Elden Ring Naśladowanie łzy

Startseite » Elden Ring Naśladowanie łzy
29. marca 2024
2 minutes
31

By Jhonny Gamer

Elden Ring Naśladowanie łzy jest jednym z bardziej unikalnych wezwań w grze.

Od razu inaczej jest to, że przywołanie łzy naśladującej nie kosztuje FP, ale raczej twój HP.

Dzieje się tak, ponieważ zasadniczo dostajesz klon – czyniąc ten jeden z najlepszych wezwań możesz dostać.

Zrozumiałe, że możesz to wyśledzić, jak to możliwe – z tą stroną wyjaśniającą, gdzie znaleźć Naśladowanie łzy.

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak zdobyć łzę naśladującą Elden Ring

Uzyskanie tych popiołów nie jest wrednym wyczynem – musisz mieć możliwość dotarcia do Nokron, co odbywa się poprzez pokonanie Radhana Starscourge, co możesz również robić w ramach Ranni Quest.

Gdy jesteś w Nokron, musisz również najpierw walczyć z Mimic Tear. Łatwym sposobem na wygranie tej walki jest usunięcie całego sprzętu przed rozpoczęciem walki, a następnie ponowne wyposażanie wszystkiego po rozpoczęciu.

Po tej walce przejdź przez akwedukt, a następnie skręć w lewo i poszukaj rodowego lasu łaski.Powinno to sprawić, że spoglądasz nad niektórymi budynkami, które prowadzą dalej.Zeskocz i podążaj za półkami, dbając o niektóre srebrne łzy, które przekształcą się w humanoidalnych wrogów.

Kontynuując kierowanie się w dół, będziesz w obszarze zwanym Nocnym Świętym Groundem. Nie spuszczaj się jeszcze na poziom gruntu, ale zamiast tego przejdź przez łuk i wpadnij do kaplicy z ołtarzem.Przejdź obok tego i jest drzwi, które prowadzą korytarz z pokojem na końcu, który będzie potrzebował klucza do miecza do wejścia.Wewnątrz jest wrogiem, ale ich plecy są odwrócone, więc wykonaj szybką pracę, a następnie otwórz klatkę piersiową z przodu, aby uzyskać mimiczne popioły łez.

Ciesz się korzystaniem z nowego wezwania!

How do you rate Elden Ring Naśladowanie łzy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *