Elden Ring Lista najlepszych broni, w tym Best Early, Zręczność i Broń siłowa

Startseite » Elden Ring Lista najlepszych broni, w tym Best Early, Zręczność i Broń siłowa
27. marca 2024
9 minutes
49

By Jhonny Gamer

Pozyskiwanie Najlepsza broń możliwe Elden Ring pomoże zwiększyć szanse na przetrwanie.

W zależności od Twojej klasy początkowej, broń, którą zaczynasz od zasięgu od średniego do połowy przyzwoitości, aby przejść przez twoje bezpośrednie otoczenie.

Na tej stronie znajdują się nasze zalecenia dotyczące kompilacji w zwarciu – w tym Najlepsza wczesna broń zobaczyć cię przez trudniejsze lochy.

Wyjaśniamy również Najlepsza broń W przypadku kompilacji statystyk – w tym zręczności, broni magii i siły – a także Inne najlepsze broń w zwarciu Możesz znaleźć na podstawie różnych stylu gry.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jeśli szukasz magii na początku gry, możemy zasugerować, gdzie znaleźć lokalizację personelu i nauczyciela czarownic – A jeśli chcesz spojrzeć poza uzbrojenie, nasze najlepsze zestawy zbroi może tam pomóc.

Najlepsza wczesna broń w Elden Ring

Twoja początkowa broń będzie dobrze przez większość godzin otwarcia – ale czas, w którym chcesz zająć się właściwą ścieżką krytyczną i udać się do zamku Storveil – lub nawet niektórych mięsistych lokalizacji w Limgrave – wtedy potrzebujesz przyzwoitego uzbrojenia.

Być może najlepsza wczesna broń w Elden Ring to bliźniaczka, który jest tylko rzut kamieniem od miejsca, w którym pojawiasz się w Limgrave. Istnieją inna silna broń – niektóre z nich wkrótce omówimy – ale pod względem lokalizacji dostępności, a także o tym, jak krok w górę jest w porównaniu do uruchamiania broni klasowej, jest taka, którą gorąco polecamy śledzenie.


Gdzie znaleźć bliźniaczy Elden Ring.

Znaleźć Lokalizacja Twinblade, udaj się na południe od jeziora Agheel i podejdź do smokowych ruin.

Na południowym wschodzie najbardziej rogu ruin znalazłeś murowaną konstrukcję, do której można uzyskać dostęp tylko, skacząc z pomocą konia.

Gdy jest w środku, znajdziesz podziemny fragment. Klatka piersiowa zawiera bliźniaczkę.

Twinblade jest wyposażony w wymagania dotyczące statystyk 10 siły i 18 zręczności, a te ostatnie odkładają ją poza zasięgiem każdego wyboru w klasie początkowej. Jako taki, może być konieczne uprawianie run więc możesz wyrównać statystyki wystarczająco wysoko, aby go władać.Kiedy to zrobisz, działa zarówno jako szybkie, ale mocne ostrze jednoręczne, jak i jako potężna broń dwuręczna, która z kilkoma kamieniem Smithing ulepszenia, wciągną przyzwoitą wrogów w najważniejszych wrogach w nadchodzących obszarach.

Inna najlepsza broń, którą można znaleźć wcześnie

Jeśli nie masz ochoty wymagania dotyczące statystyk bliźniaka, to inna broń dostępna we wczesnych godzinach Elden Ring zawiera następujące krople od wrogów Limgrave…

Zakrzywiony miecz bandyty jest silną bronią, która jest możliwym spadkiem od niektórych wrogów, takich jak szkielet znaleziony w rzece na północ od jeziora Agheel (na północ od miejsca, w którym świecące galaretki spawnują się w nocy w jaskini, a przed podmuchem powietrza, który może podnieść torrent w góręPodczas skakania).Wymagania dotyczące statystyk są dostępne – 11 siły i 13 zręczności – i chociaż szybkość spadku jest niska, stwierdziliśmy, że rozliczenie grupy szkieletów tutaj w pętli można osiągnąć w około minutę, zanim szybko wróci do łaski w Murkwater Catacombspółnoc.

Gdzie indziej Grave Scyt może spaść ze szkieletów, które ich władają, takie jak te na cmentarzu na wschód od Saintsbridge na północ od Limgrave.

17 wymagań siły i 13 dają powolną, ale bardzo potężną broń wczesnej gry, którą można władać;Naszym zaleceniem jest użycie go jako skoku i przycinania broni przed przejściem na coś nieco szybszego, aby wykończyć wrogów. Ma również użyteczny efekt pasywny na gromadzenie utraty krwi.

Tymczasem pokonanie najemników ma niewielką szansę na upuszczenie Rozmawiaj. Ma to 19 siły i 16 wymagań zręczności, który jest dość wysoki na początku gry. Możesz znaleźć jedną lokalizację najemników bardzo wcześnie po północnej stronie plaży w pobliżu miejsca, w którym zaczynasz w Limgrave, w przeciwnym razie można je często znaleźć w obozach bandytów, takich jak ten na dalekim południowo-wschodniej części Limgrave, wspomniany poniżej.

Jeśli nie jesteś wystarczająco cierpliwy, aby czekać na spadek broni za pośrednictwem powyższych źródeł, możesz odebrać Wielka epee – ciężki miecz pchający – z skrzyni skarbów w obozie bandytowym w południowo -zachodnim rogu Limgrave.Ten obóz, położony u podnóża niektórych ruin, jest mocno strzeżony – w tym przez kilka najemników (jeden na koniu!) które, jak wspomniano powyżej, może również upuścić rozmawianie. Jeśli jednak jesteś ostrożny, możesz się wkraść ze Wschodu, otworzyć klatkę piersiową i chwyć broń, zanim najgorsze sentry zejdzie na ciebie.Z możliwością wędrowania przez większość Regiony Elden Ring z The Off, są szanse, że istnieje wiele silniejszych broni wczesnej gry, do których można łatwo znaleźć, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Najlepsza broń w zwarciu dla zręczności, siły i magii

Gdy masz ręce na silnej wczesnej broni i zbudujesz swoją postać, posmakujesz preferowanego stylu gry i które statystyki chcesz zainwestować lub opierać się na swojej klasie początkowej wybór.Na przykład, w przypadku broni o wysokiej sile i / lub zręczności, będziesz potrzebować wysokiej siły i statystyk dex, takich jak spowiednik, witabond, więzień i samuraj. Ale niektóre broń będą również wymagały inwestowania w wiarę lub inteligencję.

Oto nasz najlepszy wybór broni według różnych statystyk:

  • Najlepsza broń zręczności jest kła Bloodhound, zakrzywiony miecz, który można znaleźć na początku gry w Limgrave, chociaż musisz pokonać całkiem trudną walkę z bossem, aby to zdobyć.
  • Najlepsza broń siłowa jest przeszczepionym łopatką, znaleziony w zamku Morne W płaczu półwyspie, region na południe od Limgrave, który jest dostępny od początku gry.
  • Najlepsza broń w zwarciu to miecz nocy i płomienie, które mogą zadawać zarówno magii, jak i obrażeń od ognia. Wymaga jednak równie znacznej ilości inteligencji i wiary. Znajdziesz go w Caria Manor w północno -zachodniej części Liurnia, która jest w drodze do rozpoczęcia Ranni Quest.

Inne najlepsze broń w Elden Ring

Oczywiście jest wiele innych doskonałych wyborów dotyczących broni do kompilacji w zwarciu, choć pamiętaj, aby jak najlepiej wykorzystać, będziesz chciał je zaktualizować. W przypadku specjalnej broni będziesz potrzebować ponurego kmiknięcia kamieni.

W przypadku kompilacji dex, które chcą czegoś bardziej zwinnego, sztylet to droga, a jednym z najlepszych jest Reduvia To upuszczone przez krwawe palec Nerijus, jeden z pierwszych najeźdźców NPC.

On najedzie, gdy kierujesz się wąwozem na północ od jeziora Agheel w pobliżu jaskiń Murkwater. Podczas gdy on na początku jest onieśmielający, na szczęście również będziesz miał również Hunter Finger Yura wkrótce potem, aby ci pomóc, więc jeśli walczysz, po prostu spróbuj się zawiesić, aż przyjedzie.

Statystyki są dość dostępne – 5 siły, 13 Zręczność, chociaż będziesz potrzebować 13 tajemnych – i chociaż jest to sztylet do używania z bliska, jego unikalne umiejętności zapewnia również zasięg, ponieważ strzela pociski krwi.Możesz uzyskać wielką siłę broń w zwarciu, używając wspomnień głównych bossów, których pokonałeś. Jednym z najpotężniejszych jest Starscourge Greatsword To może być twoje po pokonaniu Radhana Starscurge, trudna bitwa w zamku Redmane w Caleid, choć nie jest niezbędna do ukończenia historii.

Będziesz jednak potrzebował nie tylko 38 siły i 12 zręczności, ale także 15 inteligencji, aby władać ten zakrzywiony miecz, ale świetnie nadaje się do wycinania wrogów, szczególnie z jego unikalnymi umiejętnościami Starcaller Cry, który ciągnie wrogów za pomocą fali grawitacyjnej, a następnie potężnego uderzenia.

Jeśli jednak wolisz broń w zwarciu pamięci, która nie wymaga martwienia się o magiczne statystyki, to dobrze byś miał Topór Godrick, który jest również jednym z pierwszych, które możesz odblokować, ponieważ jest to jedna z broni, którą można zdobyć po pokonaniu Godrick w zamku Stormveil, a następnie wymieniając pamięć szczepionego przedmiotu na NPC przy okrągłym stole.

Wymaga 34 siły i 22 zręczności, aby władać, a jako greatakse może być powolny, ale jej unikalna umiejętność zapewnia gwałtowną falę uderzeniową, która do trzech razy w celu zatarcia tłumów.

Aby uzyskać kolejną wielką broń opartą na magii, nie szukaj dalej niż Dark Moon Greatsword, który przekształca się w klasyczny Miek Moonlight From Software, który powoduje obrażenia mrozu, a nawet wystrzeliwuje podmuch światła księżyca.

Uzyskanie tej broni wymaga wykonania zadania Ranni, gdzie w końcu znajdziesz go wysoko w Liurnia na ołtarzu księżycowym i głęboko w katedrze Manus Celes.

To długa misja, która zabierze Cię przez większość długości gry, ale jest to bardzo satysfakcjonujące. Biorąc pod uwagę, że ta ścieżka jest także tym, w jaki sposób zdobywasz Gwiezd Great Swiord i naśladuje łzę Ashes, najlepsze przywołanie w Elden Ring , Nie ma powodu, aby tego nie robić!

How do you rate Elden Ring Lista najlepszych broni, w tym Best Early, Zręczność i Broń siłowa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *