Elden Ring Olbrzymie wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Olbrzymie wskazówki i strategia
29. marca 2024
5 minutes
60

By Jhonny Gamer

Giant ognia jest obowiązkowym głównym szefem Musisz pokonać, aby rozwijać historię Elden Ring.

Gigantyczny gigant ognia może znajdować się we wschodnim regionie Mountaintops of the Giants Lokalizacja w Elden Ring.

Walka z gigantem ognistym może być trudnym hasłem, więc radzimy użyć współpracy w celu trudnej walki, a nawet przywołania Ash Ash Ash Aby pomóc ci zabić szefa.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się do giganta ognia

Przygotowanie do walki z bossem o giganta ognia to dość prosty proces. Najpierw będziesz chciał upewnić się, że przyjąłeś każdą możliwą środę ochronne przed uszkodzeniem pożaru, na przykład wyposażenie talizmana Famedrake w swoich talizmanach.

Będziesz także chciał upewnić się, że masz pod ręką mocną broń w zwarciu Działa świetnie na duże huśtawki i szkody, które z czasem budują.

Giant Fiant Wskazówki: Jak pokonać Giant Fire

Walka o ognisku polega na tym, że wasze bułki Dodge do perfekcji. Weźmy na przykład otwierając Salvo. Gigant ognia powszechnie użyje swojej masywnej dysku, aby wysłać do ciebie falę śniegu, ale jeśli ty Dodge rzuć się do ataku Zaraz, gdy gigant ognisty wyprowadza tarczę do przodu, całkowicie unikniesz ataku.

Zamknij lewą stopę giganta ognia, gdy się zbliżysz, i uderz go silną bronią w zwarciu, gdy tylko masz szansę. Gigant ognia powszechnie podnosi nogę w górę, tylko po to, by ją sprowadzić, a tarcza wypadnie na ziemię na sekundę.

Zainicjuj bułkę Dodge, gdy tylko noga spadnie, a ponownie unikniesz ataku.Ta walka jest w zasadzie Wszystko o hakowaniu na nogę giganta ognia, gdy tylko jest to możliwe. Kiedy zadał Ci wystarczające obrażenia, szef jęczy agonię i odsuwa się od ciebie, otwierając własny żołądek, aby się rozjaśnić. Teraz Boss może rzucić w ciebie kulami ognia!

Sztuka tutaj jest taka Jeśli dłoń ognia giganta jest skierowana w górę Kiedy rzuci ogniste zaklęcie, wyśle w tobie powolną kulę ognia, ale Jeśli jego dłoń zostanie skierowana, Szybka włócznia ognia wybierze się ku tobie.Na pół zdrowia, Odbywa się jedna piekło transformacji, a gigant ognia rośnie zupełnie nową twarz (czyj twarz żołądka, a zwykła twarz mają różne opinie na temat rzeczy?).

Jeśli gigant ognia upadnie na kolana z obiema twarzami uniesionymi na niebo, Natychmiast wejdź pod nim, ponieważ ma zamiar wysyłać kule pożaru wyrzucającego na Battlefield wokół niego.Alternatywnie, boss może oddychać ogniem z żołądka albo w pozycji przykucanej, albo na boku.

Chcesz natychmiast odejść od bossa, gdy tak się dzieje, ponieważ krążenie na bok giganta ognia faktycznie nie zabierze cię poza jego zasięg. Walka z gigantem ognistym jest piekłem bitwy z tytułu ścierania.

Metoda sera dawnego giganta ognia

Aktualizacja (24 marca 2022): Po łatce marca 2022, Wygląda na to, że następująca strategia sera już nie działa. Jednak trzymamy to tutaj, gdy grasz w nieopatrzoną wersję – powiedzmy, jeśli masz grę na dysku i jeszcze nie zaktualizujesz.

Oryginalna strategia sera: Jeśli szukałeś sposobu na sera giganta ognia, mamy świetne wieści. W rzeczywistości istnieje sposób, aby technicznie sprawić, by szef sam się zabił.


Po pierwsze, udaj się do prawego prawego rogu areny na torrentie, gdzie ziemia jest wyższa niż gdziekolwiek indziej na Battlefield. Zauważysz, że nad ziemią jest skalista platforma.

Kiedy gigant ognisty dostaje się do ramion, zasięgną z ciebie, zeskocz z areny wokół skalistej platformy, idzie zgodnie z ruchem wskazówek zegara i ponownie skocz za pomocą podwójnego skoku Torrent, aby wylądować na ziemi bezpośrednio przed tobą i pod tobą.

Następnie po prostu pobiec kilka metrów dalej w pobliżu krawędzi areny, a znajdziesz małego skalistego odsłonięcia, który możesz przykucnąć.

Gigant ognia w końcu wspinnie się na platformę, którą wcześniej byłeś, a następnie zeskoczy do ciebie. Dopiero gdy boss wyląduje, przyjmie tonę obrażeń, kopiąc ją w drugą fazę walki.Możesz to zrobić od nowa, dokładnie tak, jak wcześniej, aby zabić giganta ognia na dobre w drugiej fazie. Po prostu powtórz cały proces, a w mgnieniu oka będziesz przez tę walkę z bossem.

Nagroda o giganta ognia

Kiedy w końcu upadłeś giganta ognia, otrzymasz ogromne 180 000 run za walkę. Dodatkowo dostaniesz Pamięć giganta ognia Przedmiot, który możesz wymienić przy okrągłym stole, aby uzyskać zaklęcie lub broń.Cóż, z pewnością było to jedno hasło, nawet jeśli próbujesz jeździć giganta ognia, aby się zabił. Teraz nadszedł czas, aby kontynuować główną ścieżkę historii Elden Ring i przejdź do zupełnie nowego obszaru.

Następnie na liście głównych bossów w kolejności – Zakładając, że podążasz ścieżką krytyczną – jest Duet Godskin.

How do you rate Elden Ring Olbrzymie wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *