Elden Ring Leonine Mis -Betten Gorcjon i strategia

Startseite » Elden Ring Leonine Mis -Betten Gorcjon i strategia
27. marca 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Leonine Mis -Bugotten jest całkowicie opcjonalnym szefem W Elden Ring, ale nie zabieraj tego do wielu, będzie to łatwe wyzwanie.

Leonine Mis -Bugotten można znaleźć tuż w pobliżu południowej krawędzi całej mapy ziemi między, na południe od Castle Morne na wybrzeżu.

Zdjęcie Leonine niezadowolenia nie jest łatwym wyczynem, więc możesz zwrócić się do towarzysza gracza za pomocą przywołania lub użyć przywołania Ash Spirit Ash.

Na tej stronie:


Jak przygotować się do Leonine Mis -Bettenten

Nie ma wiele do zrobienia, aby przygotować się do nieudolnej Leonine, w rzeczywistości. Bestia mocno uderza masywnym mieczem, więc do tego celu upewnisz się, że bierzesz najtrudniejsza możliwa zbroja oparta na obronie fizycznej z tobą na to spotkanie.

Niezależnie od tego, czy używasz palonego palca, czy nie, jest AI Znak przywołania w pisaniu złota bezpośrednio poza wejściem na arenę bossów i bardzo polecamy wezwanie ich na nadchodzącą bitwę.Leonine Mis -Betten Goross Wskazówki: Jak pokonać Leonine Mis -Bugtented

Jeśli już walczyłeś z błędnym wojownikiem i rycerzem tyrły w zamku Redmane na Dalekim Wschodzie, to wiesz, czego się tutaj spodziewać.

Jeśli tego nie zrobiłeś, Leonine Mis-Bugotten jest szybko poruszającą się bestią z wielkim mieczem, ale ponieważ bestia jest tak silna, może wygodnie władać wielkimi kółkiem za pomocą jednej ręki, pozostawiając drugą swobodę przeciekania na ciebie.Leonine Mis -Bugenten zwykle atakuje szybkie huśtawki miecza, łączone razem w dwóch lub trzech trafieniach. Jedynym wariantem tego jest bestia używającą wolnej ręki do pazu.

Blokowanie tarczy nie jest tak naprawdę realną opcją tutaj, Nawet jeśli masz ogromne rezerwy wytrzymałościowe, więc zalecamy zwrócenie szczególnej uwagi, aby uzyskać czas uchyleń w odpowiednim czasie, aby przejść przez duże cięcia.Jednym potencjalnie śmiertelnym atakiem jest atak skoku Leonine Mis -Bugtenten. Potwór chwyta miecz obiem.

Nie cofaj się na ten atak, ale trzymaj nerw do ostatniego możliwego momentu, a potem Dodge rzuć się przez atak, wyłonić się bez szwanku po drugiej stronie szefa i dać mu dobre walkę.Leonine Mis -Bugotten może na szczęście zostać rozłożone przez ataki, a zadanie nie jest zbyt duże. Jeśli wezwałeś towarzysza AI w pobliżu wejścia do Boss Arena, mogą oni stać się całkiem agresywne obok ciebie, leżąc z szefem.

Jeśli zobaczysz, jak bestia, naciska na nich, naciśnij atak, a postać AI przyłączy się do ciebie, zbliżając cię do oszałamiania Leonine Mis -Bugten i wyrażając masywne obrażenia.

Alternatywnie, bardzo opłacalną taktyką dla Leonine Mis -Bugotten jest po prostu ukazanie go atakami magicznymi. Podczas gdy postać przywołania AI zwraca uwagę, Pepper nim zaklęcia takie jak kamyk Glintstone, lub jeszcze mocniejsze czarodziejki, jeśli masz do nich dostęp.

Ta mieszanka między fizycznymi i dystansowymi atakami magicznymi wystawią doskonałą walkę z nieporęczoną Leonine.Leonine Mis -Bugten Nagroda

Kiedy Leonine Mis -Bugotten zostanie zabita, nagrodzi cię 3800 runami, z całkiem marną sumą, jeśli podróżowałeś daleko i szeroko Elden Ring.

Dodatkowo dostaniesz jednak przeszczepiony miecz Ostrza W przypadku twoich wysiłków potężna broń, która skaluje się ze statystykami zręczności i siły.Leonine Mis -Bugotten to tylko jeden z dziesiątek opcjonalnych bossów na świecie Elden Ring. Teraz, gdy stworzenie jest powalone, możesz albo kontynuować eksplorację świata we własnym tempie, albo odebrać miejsce, w którym przerwałeś na ścieżce krytycznej.

How do you rate Elden Ring Leonine Mis -Betten Gorcjon i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *