połowa tajnego medalionu Haligtree znajduje się w zamku Sol, na szczycie Giants.

Wygrałeś’Nie mogę dotrzeć do tego obszaru, aż po ciebie’ve pokonał Morgotta Omen King w Leyndell, królewska stolica.

Oznacza to również, że będziesz musiał przynajmniej raz użyć wielkiego windy, aby dotrzeć do tego regionu późnej gry, zanim będziesz mógł użyć tajnego medalionu na tym samym windzie później.

Na mapie można zobaczyć lokalizację zamku Sol na poniższych zdjęciach:
Zamek znajduje się na północ od regionu. Z zamarzającego jeziora Grace, skieruj się na północ od jeziora i idź ścieżką na zachód’s w zasadzie dużego cmentarza.

Możesz zignorować gigantycznych wrogów szkieletu, którzy powstają z ziemi, chociaż ty’zobaczę także ścieżkę po lewej stronie, która zabierze ci mniejszy erdtree, w którym możesz walczyć z awatarem Erdtree w poszukiwaniu kryształowych łez.

Inaczej kontynuuj na zachód, aż dotrzesz do punktu, w którym możesz bezpiecznie upuścić na dolnym terenie na północy, zanim ponownie wyruszisz na wschód w kierunku zamku Sol.

Kiedy upadniesz do tego obszaru, ty’Zostanie również zaatakowane przez twardego szefa świata o nazwie Death Rite Bird, ale możesz pominąć to spotkanie z torrentem i po prostu jeździć na wschód.

Po przejściu chodzącego mauzoleum, ty’Osiągnij Zamek Sol z miejscem łaski tuż za główną bramą.


Tam’tylko jedno inne miejsce łaski w zamku, zanim dotrzesz do fortu’S bardzo twardy szef, dowódca Niall, kogo musisz pokonać, aby dotrzeć do drugiej połowy medalionu.

To’w rzeczywistości lepiej kontynuować korzystanie z głównej bramy’Sieta łaski po wyruszeniu na podnośniku na obrzeżach mgły bossa, a nie kościoła zaćmienia.

Podczas gdy w obu przypadkach ty’Muszę przejechać obok irytujących wrogów, byłego Don’t podążaj za tobą winda, podczas gdy ten ostatni będzie ścigał się do ściany mgły.

Jeśli przywołasz ducha tej walki, to’możliwe, że będą rozproszeni i będą walczyć z wrogami za ścianą mgły.

Biorąc pod uwagę, jak twardy jest Niall, który przywołuje również dwóch duchowych rycerzy, a następnie staje się jeszcze silniejszy’ponownie pokonał, to’S Higho zalecał przywołanie ducha lub gracza do tej walki.


Po upadku Niall dotknij miejsca łaski, która pojawia się, a następnie przejdź przez wejście do przodu.

Wejdź i pojedź windą, a następnie podążaj za schodami na samą górę’Znajdź widmo klęczącego obok lewej połowy tajnego medalionu haligtree.


Jak używać tajnego medalionu haligree w Elden Ring

Jak ty’LL musi już minąć zakazane ziemie, aby dotrzeć do wielkiej windy, która zabiera cię na górę Giants, szukając drugiej połowy tajnego medalionu Haligtree, nie powinieneś mieć problemu z powrotem do jego lokalizacji, szybko podróżującmiejsce w pobliżu Grace.


Po zbliżeniu się do wielkiego windy, ty’Dostajcie monit o podnoś swojego zwykłego medalionu. Jeśli masz obie połówki tajnego medalionu haligtree, to ty’LL ma opcję przełączania działań, naciskając w lewo lub w prawo, dając ci wybór podnoszenia tajnego medalionu.


Zrób to, a przerywnik przerywkowy będzie grał, zabierając cię do nowej lokalizacji. Ty’Przyjeżdża w dość ciemnym i wrogim obszarze, ale możesz przebiec obok wrogów i udać się na powierzchnię, a miejsce łaski witają cię na konsekrowanym Snowfield.


Stąd musisz teraz rozwiązać zagadkę Ordina, Liturgical Town Aby dotrzeć do Malenii, ostrze Miquella w końcu. Powodzenia!

How do you rate Elden Ring Haligtree Secret Medallion Locations, gdzie znaleźć tajne medalion Haligtree lewy i prawy połówki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *