Elden Ring Krysztalijskie wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Krysztalijskie wskazówki i strategia
27. marca 2024
4 minutes
37

By Jhonny Gamer

Crystalian są opcjonalnymi spotkaniami znajdującymi się w całym otwartym świecie Elden Ring.

Krysztalian faktycznie przybiera formę dwóch bossów że musisz zmierzyć się z od razu, bez względu na to, gdzie z nimi walczysz Elden Ring.

Podczas gdy możesz samodzielnie zmierzyć się z kryształów, doradzimy użyć współpracy w sprawie trudnej walki, a nawet przywołania popiołu duchowego Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na Crystalian

Istnieją trzy różne wersje kryształów Elden Ring: W jaskini Crystal Academy, tunel Atlus i tunel Raya Lucaria Crystal. Nie martw się jednak, ponieważ wskazówki, które zamierzamy dać, dotyczą bossa, bez względu na to, z którą iteracją, z którymi walczysz.

Aby walczyć z Crystalian, zalecamy użycie jednej z trzech opcji. Możesz albo użyć mocnych ataków magicznych na dystans na duet Boss, użyć tępej broni lub broni nasyconej opartymi na krwi specjalnymi atakami.Radzimy w dążeniu do realizacji tych ostatnich opcji, ponieważ Crystalian jest słaby w tępym broni, Ale są również słabe w przypadku uszkodzeń krwi, a połączenie tych dwóch jest świetnym przepisem na sukces.

Krysztalian Wskazówki: Jak pokonać Crystalian

Ilekroć zmierzysz się z Crystalianem, będziesz walczyć z dwoma szefami jednocześnie. W jaskiniowej jaskini i duecie w jaszczce i personelu znajdują się w jaskini Akademii, a duet włóczni i posiłku włóczni i ring-ostrza znajdują się w tunelu.

Jedynym wyjątkiem od tej zasady jest kryształ znaleziony w tunelu kryształowym Raya Lucaria, który walczy sam z ringiem.

Wszyscy wrogowie krysztalii mają jeden atakujący atak Musisz uważać. Kiedy szef kończy za nimi ręce, zaraz wyruszą w powietrze i obracają się po całej arenie, szybko tniejąc za tobą.

Wracając dookoła w tej fazie, chociaż jeśli zostaniesz przyłapany na nieco blisko nich, atak jest stosunkowo łatwy do uniknięcia, ponieważ nie wraca więcej niż raz.Włócznia Crystalian używa głównie ataków kłacowych, aby się na ciebie dostać. Mogą być albo wprost sparowane, jeśli używasz tarczy, albo uchylisz się w kierunku bossa, aby wylądować szybkie uderzenie lub dwa po zakończeniu ataku.

Dobrym pomysłem jest również skakać i uderzyć w głowę kryształów, ponieważ jest to o wiele bardziej prawdopodobne, że ich rozstrzygnie niż konwencjonalny atak w zwarciu.

Ataki kryształów ring -ostrza z zasięgu i są jednym, na które należy uważać. Mogą albo rzucić okrągłe ostrza z boku, albo wysłać do ciebie ostrze przypominające BuzzSaw na ziemi.

Polecamy Dodge przechodzący te ataki w kierunku szefa, Jakbyś używał ciężkiej tępej broni lub jednej z atakiem krwi, możesz rozlegać się wroga stosunkowo łatwym za pomocą ciężkiego ataku.Być może nie zdziwisz się, gdy nauczysz się kryształów z personelem, używa przeciwko tobie magii opartej na kryształach. Głównie szef przywoła mnóstwo kryształów, aby za ciebie padać za jednym razem, jeśli pozostaniesz zbyt długo do niego, a także wystrzelił wybuch kryształów w formacji wentylatorów wobec ciebie z daleka.

Jeśli walczysz z Crystalian sami, dobrym pomysłem może być pokonanie tego z personelem.

To naprawdę dobry pomysł, aby użyć wezwań popiołu z Crystalian, jeśli nie wezwałeś jeszcze innego gracza do walki. Jeśli to możliwe, zalecamy udanie się z wilkami, ponieważ odwrócą uwagę jedną postać, podczas gdy możesz położyć się na drugiej.

Nagroda Crystalian

Po zakończeniu walki z Crystalian zyskasz kilka nagród w zależności od lokalizacji:

  • Akademia Crystal Cave Crystalian nagradza 3300 run, a także Czarnokręta uwalniania kryształów
  • Tunel Atlus zapewnia 1350 run i łożysko kulowe Somberstone Miner
  • Raya Lucaria Crystal Tunnel ItererationWill Nagradza 3000 run i łożyskiem kulkową górnika Smithing


Teraz, gdy zajmowałeś się jednym lub możliwymi iteracji kryształów, czas powrócić do otwartego świata Elden Ring dla więcej przygody.

How do you rate Elden Ring Krysztalijskie wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *