Elden Ring Irina Quest, Lokalizacja Castle Morne i jak dostarczyć list do ojca Edgara

Startseite » Elden Ring Irina Quest, Lokalizacja Castle Morne i jak dostarczyć list do ojca Edgara
27. marca 2024
13 minutes
44

By Jhonny Gamer

Zamek Morne jest opcjonalnym lochem w Elden Ring. Znajduje się na Półwyspie Płacącym, który jest południowym obszarem Limgrave i jest miejscem, w którym musisz się ukończyć Zadanie Iriny

Po drodze jest wiele przedmiotów do zebrania, w tym wiele kamieni Smithing i wyjątkowy przeszczepiony łopat. Musisz jednak pokonać szefa Leonine Mis -Bugtented Aby ukończyć zadanie.

Ta strona wyjaśnia, jak wypełnić Castle Morne, w tym Jak znaleźć lokalizację zamku Morne, Jak rozpocząć i ukończyć zadanie Iriny, Jak znaleźć ojca Edgara i wszystkie odpowiednie lokalizacje pozycji.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak dotrzeć do płaczącego półwyspu w Elden Ring

Po pierwsze, warto wspomnieć, że płacz półwyspu jest opcjonalnym obszarem, który uważał za odwiedzany na początku Elden Ring. Nie musisz mieć obezwładnionych zaklęć lub super silnej broni;Być może będziesz w stanie doświadczyć uczciwego wyzwania, dostając się tutaj wokół poziomu 20–30.

Aby wejść do płaczącego półwyspu, musisz udać się na południe od Limgrave – Obszar początkowy Elden Ring. Jest most, który łączy półwysep z resztą Limgrave, tuż obok opuszonego Hound Evergaol. Agheel Lake South Store of Grace jest najbliższym mostem, a także wskazuje drogę do zamku.Ścieżka do mostu poświęcenia jest dość prosta;Jeźdź torrent na południe od poprzedniej strony Grace, a znajdziesz cztery wieże i wielu żołnierzy między barykadami broniącymi mostu.Podczas gdy możesz zacząć brać jednego lub dwóch wrogów na raz, jeśli podejdziesz ostrożnie, a nawet przywołać Ashes Spirit Ashes Aby ci pomóc, nie powinieneś tego robić. Chodzi o to, że za linii wroga jest żołnierz używa ciężkiej kusza. Zacznie używać broni, gdy tylko zbliżysz się do mostu, więc możesz otrzymać strzał, skupiając się na pierwszych wrogach.

Zamiast, Powinieneś wpaść na most i zabić tego żołnierza podczas jazdy na koniu. Wtedy reszta bitwy będzie łatwiejsza do opanowania.

Po oczyszczeniu mostu sprawdź lewą stronę. Będą trzy kamienie Smithing 1. Jest też klucz do kamienia na zwłokach w pobliżu barykad za kuszą.

Na końcu mostu dotrzesz do płaczącego półwyspu. Stamtąd możesz również zobaczyć pierwszą stronę łaski, po prawej stronie ścieżki.Jak rozpocząć linię zadań Iriny w Elden Ring

Rozpocząć linię zadań Iriny w Elden Ring, Musisz wrócić na główną drogę po oświetleniu miejsca Grace. Tam zobaczysz blondynkę stojącą na skale, w pobliżu światła. To jest Irina i opowie o tym, jak uciekła z zamku Morne z powodu buntu. Podkreśla, jak ona jest ślepa.

Irina zakończy swój pierwszy dialog, mówiąc o swoim ojcu, dowódcy zamku. Porozmawiaj z nią ponownie i Poprosi cię o dostarczenie listu do ojca. Wybierz opcję dialogu, aby zaakceptować zadanie. Irina Ci podziękuje i da ci przedmiot.Teraz czas iść i znaleźć zamek.

Lokalizacja Castle Morne w Elden Ring wyjaśnił

Znaleźć Castle Morne w Elden Ring, Musisz iść naprzód, na głównej drodze, na daleko na południe od płaczącego półwyspu. Będzie otwarta przestrzeń z wieloma psami wędrującymi po okolicy, odpoczynku rycerzy i śpiąc troll. Tutaj możesz się wkraść lub pokonać każdego wroga.Jeśli zdecydujesz się na niecierpliwie, wystarczy pójść na lewą stronę złamanego powozu – są tu kilka krzaków i psów. Będziesz musiał zabić dwa psy, ale o to chodzi.

Wręcz przeciwnie, jeśli chcesz ich wszystkich zabić, nie zapominaj, że możesz przywołać popioły ducha nawet na szanse. Zanim jednak to zrobisz, jeźdź torrentem i biegnij między wrogami. Nieludzkie stworzenia zaatakują rycerzy, więc nie będziesz musiał ich wszystkich pokonać samodzielnie.

Sprzątając to miejsce, znajdziesz broń żelaza tasaka na zepsutym wózku i dwa kamienie Smithing 1 kilka kroków przed.

Kontynuuj główną ścieżkę, a zauważysz szkarłatę łzy. Zabij to, a dostaniesz popiół wojny Potężny strzał.

Idź dalej, a gdy ścieżka otworzy się na wiele sposobów, po prostu podążaj główną drogą na mapie. Po kilku znajdziesz miejsce Grace i koczowniczego kupca po lewej stronie.Po ich sprawdzeniu, wróć na główną drogę i kontynuuj drogę. Tutaj Castle Morne będzie na widoku.

Zobaczysz także fragment mapy obszaru Po prawej, ale nie wahaj się zbytnio – wybierz go szybko i wróć do torrent. Jest gigantyczny łucznik daleko, który zacznie strzelać do ciebie wielkimi strzałami.Zamiast iść w kierunku giganta, idź na lewo od obszaru, przez las. Skończysz w małym bagnie z niektórymi wrogami, ale możesz ich łatwo uniknąć. Po tej drodze będzie mniejsze szanse, aby Archer cię przyciągnął.Wejście do Castle Morne będzie strzeżone tylko przez łucznika. Na szczęście nie musisz zabijać giganta – po prostu pobierz do drzwi zamku, a wszystko będzie dobrze.

Jeśli chcesz spróbować szczęścia, zauważ, że wróg nie zaatakuje cię łukiem w bliskim walce ani nie wyciągnie innej broni. Gigant zaatakuje tylko za pomocą tupków, co ułatwia bitwę niż te przeciwko innym gigantom w grze.Gdy będziesz w zamku, znajdziesz miejsce w łasce w pokoju pełnym upadłych żołnierzy.Jak znaleźć Edgara w zamku Morne

Teraz dotarłeś do Castle Morne w Elden Ring, czas znaleźć Edgara – ojciec Iriny. Zacznij od kontynuowania i użycia windy. Skończysz przy drzwiach dużego dziedzińca wypełnionego wrogami. Przed wejściem zauważ, że po prawej stronie jest przywoływa. Możesz także przywołać popiół duchowy w tym pierwszym obszarze.Znowu możesz albo unikać każdego wroga tutaj lub pójść balistycznie. Jeśli zdecydujesz się na poprzednią opcję, przykucuj i przejdziesz przez środek dziedzińca – prawie dotykając stworzenia po prawej stronie. Możesz także uniknąć wroga szalonego dyni spoczywający przed tobą, po prostu zostaw mu odpoczynek i zakraść się w prawo.

Po drodze będzie jeden wrog, pracujący na ziemi, ale po prostu przejdzie przez niego podczas kucania i nawet nie mrugnie. Na końcu ścieżki będzie drabina.Jeśli jednak zdecydujesz się wkraść, przegapisz kilka ważnych przedmiotów. Przede wszystkim idź w lewo, aż wejdziesz na platformę. Wokół będzie jeden pies. Zabij go i zdobądź kamień Smithing 2 w miejscu.Następnie, zamiast atakować wrogów po prawej stronie, przywiń ich, aby podążyli za tobą i poprowadzić do szalonej głowy dyni. To wielkie stworzenie obudzi się i zacznie atakować inne bestie. Dopiero po zakończeniu szalonej głowicy dyni, wkracz i zabij pozostałych wrogów – nie zapominaj, że możesz przywołać ducha Ashes.Czas zbierać przedmioty. Po lewej stronie miejsca, w którym spoczywała szalona głowa dyni, znajdziesz trzy Smithing Stones 1. Następnie, w pobliżu dołów pożarowych i gór zwłok, znajdziesz wiele tlących się motyli i dwóch smarów ognia.

Jeśli będziesz kontynuować w tym kierunku (minę. Po lewej stronie będzie skrzynia z Claymore.

Po zebraniu łupu zejdź po schodach. Będzie dwóch nieludzkich wrogów zabijających rycerza, który poddał się. Skorzystaj i zacznij uderzać je z daleka z bronią dystansową.Użyj drabiny po prawej stronie i Dostaniesz się na szczyt jednej z wież zamku. Oto bitwa z ludzkimi i nie-ludzkimi wrogami. Pozwól im się pobić i zaatakować jedynego żołnierza wolnego – ten z kuszy.

Po drugiej stronie wiszącej platformy po prawej. Po jego zebraniu możesz wyczyścić pozostałych wrogów.

Teraz przejdź do jedynej dostępnej ścieżki, gdzie są dwóch wrogów. Zabij ich i podnieś pochodnię z drutu stalowego.

Następnie będziesz musiał odejść kilka kroków i opaść z platformy z zniszczonym bokiem.

Idź naprzód, a jeden nieludzki wróg przyjdzie do ciebie. Zajmij się nimi i kontynuuj w pobliżu powieszonych ludzi. Wyjdą trzech wrogów, zwykły jeden i dwa, które leci. Nie są o wiele bardziej skomplikowane i możesz sprawić, że spadają z jednym lub dwoma atakami skokowymi.Teraz będziesz mieć trzy sposoby (lewy jest pokryty pudełkami).

Najpierw idź w prawo. Zejdziesz trochę, a następnie znajdziesz kolejny mały fragment z dwoma wrogami – uważaj na to, że jeden z nich ukrywa się po prawej stronie. Zabij ich i weź kolekcjonerski na końcu ścieżki: dwa Smithing Stones 2.

Wróć i idź w lewo (wcześniej zablokowana drabina). Zejdź i, w zależności od tego, ile czasu zajęło ci tu dotarcie, zobaczysz ludzi i nie-ludzi znów walczą.

Powtórzmy tę samą strategię: poczekaj, aż się zabiją, pokonaj pozostałych, a następnie pójść naprzód. Zobaczysz drabinę, która doprowadzi cię do miejsca, w którym Edgar, Władca zamku i ojca Iriny stoi.

Dostarczanie listu do Edgara i wykonanie zadania w Elden Ring wyjaśnił

Kiedy rozmawiasz z Edgarem po raz pierwszy Elden Ring, opowie o buncie, który on i jego żołnierze cierpią. On również da ci ofiarną gałązkę.Pojawi się opcja, aby dać mu list Iriny. Zaakceptuj to, a on to przeczyta. Jednak powie ci, że nie może odejść, dopóki zamek i tajemniczy miecz nie będą bezpieczne.Jak ukończyć Castle Morne

Teraz nadszedł czas, aby znaleźć przeszczepiony miecz wielkości ostrza Elden Ring, więc wróć do ścieżki trzy-drogowej po raz ostatni i wybierz pozostały. Będziesz musiał przejść do jedynego możliwego kierunku, w którym poniżej jest ziemia. Oto nowa strona łaski.Idź do przodu i upadaj kilka razy. Dotrzesz kolejnego widelca z dwoma sposobami. Tym razem jednak wybierzesz tylko lewy (drugi to pułapka). Idź w lewo i spadaj w pobliżu niektórych desek. Zawiera klucz do kamienia.

Spadaj jeszcze raz, kiedy tylko chcesz, i idź naprzód. Po lewej stronie będzie wielu wrogów, ale będą na plecach. Możesz je łatwo umieścić lub po prostu się zakraść.

Po twojej prawej stronie będą drzwi. W pokoju na plecach będzie inny wróg. Następnie po lewej stronie będzie przedmiot (marynowany żółw). Przed zebraniem sprawdź jednak powyższą kropelę i zaatakuj ją.

Wróć na zewnątrz i podążaj jedyną ścieżką. Możesz skradać się do przodu, unikając wrogów i czarnych szlamów.

Jednak kiedy dotrzesz do końca drogi, będzie większy wroga czekający. Pokonaj go i wspinaj się po drabinie po lewej stronie. Chodź i otwórz klatkę piersiową talizmanem Twinblade.

Teraz będziesz musiał wrócić o kilka kroków, na most i popaść wiele razy. Najpierw na wieży, a następnie na kawałku.

W tym małym obszarze pojawią się zniszczone złote słoneczniki i scarab.

Po pobiciu Scarabe, idź w prawo i przeskocz. Idź dalej, aż dotrzesz na szczyt wieży.

Musisz zejść stąd za pomocą otwartego dachu, ale bądź ostrożny;Jeśli zrobisz niewłaściwy skok, stracisz HP i będziesz w niekorzystnej sytuacji z tym, co kłamie poniżej. Zamiast tego musisz wpaść na każdą deskę – pierwsza zawiera zwłoki z jednym kamieniem Smithing 2.Po zejściu do drugiej pojedynczej deski użyj dowolnej broni dystansowej, którą masz. Poniżej będzie pięć szczurów, a ty możesz uderzyć tych, którzy są blisko.

Po dotarciu do podłogi znajdziesz bicz na zwłokach na jednej ze ścian.Teraz wyjdź na zewnątrz i skręć w lewo dwa razy. Znajdziesz ostatnią stronę Grace w Castle Morne.

Kiedy będziesz gotowy, użyj mostu. Będzie jeden z większych nie-ludzkich wrogów z poprzednich i latających. Mogą się wydawać, że śpią, ale obudzą się, gdy tylko się zbliżysz.

Zabij ich oboje i podnieś rzut sztylety. Następnie idź w prawo i użyj drabiny, aby zejść.

Istnieje sposób, aby uniknąć walki z tymi dwoma wrogami – co staną się przydatne, jeśli umrzesz w tej ostatniej strefie – i polega na upadku z mostu, kiedy tylko chcesz. Nie otrzymasz obrażeń, chociaż próbowałbym przegapić wskoczenie do meduz, ponieważ staną się wrogo nastawieni.

Kiedy jesteś poniżej, na poziomie wody, idź za budynek z dwoma wrogami. Znajdziesz ponury kamień Smithing 1.Ostrzeżenie: Kiedy jesteś w tej strefie, zwróć uwagę na ziemię. Jeśli zobaczysz jakąkolwiek ziemię, będziesz mógł się na nią nadepnąć. Ale bardzo łatwo jest przegapić i upadnąć na śmierć.

Wróć na przód tego budynku i przejdź do drugiego, po lewej stronie. Znajdziesz małe kraby chłodzące. Zrób jednak kilka kroków, a spod ziemi pojawi się gigantyczny krab. Pokonaj go, idź ścieżką i podbierz 15 strzałek ognia.

Jedyne, co brakuje teraz, jest szef, Leonine Mis -Bugotten. Przejdź przez Złotą mgłę i pokonaj bestię. Dostaniesz przeszczepiony Blade Greatsword, 3800 run i brązowe trofeum.Jak ukończyć misję Iriny w Elden Ring

Gdy szef zostanie pobity i dostaniesz ostrze, musisz ponownie porozmawiać z Edgarem, aby ukończyć zadanie Iriny Elden Ring. Niestety, musisz szybko podróżować do pierwszego miejsca Grace of the Castle – tego przed windą.

Powtórz wszystkie kierunki i Poznaj Edgara w tym samym miejscu. Mówi ci, że wróci do swojej córki.Wreszcie, Wróć do mostu poświęcenia się miejsca łaski i skieruj się tam, gdzie poznałeś Irinę po raz pierwszy. Znajdziesz tutaj jego ojca. Jednak będzie martwa.

Jeśli porozmawiasz z Edgarem, będzie się lamentował i opowie o swoim życzeniu zemsty.

Jeśli poprawnie przestrzegasz tego przejścia, uzyskałeś wszystkie jego ważne przedmioty i zakończyłeś zadanie Iriny.

How do you rate Elden Ring Irina Quest, Lokalizacja Castle Morne i jak dostarczyć list do ojca Edgara ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *