Elden Ring Multiplayer: Jak grać z przyjaciółmi i jak działa wezwanie

Startseite » Elden Ring Multiplayer: Jak grać z przyjaciółmi i jak działa wezwanie
29. marca 2024
4 minutes
35

By Jhonny Gamer

Jak grać z przyjaciółmi W Elden Ring jest początkowo trochę tajemnicą, ponieważ gra zawiera mechanikę wieloosobową podobną do tych w grach Soulsborne.

Jeśli nie znasz tych wcześniejszych mechaników, zamiast tworzyć lobby lub po prostu wysyłać bezpośrednią zaproszenie do znajomego, aby dołączyć do ciebie za pośrednictwem menu czatu platformy, wymaga użycia elementów w grze.

Każdy przedmiot ma unikalny cel – niektóre pozwolą ci zobaczyć miejsca, aby przywołać ludzi, podczas gdy inne są powiązane z inwazją, w których losowi gracze mogą pojawić się w twojej grze i zaatakować cię.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak działa wezwanie Elden Ring wyjaśnił

Element online Elden Ring jest trochę trudny. Jeśli grałeś w jakieś gry Soulsborne, zanim możesz wiedzieć, czego już się spodziewać – chociaż na wieloosobowej grafice koncentruje się na nieco enigmatycznym.

Istnieje wiele elementów do użycia i możesz łatwo do nich uzyskać dostęp z menu Pause – Multiplayer.Główny Elden Ring Lista pozycji przywoływania można znaleźć poniżej:

  • Furlcalling Finger Remedy: To pozwala zobaczyć znaki przywołania na świecie – możesz następnie wchodzić w interakcje z wspomnianym znakiem przywołania i zaprosić gracza, aby połączyć siły, albo walczyć z tobą
  • Surowaj palcem: Służy do usunięcia wezwanego gracza z sesji
  • Zarwiony palec: Pozostawia złoty znak przywołania, aby grać w trybie wieloosobowym kooperacyjnym – inni gracze będą mogli zaprosić Cię na sesję, wchodząc w interakcje z tym znakiem na końcu
  • Pokryty palec pojedynki: Działa jako krukł palec, ale jest przeznaczony dla konkurencyjnej gry wieloosobowej – pozostawia czerwony znak przywołania
  • Krwawy palec: Zwykł inwazję sesję innego gracza
  • Niebieski pierścień szyfrowy: Stawia cię w stanie oczekiwania – jeśli inny gracz poprosi o pomoc, zostaniesz wezwany jako łowca, aby pomóc podczas inwazji
  • Biały pierścień szyfrowy: Czy przeciwieństwo niebieskiego pierścienia szyfru, co pozwala wysłać żądanie, aby każdy dostępny gracze mogli pomóc podczas inwazji

Wydaje się to skomplikowane, ale szczerze mówiąc, musisz się martwić o kilka z nich, jeśli jesteś zainteresowany zwykłym trybem wieloosobowym. Należy zwrócić uwagę na przywoły. Następnie możesz wrócić, ale to oznacza użycie innego elementu.Podczas zwykłej współpracy sesja wieloosobowa zakończy się, jeśli umrzesz w bitwie lub pokonasz szefa w tym obszarze. Podczas inwazji i gry konkurencyjnej, zgodnie z oczekiwaniami, jest to porażka lub pokonana scenariusz.

Ale jeśli twoim jedynym zainteresowaniem jest gra Elden Ring z przyjaciółmi, możesz przejść do następnej sekcji, aby uzyskać łatwy wyjaśnienie.

Jak grać z przyjaciółmi w Elden Ring

Jeśli chcesz grać z przyjaciółmi w Elden Ring, należy wziąć pod uwagę kilka kroków. Ale istnieje łatwa metoda usprawnienia doświadczenia.

Po pierwsze, istnieją dwie opcje, o których należy pamiętać. W menu opcje przejdź do systemu – Sieć i użyj opcji Nazwa odtwarzacza wyświetlania. Domyślnie zobaczysz tylko innych wrogów jako nazwiska ich klasy postaci. Ale najlepiej wybrać Identyfikator online Więc wiesz dokładnie, do kogo dołączasz lub przywołujesz.Po drugie, w menu wieloosobowym zobaczysz dwie opcje haseł na dole: Wprowadź A Hasło dla wielu graczy i podziel się tym z ludźmi, z którymi chcesz grać. To zawęzie wyszukiwanie i sprawi, że będzie bardziej płynna.Po ustaleniu tych dwóch kroków wybierz wyznaczony obszar. Będziesz musiał stworzyć znak przywoływania, więc wybór miejsca, w którym twój przyjaciel jest blisko, jest kluczowy. Zalecamy stronę Grace, ponieważ można łatwo uzyskać do nich dostęp z szybką podróżą na mapie. Gdy go znajdziesz, użyj Zagwiecony palec Tarnishe Aby utworzyć znak wezwania.

To wszystko z twojego końca. Teraz twój przyjaciel musi być w tym samym miejscu i użyć znaku przywołania. Po wprowadzeniu hasła zostaniesz przeniesiony do ich gry w ciągu kilku sekund.To wszystko! Sesje mogą gościć jednocześnie do trzech graczy, więc tak długo, jak wszyscy wykonują poprzednie kroki, nie powinno być problemu w tworzeniu „lobby” do gry.

How do you rate Elden Ring Multiplayer: Jak grać z przyjaciółmi i jak działa wezwanie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *