Elden Ring Lokalizacja łatek, kroki w poszukiwaniu i co zrobić z klatką piersiową Patches

Startseite » Elden Ring Lokalizacja łatek, kroki w poszukiwaniu i co zrobić z klatką piersiową Patches
28. marca 2024
8 minutes
29

By Jhonny Gamer

Łatki – powtarzający się kupiec w grach Software – powraca Elden Ring.

Możesz znaleźć łatki na początku swojej przygody, a „wygrywając” walkę z bossami łatek, zostanie sprzedawcą. Przedmioty, które sprzedaje, mogą być bardzo przydatne w twojej misji, szczególnie w godzinach otwarcia gry, a niektórzy mogą nawet pomóc w pokonaniu pewnego szefa…

Poza tym możesz również znaleźć łatki w wielu innych lokalizacjach – w tym, co można rozważyć trwające Patches Questline, co da ci nagrodę końcową.

Najpierw jednak musisz wiedzieć Lokalizacja łatek I Co zrobić z klatką piersiową.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Gdzie znaleźć łatki Elden Ring

Łaty można znaleźć w jaskini Murkwater, lochu na północ od jeziora Agheel. Weź rzekę w górę i po inwazji z krwawego palec Nerijus, wejdź do pobliskiej jaskini. Upewnij się, że masz pochodnię Przed wejściem, jeśli jeszcze go nie masz.Sama jaskinia Murkwater jest bardzo krótkim lochem. Znajdziesz dzwony, do których możesz wejść, do których alarm pobliskich wrogów, ale pod warunkiem, że nie jesteś otoczony, nie powinien być zbyt podatkowy, aby zdjąć.

Po przygotowaniu idź właściwą ścieżką z centralnego pokoju, aby znaleźć ścianę mgły. Wewnątrz znajduje się skrzynia skarbowa. Otwórz klatkę piersiową, a łatki pojawią się w walce „boss”.Co zrobić podczas łaty walka i czy wybaczyć i zapomnieć o wyjaśnionym

Łaty będą miały pasek zdrowia podobnego do spotkania z bossem i jako jedyny „boss” w lochach, można się spodziewać.

Zamiast tego istnieje kilka kluczowych różnic. Po pierwsze, łatki jest silne jak rycerz lub wroga z chroniącymi chusteczkami, które mogłeś napotkać w ruinach bramkowych lub gdzie indziej – w skrócie, o ile utrzymasz średnią odległość, użyj swojej tarczy i będziesz cierpliwy, uświadomisz sobie jego zdrowiew mgnieniu oka.To prowadzi nas do następnej różnicy. W połowie bitwy łatki poddają się i poprosą o przestanie walczyć. W tym momencie, Zatrzymaj swoje ataki i poczekaj. Po kilku chwilach spotkanie się skończy.Teraz „wybacz i zapomnij”, a będziesz go w pełni oszczędzić.Co jest w klatce piersiowej Patches?

Oszczędzanie poprawek odblokuje go jako sprzedawcę, który oferuje ci wiele przydatnych przedmiotów, które pomogą ci we wczesnej grze.Jednym z nich jest Shackle Margit, przedmiot wielokrotnego użytku, którego można użyć podczas nadchodzącej bitwy z Margit. Jest to obowiązkowa bitwa na ścieżce krytycznej i chociaż nie jest tanie przy 5000 run, bitwa jest wystarczająco trudna, aby każda noga była warta zainwestowania.

Istnieje wiele innych przedmiotów, w tym książka kucharska ale być może najbardziej godne uwagi jest klucz do kamienia, które można również kupić za 5000 run.Rozmowa z nim widzi także, jak omawia sekundę, nieotwarta klatka piersiowa w innych częściach jaskini – najwyraźniej pozostawiona dla wyjątkowej osoby.Jeśli otworzysz klatkę piersiową, wyskakuje pułapkę, która teleportuje się do Mistwood, w niewielkiej odległości na wschód w Limgrave.

Jeśli to zrobisz, nie możesz wypaczać – najpierw musisz odpocząć w miejscu łaski. Na szczęście jest jeden na drogach z Twojej lokalizacji na północ i południe – więc idź do siebie, odpocznij, a potem uciekaj:Kiedy wrócisz do łat, jest zaskoczony, że żyjesz – ale nadal będziesz sprzedawać towary, jeśli zdecydujesz się nie szukać zemsty!

Gdzie znaleźć łatki po jaskini Murkwater

Łaty wygrały’t Zatrzymaj się w jaskiniach Murkwater i faktycznie pojawi się w innych lokalizacjach, gdy postępujesz poza zamkiem Storgeveil.

Podobne do poprzednich gier Souls, tam’nawet trochę tam, gdzie – możliwe spoilery przed’Zachowaj cię, aby spojrzeć na krawędź klifu, aby mógł cię zrzucić.

Jednak kolejny kluczowy etap ty’zobaczę go, jeśli chcesz rozwinąć swoją linię zadań, jest o godz Manor wulkanu.


Manor wulkanu można znaleźć na MT. Gelmir na zachód od płaskowyżu Altus. Ty’Znajdź to na tej samej ścieżce, co szukanie fragmentu mapy dla tego obszaru.

Wewnątrz dworu, ty’Spotkaj Lady Tanith siedzącą w okolicy po prawej stronie miejsca łaski z jej tyrcą rycerzem stojącym obok niej.

Porozmawiaj z Tanith i zgodzą się do niej dołączyć, a kiedy następnie ponownie załadujesz obszar, ty’Znajdź plastry w dwór’W wejściu do korytarza. Jeśli z nim porozmawiasz, on’LL nadal sprzedaje swoje towary jak poprzednio.

Jednak możesz również wyzwolić łatki’ Linia zadań po ukończeniu jednego z Tanith’Wnioski o zabójstwo.

Po tobie’VE dołączył do Volcano Manor, Tanith daje klucz do salonu, który pozwala uzyskać dostęp do pokoi po prawej stronie dworu. W dużym salonie po lewej’Znajdź Knight Bernahl, popiół kupca wojennego, a na stole naprzeciwko niego znajduje się list, który daje ci cel zabójstwa.

Kiedy ty’VE ukończyło twoje pierwsze zabójstwo, porozmawiaj ponownie z łatami, a on’Dam ci list z własnym celem zabójstwa.

Celem jest świetny rogatowy tragoth, którego mogłeś postrzegać jako NPC walka.

Można go znaleźć w obrzuconej ruinę przepaści, która powinna być znana graczom, jeśli zdecydują się znaleźć alternatywną ścieżkę do płaskowyżu Altusa zamiast znaleźć połówki medalionu w celu obsługi wielkiego podnoszenia Dektusa.

Krótko mówiąc, ta ścieżka znajduje się na końcu wąwozu na północ od Liurnia. Tragoth’Znak inwazyjny można znaleźć w tym samym miejscu, w którym walczysz z Magma Wyrm Makar.

Tragoth to mocna postać, która włada ogromny kamienny młot, ale ma również kuszę do ataków dystansowych. Ale jeśli możesz przykryć go do jego oskarżonych ataków, powinieneś być w stanie złapać go na końcu tych ataków. On’LL upuszcza zestaw zbroi koziego po pokonaniu.

Po zakończeniu wróć do Volcano Manor i rozmawiaj z łatami, a on’Gratuluję ci dobrze wykonanej pracy. Ale co z twoją nagrodą?

Ty’LL faktycznie musi z nim porozmawiać, a następnie wybrać opcję, aby go wyświetlić, zanim niechętnie da ci świecznik magmy.

Gdzie znaleźć łatki po wulkanach

Kontynuować łatki’ Zadanie i przenieś go z wulkanu, będziesz musiał kontynuować dwór’Sing Linia, która prowadzi do walki i pokonania węża pochodzącego z Boga (alias Lord Rykard).

Następne miejsce’Znajdź plastry jest na Zacieniony zamek, które odwiedzisz, jeśli śledzisz Millicent’S LINII.

Przed zamkiem znajdziesz łatki zatopione w kącie’Szef S (pojawi się w tej lokalizacji, niezależnie od tego, czy pokonałeś tego szefa).

Porozmawiaj z nim, a on da ci tancerkę’S Castanets Przedmiot, który mówi ci, żebyś dał go Lady Tanith, zanim pozornie umarł.

W tym momencie Tanith i jej rycerz opuścili dwór. Jeśli jednak szybko podróżujesz do miejsca Grace, gdzie walczyłeś z Rykardem, Ty’Znajdź, że ona’leżą obok jej upadłego pana, jedząc go.

Możesz z nią porozmawiać i mieć możliwość dania jej tancerza’S Castanety, chociaż cię zignoruje. W każdym razie, zrobienie tego nadal spowoduje zniknięcie z twoich kluczowych elementów, ale wydaje się, że nic więcej nie robi.

Możesz teraz opuścić obszar lub zabić Tanitha, jeśli chcesz uruchomić opcjonalną walkę.


Gdzie znaleźć łatki po zacienionym zamku

1 kwietnia.04 Patch Dodano ostatnią część łatek’ poszukiwanie. Więc po ciebie’VE, biorąc pod uwagę tancerkę’S Castanety do Tanitha, wróć do jaskiń Murkwater. Jeśli dotrzesz do miejsca, w którym pierwotnie były plastry’Znalazłem, że obszar ma ponownie ścianę mgły.

Wejdź i ty’Znajdź kolejną skrzynię, która ma tylko szklany odłamek w środku. To’s deja vu jak ty’Po raz kolejny zostaną zasadzeni przez plastry z góry z włócznią i wielką kielą.

Jednak nie’nawet nie muszę z nim walczyć, tak jak on’Nagle cię rozpoznaje i prawie natychmiast poddać się. Ty’LL zostanie automatycznie nagradzane łatkami’ Crouch emotka, pozwalając ci przysiadom tak jak on.

To’s Zasadniczo koniec łatek’ Linia zadań i on’Zostań w jaskiniach Murkwater, aby sprzedawać te same rzeczy, co wcześniej.

Albo możesz go również zabić, aby zabrał jego sprzęt (skórzany zestaw zbroi i włócznię +7, więc nic do pisania do domu) i łatek’ Łożysko dzwonowe, które można przekazać bliźniaczystym łupom z powrotem przy okrągłym stole, choć zamiast tego kupi od nich te same rzeczy.

Wybór nalezy do ciebie!

How do you rate Elden Ring Lokalizacja łatek, kroki w poszukiwaniu i co zrobić z klatką piersiową Patches ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *