Elden Ring Lokalizacja personelu: gdzie znaleźć nauczyciela personelu i czarów na początku Elden Ring

Startseite » Elden Ring Lokalizacja personelu: gdzie znaleźć nauczyciela personelu i czarów na początku Elden Ring
28. marca 2024
5 minutes
41

By Jhonny Gamer

Gdzie znaleźć personel Elden Ring jest znacznie trudniejsze niż myślisz.

Chyba że masz określoną klasę początkową, Przekonasz się, że pracownicy castingu czarów są zaskakująco trudne do zdobycia.

Dla niektórych graczy, którzy chcą skupić się na walce w zwarciu, nie będzie to problemem – ale dla wielu opcja ataków dystansowych, gdy sytuacja lub wrogi wymagają, jest to niezwykle przydatne, szczególnie wobec bossów, takich jak wartownik drzewa.

Chociaż w miarę postępów znajdziesz sztab dostawców i kupców, jeśli chcesz znaleźć Lokalizacja personelu na początku Elden Ring – i a Nauczyciel czarownic Aby zbudować gamę zaklęć – musisz wiedzieć, gdzie szukać. Na szczęście albo nie są zbyt daleko, albo trudne do uzyskania.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Elden Ring Lokalizacja personelu: gdzie znaleźć personel na początku Elden Ring

Pracownicy są zaskakująco trudne do zdobycia w godzinach otwarcia, więc będziesz musiał udać się do konkretnej lokalizacji, aby je znaleźć.

Nasze zalecenie dotyczące Lokalizacja personelu w Elden Ring znajduje się w ruinach lasów pół-ludzkiej na Półwyspie Płacącym.

Jest to obszar na południe od Limgrave, który jest dostępny bez konieczności odblokowywania lub walki z bitwami boss.

Po odblokowaniu potoku konia, Udaj się na południowy zachód od Limgrave i przejdź przez most ofiary.

Jest pełen wrogów, ale jeśli jesteś szybki, nie powinni cię uszkodzić. (To powiedziawszy, warto zatrzymać się na zwłokach po drugiej stronie Klucza Stonesword.)

Następnie idź ścieżką na południe, aż rozsta się w dwóch kierunkach – przed (na południe) i prawym (zachód). Naszym zaleceniem jest przejście na południe, minął kupca i przez ścianę do fragmentu mapy więc możesz lepiej zobaczyć, dokąd musisz iść, a potem wrócić do podziału i idę na zachód.Na północny zachód będą ruiny lasu pół-ludzkiego, w którym musimy wybrać personel:

Na północy tego miejsca znajduje się spotkanie z królową Demi-Human. Pomimo jej rozmiaru i stworów, powinna to być prosta bitwa, pod warunkiem, że masz przynajmniej nieco silniejszą broń i wyrównały statystyki trochę.


Walczyć z królową Demi-Human.

Wyciągnij stwory obok ścian i najpierw je wyciągnij, a następnie użyj ruin jako osłony z ataków dystansowych królowej.

Po pokonaniu otrzymasz personel Królowej Demi-Humana, a kryształ pękł z nim.Wymagania STAT są bardzo niskie – zaledwie 6 siły – co oznacza, że jesteś prawie gotowy, aby zacząć od razu używać.

Jak wyposażyć i używać zaklęć z personelem Elden Ring

Po posiadaniu personelu w posiadaniu, przypisz go do lewej lub prawej ręki, tak jak w przypadku dowolnej broni w zwarciu, tarczy lub pochodni.

Następnie odwiedź stronę łaski. Będziesz miał opcję zapamiętywania zaklęcia.Tutaj możesz przypisać Czarnógi lub Inkantacje, które zebrałeś do szczelin pamięci powyżej.Następnie, z wyposażonym personelem, naciskasz na D-Pad, aby obrócić się przez przypisane szczeliny pamięci.

Chcesz więcej zaklęć w swojej szafce? Następnie warto odwiedzić czarodziejkę Sellen…

Elden Ring Lokalizacja nauczyciela czarownic

Nasze zalecenie dotyczące Lokalizacja nauczyciela czarów wczesnej gry jest ruinami punktowymi, na granicy między Wschodem i Zachodnią Limgrave.Skieruj się na wschód od jeziora Agheel, a znajdziesz ruiny z roślinnymi stworzeniami wędrującymi w środku.Niedaleko miejsca, w którym znajduje się największa roślina, znajdziesz podziemne wejście.

Wewnątrz jest spotkaniem z szefem z szaloną głową dyniową. Według wszystkich relacji jest to prosta bitwa;Szef koncentruje się na strajkach w zwarciu i jest dość przewidywalny, gdy obserwujesz jego ataki – upewnij się, że trzymasz tarczę, jeśli zostaniesz zaskoczony.Wiedz również, że hełm ochroni bossa przed strajkami – więc zbliżaj się do boków lub z tyłu, gdy boss zostanie podwojony.

Po zakończeniu aktywuj miejsce Grace i przejdź przez drzwi, aby spotkać się z czarodziejką Sellen.Zgodził się zostać jej studentką, a będziesz mieć dostęp do wielu czarodziejów – jeśli masz runy Oczywiście. Pamiętaj, że każdy ma również wymóg statystyki, więc upewnij się, że je spełniłeś przed zakupem lub nie można ich wyposażyć.Gdzie znaleźć lokalizację przewijania Royal House

Jeśli chcesz dalej rozszerzyć jej zakres zaklęć, odwiedź duże ruiny na południowym wschodzie Limgrave. Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, w którym znajdziesz obóz bandytów u podstawy.

Oprócz najmłodszej zrujnowanej konstrukcji będzie magia szkieletu. Pokonanie ich zrzuci Scroll Royal House.Teraz weź to do sprzedaży, a następnie wybierz opcję Scroll.

Jeśli szukasz bardziej ofensywnych opcji w Elden Ring, Out Explain na najwcześniejszej najlepszej broni może pomóc.

How do you rate Elden Ring Lokalizacja personelu: gdzie znaleźć nauczyciela personelu i czarów na początku Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *