Elden Ring Lokalizacja konia: jak odblokować torrent konia Elden Ring

Startseite » Elden Ring Lokalizacja konia: jak odblokować torrent konia Elden Ring
28. marca 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Jak odblokować konia Elden Ring to jedno z pierwszych dużych pytań, na które natkniesz się podczas swojego czasu odkrywania świata.

Elden Ring jest pierwszym z oprogramowania z pełnym otwartym światem – jest nawet mapa! – Zatem jak najlepiej wykorzystać opcje przejścia jest kluczem do oszczędzania czasu, a nawet ucieczki przed wrogami w razie potrzeby. Tutaj wchodzi twój koń o nazwie torrent. Biorąc to pod uwagę, nie są dostępne od samego początku.

Ta strona będzie Jak odblokować konia Elden Ring I Jak działa torrent dzięki czemu możesz się odpowiednio przygotować przed przejściem do drogi.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak odblokować konia Elden Ring

Jak wspomnieliśmy, Elden Ring koń nie jest dostępny od samego początku. Gdy jesteś na świecie, musisz szukać stron łaski, które są Ring Elden Ring Dark Souls „ogniska.

W celu odblokować konia Elden Ring, musisz spoczywać w miejscu łaski w pobliżu ruin bramek. Ruiny Gatefront znajduje się na północny zachód od miejsca, w którym zaczynasz, u podstawy ogromnej bramy prowadzącej do zamku Stormveil.Ruiny na północny zachód i południowy wschód od bram. Aktywuj, a następnie spoczywaj tam, a Melina przywita się w przerywniku filmowym. Jeśli tak się nie stanie, możliwe, że może być konieczne odpoczynek w wielu innych łaskach – dla nas odwiedziliśmy dwaru cmentarza, pierwszy krok, kościół Elleh, jaskinia Groveside, a następnie bramka.


To jest punkt łaski na południe od ruin Gatefront – albo powinien zrobić, aby Melina złożyła wizytę.

Po zakończeniu postać Melina złoży wizytę. Jest jedną z kluczowych postaci w grze, dostarczając ci fragmenty wiedzy na świecie, a także pozwalając na podniesienie statystyk.

Podczas tej pierwszej wizyty udzieli ci pierścionka o nazwie Spectral Steed Whistle. To pozwala wezwać konia, zwanego torrentem.Przed opuszczeniem obszaru Ruins Gatefront wiedz, że możesz również odebrać fragment mapy i nóż whetstone.

Jeśli zastanawiasz się, jak koń działa zarówno w walce, jak i podczas bezpłatnej roam, skok (lub galop?) do następnej sekcji.

Jak działa torrent Elden Ring

Jest bardzo prawdopodobne, że torrent szybko stanie się twoim partnerem podróży Elden Ring. Koń pozwala na większą mobilność niż w grach z oprogramowania, co jest jeszcze bardziej ważne w przypadku ogromu tego nowego otwartego świata.

Od samego początku, oprócz zwiększenia ogólnej prędkości, torrent może podwójnie skakać. Pozwala to na większą pionowość podczas eksploracji – jeśli zdarzy ci się znaleźć skarb nad ziemią lub po prostu próbujesz uciec przed grupą wroga, to jest twoje przejście. Na mapie znajdują się również pewne punkty, w których możesz wykonać super skok.Mówiąc o wrogach, możesz również używać torrent podczas walki. Zamontowany w walce Elden Ring jest zupełnie inny niż zwykłe spotkania – możesz użyć tylko prawa ręki (przynajmniej podczas testu sieciowego!) i pozwala także na zaklęcia. Biorąc to pod uwagę, zdecydowanie warto ćwiczyć z mniejszymi wrogami, zanim próbowali zdjąć szefów na koniu.

Potok może być eteryczny, ale nie wieczny. Twój koń może odnieść obrażenia podczas walki, a jeśli całkowicie wyczerpany, umrze. Nie martw się jednak, ponieważ możesz je ponownie wzywać w dowolnym momencie dwiema metodami (przynajmniej z tego, co zebraliśmy podczas naszego czasu z testem sieciowym):

  • Spoczywając w miejscu łaski
  • Korzystanie z jednej z twoich kolb zdrowia Aby natychmiast je przywrócić

To wszystko, co musisz wiedzieć o torrentie – teraz idź, niech legenda powróci do życia!

How do you rate Elden Ring Lokalizacja konia: jak odblokować torrent konia Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *