Elden Ring Ranni Quest i jak zdobyć ciemny pierścień księżyca i światło księżyca

Startseite » Elden Ring Ranni Quest i jak zdobyć ciemny pierścień księżyca i światło księżyca
1. kwietnia 2024
11 minutes
39

By Jhonny Gamer

Ranni Quest in Elden Ring jest jednym z dłuższych celów pobocznych w grze – i jeden z jednymi z największych wyzwań.

Poznanie jednej z trzech czarownic w grze nie tylko jeden z najbardziej satysfakcjonujących pod względem wiedzy, ale zdobędziesz potężnego Moonlight Greatsword, powtarzająca się broń, którą można znaleźć w praktycznie każdej grze z oprogramowania.

Jest to również droga do prawdopodobnie najlepszej Elden Ring Ending, Age of Stars.

Linia zadań Ranni ma wiele kroków, niektóre mogą być łatwe do przeoczenia i uniemożliwienia postępowi-i mam nadzieję, że ten krok po kroku wyjaśniający zadanie pomaga zapewnić jej swoją służbę do końca do końca.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Gdzie znaleźć Ranni Elden Ring

Możesz spotkać się z Ranni bardzo wcześnie, kiedy rozmawiasz z Melią i odblokować torrent Na miejscu Gatefront Grace udało się następnie z powrotem do kościoła Elleh. Pojawi się tam Ranni – dając ci duch wzywający dzwon.

Aby rozpocząć zadanie Ranni, Musisz ją znaleźć w Powstaniu Ranni. Dotarcie do tego miejsca wymaga udania się do Carian Manor, położonego nad jeziorem Liurnia na północnym zachodzie. Możesz dotrzeć do niego z ruin Kingsrealm przez fałszywą ścianę, gdzie za nią zobaczysz gigantycznego kowal.Odkryj dwór, a w końcu dotrzesz na szczyt, w którym musisz walczyć z Royal Knight LorettA. Po jej pokonaniu będziesz mógł przejść przez drzwi, które zabierają cię do trzech sióstr – obszaru z trzema wieżami. Wieża, której szukasz. Aktywuj miejsce Grace, a następnie udaj się na szczyt, a spotkasz się z czarownicą, która tym razem przedstawia się swoim prawdziwym imieniem.Zaakceptuj bycie w jej służbie, a zaczniesz swoje poszukiwanie Nokron, wiecznego miasta.

Jak dotrzeć do Nokron do wiecznego miasta w Elden Ring

Nokron znajduje się tuż nad głębokością studni rzeki Siofra Elden Ring, a możesz teleportować się do jego części wcześniej. Jednak znalezienie odpowiedniego wejścia do wiecznego miasta,, Najpierw musisz pokonać Radahn Starscourge, który znajduje się w zamku Redmane w Caelid.Być może już odwiedziłeś zamek, jeśli wcześniej pojechałeś do Caelid do rolników farm W pobliżu nieprzejezdnego Greatbridge. Ostrzegamy, że jeśli przyjedziesz tu zbyt wcześnie, będziesz musiał walczyć z dwoma bardzo trudnymi mini-bossami, zanim będziesz mógł dotrzeć do Radhana. Postępując zgodnie z linią zadań Ranni, będziesz mógł pominąć tę nieprzyjemność.


Ponadto, u trzech siostry, na południu znajduje się wieża o nazwie Selivius, w której spotkasz czarnoksiężnika Selivius. Powie ci, żebyś podał miksturę Nepheli, NPC, którego mogłeś już spotkać przy okrągłym stole lub kogo wezwałeś, aby pomóc w Godrick walka z bossem. Porozmawiaj ponownie z Seluviusem, a on da ci list z wprowadzeniem do Selen.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, gdy odkryłeś Limgrave, Selen (nasza zalecenie dla nauczyciela czarnoksiężnika Na początku gry) znajduje się pod ruinami punktowymi, gdzie musisz walczyć z mini-bossem, zanim będziesz mógł otworzyć drzwi do pokoju, w którym jest uwięziona. Kiedy dasz jej list, wyjaśni, że musisz zabić Radhana.

Jeśli rozmawiałeś z Blaiddem, który szukał drogi do Nokron z głębin Siofra River, idź ponownie z nim porozmawiać, aby opowiedzieć mu o Radhanie, Wspomniał o festiwalu walki w zamku Redmane, a kiedy powie ci tam spotkanie, możesz bezpiecznie wrócić do zamku Redmane, aby zainicjować kolejne kroki, aby faktycznie walczyć z Radhanem.

Oczywiście, nawet jeśli wcześniej pominąłeś twarde mini-bossów, sam Radhan jest nadal niezwykle trudny z bardzo potężnymi atakami, które mogą cię jedno strzały, jeśli nie masz wysokiej obrony lub wystarczającej liczby HP. Na szczęście możesz również przywołać inne NPC, aby pomóc w walce, podczas gdy ogromny rozmiar obszaru oznacza, że możesz również przywołać torrent.

Po pokonaniu Radhana zagranie przerywnik i zobaczysz, jak gwiazda spadająca na Ziemię, która rozbiła się w East Limgrave. Szybkie podróż do West Fort Haight, a zobaczysz, że część obszaru została zredukowana do pływającego gruzu, a większy krater tworzy ścieżkę do Nokron.

Jak znaleźć ostrze pogromcy palców

W Nokron jest wiele do odkrycia, w tym łza mimic. Możesz także znaleźć lokalizację naśladowania łzy używać jako popiołów z witryny łaski przodków i jest naszym wyborem dla najlepszego przywołania w Elden Ring . Nie przegap tego!

Poza tym, czego szukasz konkretnie, to ostrze Slayer Finger, które nie jest bronią, pomimo nazwy, ale kluczowym elementem, który pozwoli ci osiągnąć linię zadań Ranni. Można go znaleźć w pokoju pod posągiem gigantycznego czytnika palców.Warto to zauważyć z ostrzem pogromu palca w posiadaniu, możesz teraz rozpocząć zadanie FIA, Jeśli chcesz kontynuować zakończenie Age of Duskborn.

Wróć do powstania Ranni i daj to Ranni, a ona da ci odwrócony posąg Carian. Przedmiot nie jest konieczny do tej linii misji, ale ponieważ może to trochę potrwać, aby następna część zadania może się spróbować udać się do Boskiej Wieży Liurnii, ponieważ jest to kluczem do odblokowania ścieżki.Jak dotrzeć do Nokstella i zdobyć pierścień ciemnego księżyca

Kiedy następnym powrócisz do wzrostu Ranniego Elden Ring, zobaczysz, że Ranni zniknął, jej miejsce zastąpiło miejsce Grace. Tam, gdzie chcesz teraz iść, Renna’s Rise – Wieża na północ od trzech sióstr. Wejście zostało wcześniej zablokowane przez pieczęć, ale powinieneś być w stanie wejść teraz;Tutaj znajdziesz skrzynię zawierającą ubrania wiedźmy śnieżnej, podczas gdy na górze znajduje się teleport, który zabierze Cię do rzeki Ainsel Underground.Będziesz był w stanie zbadać głębokości Ainsel River Well przez windę we Wschodniej Liurnia, ale zabrałby cię tylko do tej pory. Teleport w powstaniu Renny jest tym, jak dotrzesz do innych części, a także do innego wiecznego miasta, Nokstella. Niemniej jednak zalecamy eksplorację drugiej części rzeki Ainsel, ponieważ tam będziesz w stanie znaleźć fragment mapy dla obszaru.

Z miejsca, w którym jesteś teleportowany, skieruj się do przodu i Wybierzesz kluczowy element, miniaturową lalkę Ranni. W pobliżu jest też miejsce Grace o nazwie Ainsel River Main. Spoczywaj tam, a zobaczysz, że masz opcję rozmowy z lalką.Początkowo nie dostaniesz żadnych odpowiedzi, ale spróbuj z nią porozmawiać jeszcze kilka razy, a ona w końcu odpowie i poinstruuje cię, aby poszła do Nokstella, aby zabić odcienie. Upewnij się, że nadal z nią rozmawiasz jeszcze kilka razy, odpoczywając w innych miejscach łaski, dopóki nie będziesz już mieć opcji, aby z nią porozmawiać.

Aby znaleźć Nokstella, kontynuuj ścieżkę obok dużego stworzenia podobnego I w końcu dotrzesz do Nokstella, a drabina zabiera cię do innej strony łaski.

Możesz odkrywać budynki Nokstella, które zawierają kilka gigantycznych żelaznych piłek, które można zabić w hodowli łez larwalnych. Będziesz chciał podążać ścieżką na ziemi, zaludniony przez mrówki mnichów i plamy emitujące energię elektryczną (zabijanie ich sprawi, że wysyła falę uderzeniową, która może uszkodzić innych wrogów w jej AOE). W końcu powinieneś osiągnąć windę po lewej stronie, która zabierze Cię do basenu wodospadu Nokstella.Istnieje kilka bazylisków, które możesz przebiegać obok, aby uniknąć przeklęcia, a dojdziesz do obszaru, który wziął złowieszczy odcień czerwieni. Raczej trafne, ponieważ zostaniesz również zaatakowany przez Blaidd. Zabij go, a Ranni ci podziękuje, dając odrzucony klucz pałacowy.Jeśli przeczytasz opis przedmiotu, dowiesz się, że ten klucz można użyć do otwarcia zamkniętej skrzyni skarbów w Wielkiej Bibliotece Raya Lucaria, gdzie Rennala znajduje się w odpowiednim Twój charakter. Wewnątrz klatki pierścieniu jest ciemny księżyc. Nie zapomnij o tym zrobić, bo inaczej przekonasz swoje postępy zablokowane.Jak poruszać się w jeziorze zgnilizny

Z miejsca, w którym pokonałeś Blaidda Elden Ring, kontynuuj budynek po prawej. Przyjechałeś do jeziora zgnilizny, który robi dokładnie to, co mówi na blaszanej. Zatrzymaj się zbyt długo w wodzie, a zostaniesz zadany z przerażającą szkarłatną zgnilizną, Ring Elden Ring odpowiednik toksyczny.Aby dotrzeć do wielkiego krużganków, masz dwie możliwości. Możesz ostrożnie poruszać się po jeziorze, odwiedzając małe wyspy z przełącznikiem, który stopniowo podnosi inne konstrukcje. Struktury te mają również przełączniki, które podniosą więcej struktur i, naciskając je, utworzysz przejście przez jezioro. Chcesz jednak zrobić sobie przerwę, aby poczekać, aż wskaźnik zgnilizny powoli zejdzie w dół lub mieć niektóre przedmioty lub zaklęcia, aby wyleczyć status zgnilizny.

Alternatywnie, po prostu zostań zrzucony zgnilizną i nogą dla krużganku, upewniając się, że napełniasz HP swoją kolbą – jeśli moderniłeś swoją kolbę o złote nasiona i święte łzy, a potem z łatwością zarobisz ładunki do oszczędzania. Będzie też strona łaski, w której możesz naturalnie przywrócić swoje zdrowie, wyleczyć swój status i uzupełnić swoją kolbę.Stamtąd zjedź z kilkoma ostrożnymi spadkami z boku;(Choć wygląda na to, że musisz przeskoczyć na pierwszą szczelinę, możesz spadać do następnej półki poniżej, aby awansować.

Uważaj na zgromadzone poniżej strażników robaków – przebij się lub zaopiekuj się nimi, zanim skręcili w lewo, aby podążać za strumieniem do czegoś, co wygląda jak ślepy zaułek, z wyjątkiem kamiennej trumny na skraju wodospadu. Podejdź do tego, a przerywnik przerywkowy będzie grał, gdy się wspinasz, aby jeździć do nowego miejsca docelowego.W tej nowej lokalizacji ściana mgły bossa powinna przygotować cię na to, co nas czeka: Astel, Naturalborn of the Void.

Jest podobny do potworów typu Centipede/Scorpion, które strzelają do ciebie, tyle że jest większy i uderza mocniej. Pakuje także duże ataki AOE i unosi się, więc chcesz upewnić się, że albo wykonujesz ataki powietrzne, albo że twoja broń może dotrzeć do jego głowy, którą automatycznie się zamykasz.Gdy nie umarł, idź dalej. Jeśli nie wróciłeś do wielkiej biblioteki, aby zdobyć ciemny księżyc, upewnij się, że to zrobisz teraz, w przeciwnym razie spotkasz pieczęć blokującą ścieżkę, dopóki nie będziesz miał „Pierścienia Przysięgi”.

Jak znaleźć Ranni po raz ostatni i zdobyć światło księżyca

Mam pierścionek? Następnie przejdź do windy, czyli długa jazda, ponieważ zabiera to z powrotem na powierzchnię. W rzeczywistości, Zabiera cię do ołtarza księżyca, obszar nad wioską Albinaurics.Znajdziesz zaciekłego smoka, w który możesz walczyć lub możesz przejść dalej i udać się do katedry Manus Celes przed sobą. Wewnątrz znajdziesz sporo odłamków gwiazd, ale szukasz dziury w podłodze, która zabierze Cię w głąb miejsca, w którym jest Ranni.Wsuń ciemny pierścień księżyca na jej palcu, a ona budzi się, aby jeszcze raz podziękować, zanim zniknęła po raz ostatni, pozostawiając za sobą Darkmoon Greatsword. Nie miecz, którego się spodziewałeś, przynajmniej na początku, ponieważ jego wyjątkowa umiejętność przekształca go w światło księżyca.I to koniec misji Ranni. Możesz jednak znaleźć Blaidda poza schodami powstania Ranniego, w którym możesz z nim walczyć, aby zdobyć cały jego sprzęt dla siebie, a także możesz ponownie porozmawiać z IJI, aby jeszcze raz, aby związać wszystko.

Mam nadzieję, że spodoba ci się linia zadań Ranni!

How do you rate Elden Ring Ranni Quest i jak zdobyć ciemny pierścień księżyca i światło księżyca ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *