Elden Ring Najlepsze talizmany i jak zdobyć więcej automatów talizman

Startseite » Elden Ring Najlepsze talizmany i jak zdobyć więcej automatów talizman
29. marca 2024
8 minutes
34

By Jhonny Gamer

Odkrycie Elden Ring Talizmanie Pomóż zwiększyć szanse na przetrwanie, a nie polegać na ograniczonych przedmiotach eksploatacyjnych.

Są to równe akcesoria podobne do akcesoriów pierścieniowych znalezionych w Gry Dark Souls, a każda z nich oferuje szeroki zakres efektów i bonusów, aby pasowały do twojego stylu gry.

Istnieje szeroki zakres talizmanów Elden Ring, niektóre z wariantami, które mają zwiększoną skuteczność – a ta strona wyjaśnia, gdzie można jedne z najlepszych, a także jak to zrobić.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak zdobyć więcej miejsc talizman w Elden Ring

Zaczynasz od jednego miejsca na talizman, ale możesz odblokować trzy kolejne, pokonując następujących bossów na ścieżce krytycznej historii:

  • Pokonać Margit, upadł omen
  • Uzyskaj dwa świetne rundy (i.mi. pokonaj Godricka Porośnie i Rennala, królowa pełni księżyca), a następnie porozmawiaj z czytnikiem palców Enii przy okrągłym stole
  • Pokonaj Godfreya, pierwszego Lorda Elden

Te, w połączeniu z pierwszym gniazdem, daje w sumie cztery miejsca do użycia.

Uwaga: jeśli napotkałem błąd, w którym nie można uzyskać więcej niż dwa szczeliny, a następnie po aktualizacji 17 marca 2022 Możesz odwiedzić bliźniacze huski w okrągłym stole, gdzie powinni pojawić się w sklepie.

Więc co powinieneś je wypełnić? Oto sześć najlepszych talizmanów, jakie możemy polecić…

Gold Scarab Lokalizacja

Ten talizman Zwiększa ilość run uzyskanych z pokonania wrogów o około 20%. Z łatwością jeden z najbardziej przydatnych talizmanów, który będzie ogromnym wzmocnieniem, jeśli chodzi o rundy rolnicze do wyrównywania lub kupowania sprzętu i aktualizacji.Nabycie tego nie jest jednak nieważne wyczyny, ponieważ będziesz musiał podróżować do niebezpiecznego obszaru Caelid. Jeśli jeszcze nie dotarłeś do Caelida, możesz znaleźć skrót, eksplorując ruiny bardzo blisko miejsca, w którym zaczynasz w Limgrave, zabierając cię do Sellia Crystal Tunnel, który teleportuje cię na środek regionu:


Stąd złote scarabe można znaleźć w opuszczonych jaskiniach, które jest na wschód od tlącego się ściany miejsca łaski.Wejście do jaskini znajduje się w wąwozie, ale będziesz mógł się do niego podnieść, przekraczając ścieżkę gałęzi drzewa. Jednak twoje problemy dopiero zaczęły się, ponieważ sama jaskinia jest nieszczęśliwym ciemnym miejscem, w którym możesz zostać zadana przez szkarłatną zgniliznę z bagna, jak i zatrute przez wrogów dzierżących personel po drodze.Po dotarciu do ściany mgły, musisz także zdjąć mini-bossów, dwóch przerażających rycerzy czyszczące. (Gdy walczy na wolność, są one źródłem jednego z najlepszych zestawów zbroi, Przy okazji.)

Wzywanie ducha jest zalecane, jeśli nadal jesteś niskim poziomem. Pokonaj ich oboje, a złote scarabe jest twoje.Lokalizacja przychylności Erdtree

Ten talizman nieznacznie podnosi maksymalne HP, wytrzymałość i wyposażyć obciążenie. Możesz to zbliżyć się do startu, ponieważ znajduje się w jaskini Fringefolk Hero, w tym samym miejscu, w którym możesz dostać złote ziarno i wygnane Ashes Spirit Oleg Ashes, a nawet nie musisz walczyć z twardym bossem, aby to zrobić.

Będziesz jednak potrzebować dwóch kluczy mieczonych otworzyć ścieżkę. Będziesz musiał uniknąć śmierci na kółkach, dopóki nie osiągniesz punktu, w którym zwęża się ścieżka. Stąd możliwe jest sprowadzenie się do ukrytej lokalizacji pod spodem. Tutaj natkniesz się na niektóre impery, a także pułapkę. Przekaż je, a na końcu przyjedziesz do dużego obszaru z ołtarzem.Jednak gdy przechodzisz kolejną wąską ścieżkę, wpadniesz w zasadzkę dwoma szczepionymi z przodu i za tobą. Jeśli jesteś bardzo niski poziom, będzie to niezwykle trudna walka, a walka na wąskiej ścieżce nie jest zalecana, ponieważ bardzo łatwo jest wpaść do twojego Zagłada. Lepiej przebieć obok Scion z przodu, a potem chwycić talizman.Jeśli umrzesz, nadal będziesz mieć talizman w swoim posiadaniu, kiedy odradzasz się w położonym na cmentarzu Grace (idealnie nie nosisz zbyt wielu run podczas zapuszczania się do jaskini Fringefolk Hero). Warianty tego talizmana można również znaleźć w dalszej części gry, podnosząc maksymalny HP, wytrzymałość i wyposażenie.

Lokalizacja ikony radonu

Ten talizman jest koniecznością dla kompilacji maga Skróć swój czas castingu zarówno dla czarodziejów, jak i zaklęć.Będziesz mógł to znaleźć w Raya Lucaria Academy wkrótce po pokonaniu Czerwonego Wolfa Radagu Mini-boss. Z miejsca parlora debaty Grace wyjdź za drzwi, ale zanim pójdziesz dalej na dziedziniec, skręć w prawo i idź do tylnego rogu, a zobaczysz boczną ścieżkę nad balkonem z drabiną na końcu.

Wspinaj się po drabinie, a zobaczysz wybite okno, które możesz wejść, które zabiera cię na podłogę nad salonem debaty. Skieruj się w prawo, a znajdziesz klatkę piersiową z ikoną radonu w środku.Lokalizacja zielonego żółwia Talizman

Stamina jest jedną z najważniejszych mechaników w Elden Ring, więc zdolność zielonego żółwia Talizmana Aby zwiększyć prędkość odzyskiwania wytrzymałości czyni to kluczowe talizman do zdobycia. Dobra wiadomość, że nie tylko łatwo jest znaleźć wcześnie, ale także wymaga najmniejszej ilości bólu.Będziesz jednak potrzebował klucza do miecza na Ciebie. Kiedy to zrobisz, udaj się do wioski Summonwater w East Limgrave z miejscem łaski tylko na obrzeżach. Stamtąd skieruj się na wschód od wioski i powinieneś znaleźć kroki prowadzące pod ziemi.

Zwykle można się spodziewać mini-bossa, ale obszar ten jest po prostu wypełniony uroczymi nieszkodliwymi żółwiami. Przejdź się obok nich i otwórz drzwi na końcu, aby znaleźć klatkę piersiową z zielonym żółwem talizmanem w środku.Lokalizacja Dragoncrest Shield Talizman

Ten talizman wzmacnia Negacja uszkodzeń fizycznych. Możliwe jest to, że jest to dość wcześnie, chociaż jest to również dość ukryte i w potencjalnie niebezpiecznym obszarze, jeśli jesteś na niskim poziomie.Aby znaleźć Talizman Talizman Talizman Smaoncrest, musisz udać się do Bestial Sanctum w Caelid. Zwykle dostanie się tam wymaga trudnej podróży od Limgrave, a także będziesz skonfrontowany przez bardzo twardego bossa w pobliżu wejścia. Istnieje jednak teleporta.Porozmawiaj z D w Summonwater Village w North Limgrave, który prosi o pokonanie Tibia Mariner w pobliżu. Po zrobieniu tego powinien opowiedzieć o teleportacie do Bestial Sanctum w okrągłym stole.Gdy będziesz w Beastly Sanctum, wyjdź na zewnątrz do krawędzi klifu, a zauważysz, że poniżej jest więcej konstrukcji. Aby bezpiecznie się tam dotrzeć, powinieneś znaleźć miejsce na północny zachód z wystającymi dużymi korzeniami, zapewniając platformę do opadania.

Gdy jesteś na jednej ze struktur, musisz jeszcze bardziej zejść, więc musisz skorzystać z dowolnych półek, które możesz zobaczyć, aby zejść na dół. Torrent jest zalecany do tego, aby wykonać trudne skoki. Musisz także zdawać sobie sprawę z irytujących wrogów nietoperzy latających.

Kiedy dotarłeś tak daleko, jak to możliwe, podążaj po ścieżce, a podasz platformę z zwłokami trzymającymi sztylet Cinqueda. Idź dalej, a znajdziesz kolejne zwłoki z Talizmanem Dragoncrest Shield. Upewnij się tylko, że zabiłeś w pobliżu wrogów, abyś mógł bezpiecznie szybko się podróżować.Talizman Dragoncrest Shield wchodzi również w dwa inne warianty z jeszcze większymi efektami, które można znaleźć dalej w grze.

Lokalizacja Pearldrake Talizman

Ten talizman zwiększa niefizyczną negację obrażeń, i.mi. Ataki żywiołowe jak magia. Podobnie jak Dragoncrest Shield Talizman, ma to również różne odmiany, ale oto jak wcześnie zdobyć wersję podstawową.Udaj się do czterech Belfries w Liurnia. Jeśli jeszcze nie nabyłeś, na szczęście jest jeden w klatce piersiowej na górze.

Aktywuj pierwszy teleporta.

Możesz spaść do kilku innych rozpadających się platform poniżej ciebie, jednej, która ma dwóch bardzo potężnych wrogów, jeden władający włócznią, a drugi, którzy mogą atakować na zasięgu. Jeśli wpadniesz na inną platformę na krawędzi, znajdziesz zwłoki z Pearldrake Talizman.Aby uciec, możesz albo umrzeć i odrodzić się w swoim ostatnim miejscu łaski lub zabić dwóch wrogów, zanim będzie bezpiecznie szybko się podróżować.

Ciesz się używaniem nowych talizmanów!

How do you rate Elden Ring Najlepsze talizmany i jak zdobyć więcej automatów talizman ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *