Elden Ring Shadow of the Erdtree: wszystko, co wiemy

Startseite » Elden Ring Shadow of the Erdtree: wszystko, co wiemy
1. kwietnia 2024
9 minutes
35

By Jhonny Gamer

Cień erdtree to ogromna aktualizacja DLC o ogromnej ekspansji Elden Ring W czerwcu 2024 r.

Aby przygotować Cię na największą ekspansję Software, mamy Shadow of the Erdtree Data i zwiastun poniżej, Szczegóły historii, I wszystko, o czym wiemy Elden Ring Cień erdtree.

Koniecznie sprawdź także nasze wywiady z Miyazaki na temat pochodzenia gatunku SoulSlike, potencjalny przebrany przez krew Remake, i więcej szczegółów na temat cienia Erdtree DLC.

Jeśli ogłoszenie przyczepy i daty sprawili, że wszyscy podekscytowani powróceniem do swoich zniszczonych korzeni, możemy pomóc w naszym przewodniku dla początkujących, co najpierw zrobić, Główni szefowie w porządku, i strona łaski lokalizacje.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Elden Ring Shadow of the Erdtree Data premiery

Elden Ring Cień erdtree uwalnia Piątek 21 czerwca 2024. Wielu liczyło na lutową datę premiery z powodu aktualizacji jej listy Steam, Ale okazuje się, że było to po prostu przygotowanie do ogłoszenia daty wydania 21 lutego.


Postać opancerzona siedząca w miejscu łaski w [Noedit] Elden Ring
Kredyt obrazu: FromSofware/Bandai Namco

Elden Ring Shadow of the Erdtree Trailer

Oto pierwszy zwiastun Elden Ring cień erdtree:


Elden Ring Shadow of the Erdtree |Oficjalna rozgrywka.

Elden Ring Shadow of the Erdtree Story

Jak widać w zwiastunie, Shadow of the Erdtree podąża za historią „Kind” Miquella – Brat bliźniaka Malenii. Miquella to półbogowy potomstwo królowej Mariki i Radagonu. Bliźniacy urodziły się z przekleństwem z Miquella Zagłada ed jest wiecznie młody i nigdy nie dorastać na dorosły.

Podążasz śladami Miquelli w krainie Shadow Area w DLC, jakbyś śledził miejsca Grace w grze podstawowej.

Potwierdzono, że obszar DLC zajmuje tę samą przestrzeń co ziemie między, ale został fizycznie odłączony. I „będzie wymagało swego rodzaju osnowy, aby się tam dostać” (dzięki, Ign).

Historia będzie obejmować także królową Marikę i to, co zrobiła w tej krainie cieni, a także to, co doprowadziło Miquellę do podążania za nią do krainy cienia.

Ponadto Mesmer jest mężczyzną w czerwonym widocznym w pierwszym zwiastunie DLC i jest ważną postacią, który rywalizuje z innymi półbogami w cieniu Erdtree. Ma dla niego kluczowy element cienia, który jest również ważnym tematem w całym DLC.


Nurkowanie głębiej w przeszłości Miquelli może pomóc nam zrozumieć, dokąd zmierza historia DLC. Zaczyna się od Miquelli, która chce zostać dorosłym, więc użył haligtree – lochu późnej gry, w której gracze walczą z Malenią. Leżał tutaj w kokonie, w celu starzenia się równolegle z drzewem, wiążąc się, podlewając drzewo krwią. Zamierzał, aby haligtree wyrosła w erdtree, ale zanim zdążył wykonać swoje zadanie, Miquella wpadła w głęboki sen.

Cocoon Miquella jest faktycznie odkryty Elden Ring po pokonaniu Mohga Lord of Blood. Mohg ukradł kokon, przekształcił się w krew, wszedł do niej i próbował spotykać się z Miquellę w swoich snach. Kiedy widzimy kokon, ramię Miquelli jest widoczne: teraz wielkości dorosłych, ale nie reagujące.


Ramię Miquelli sięga z gigantycznego jajka na ołtarzu w cieniu przyczepy Erdtree
Kredyt obrazu: z oprogramowania

Jak wspomniano w Wywiad IGN z Miyazaki, „Kokon i ramię, które widziałeś na początku przyczepy… to właściwie punkt wejścia do krainy cienia, gdzie gracze wejdą do obszaru DLC „.

Nie wiemy jeszcze, w jaki sposób ta historia uwzględni się jeszcze w cieniu historii Erdtree, ale przynajmniej miejmy nadzieję, że Miquella rozszerza swoją życzliwość na to, jak łatwo idzie na nas biedne zmęczone…


Rozmowy Miyazaki Elden Ring: Shadow of the Erdtree with Eurogamer.

Elden Ring Shadow of the Erdtree: wszystko, co wiemy

Dzięki własnej wywiadzie Eurogamera z Hidetaka Miyazaki, Mamy soczyste szczegóły dotyczące tego, czego się spodziewać Nadchodzący DLC Elden Ring. Pamiętaj, aby przeczytać to dla pełnego podziału, ale krótko Wszystko, co wiemy o cieniu Erdtree DLC dla Elden Ring :

 • To jest jak dotąd największa ekspansja Software – Miyazaki powiedział, że ten DLC jest „naszym największym dotychczasowym rozszerzeniem pod względem ogólnego wolumenu”.
 • DLC odbywa się na zupełnie nowej mapie większej niż Limgrave – Chociaż czekają nowe nowe obszary, Shadow of the Erdtree obejmuje podobną strukturę do oryginalnej gry. Istnieją obszary polowe, starsze lochy i inne lochy o różnej skali. Miyazaki mówi: „Jeśli chodzi o czystą powierzchnię, można pomyśleć o czymś większym nawet niż Limgrave w grze podstawowej”.
 • Autor Game of Thrones George R. R. Martin nie dostarczył świeżego materiału Na George r. R. Zaangażowanie Martina, Miyazaki wyjaśnia: „Zasadniczo jest to samo, co w przypadku gry podstawowej. DLC Shadow of the Erdtree oparty jest na jednej części tego oryginalnego mitów, który dla nas napisał. To nie jest zupełnie nowy mit, który napisał specjalnie dla Cienia Erdtree, nie stworzył czegoś nowego, co informowało o projekcie DLC. To po prostu kolejna część oryginalnej historii, którą uważaliśmy za stosowną jako nowe rozszerzenie.”
 • Istnieje ponad 10 nowych walk z bossami – Kilku było dostrzeganych w przyczepie, ale bądź przygotowany na udowodnienie, że twoja zniszczona potęga przeciwko 10 nowym bossom w cieniu Erdtree.
 • Dodano osiem nowych kategorii broni – Oprócz nowej broni, sprzętu i umiejętności, otrzymujemy osiem nowych kategorii broni do eksperymentowania.
 • Może być tak trudne jak walka z bossem w Malenii – RIP do nas wszystkich, jak Shadow of the Erdtree kontynuuje tradycję Brutalwacji Software w DLC. Miyazaki wyjaśnia: „Chcieliśmy zapewnić te trudne spotkania i te groźne zagrożenia, a aby to zrobić, chcieliśmy dać graczowi dużą swobodę podejścia. Chcieliśmy, aby czuli się swobodnie w tym, jak wybierają, a kiedy zdecydują się podejść i rozwiązać te trudności.”
 • Obszary pola i lochów są bardziej płynnie połączone – W zwiastunie widzieliśmy nawiedzone użytki zielone, ogniste jaskinie i mistyczne ruiny, ale w odniesieniu do zauważalnego podziału między otwartymi polami i zacisznymi obszarami lochów w grze podstawowej, Miyazaki mówi, że w DLC „Chcieliśmy pójść bardziej głębokoi przynieś gęstszy i bogatszy projekt, który łączy tego rodzaju układ nieco bardziej płynnie. Oczywiście będą duże otwarte obszary, oczywiście będą starsze lochy, ale także eksperymentowaliśmy z czymś bardziej pomiędzy nimi, aby zapewnić bardziej zróżnicowane wrażenia z rozgrywki ”.
 • Trujące bagna powracają – Oczywiście, że tak. Miyazaki wyjaśnia, że trujące bagna były dla mnie „właściwie punktem introspekcji po utworzeniu podstawowej gry. Dopiero po tym, jak go utworzyłem, zdałem sobie sprawę, że naprawdę lubię tworzyć zatrute bagna… Więc może, kiedy gracze dotrą do zatrutych bagien w DLC, poczują trochę tej retrospekcji ”. Nie jestem pewien, czy to coś bliskiego do retrospekcji Persona lly czuje się, ale każdy z nich.

Elden Ring Cień ceny erdtree

Elden Ring Cień kosztów Erdtree £34.99 w Wielkiej Brytanii, 39 USD.99 w Stanach i €39.99 w Europie. Możesz także uzyskać wersję premium Shadow of the Erdtree, która zawiera cień cyfrowego artyka Erdtree i oryginalną ścieżkę dźwiękową, i kosztuje £39.99 w Wielkiej Brytanii, 49 USD.99 w Stanach i €49.99 w Europie.

To jednak tylko treść DLC, ponieważ możesz również uzyskać specjalne wydania Shadow of the Erdtree z bazą lub bez Gra Elden Ring.


[NoEdit] Elden Ring Postać gracza jeździ torrentem przez pole widmowych nagrobków z gigantycznym drzewem płaczącym żółto w tle
Kredyt obrazu: z oprogramowania

Elden Ring Shadow of the Erdtree Editions

Shadow of the Erdtree jest dostępny tylko cyfrowo, nawet jeśli kupisz fizyczną edycję Elden Ring, który zawiera DLC. Zamiast tego otrzymujesz kod zawierający DLC, jeśli chcesz kupić którykolwiek z Elden Ring Shadow of the Erdtree Edition.

Po wydaniu otrzymujesz również specjalny cień gestu Erdtree.

Należy pamiętać, że nawet jeśli DLC jest dostępny na wszystkich platformach, które jest podstawą, fizyczne wersje detaliczne Elden Ring Cień Edition Edtree jest dostępny tylko dla PlayStation 5 i Xbox Series X/S.


Co jest zawarte w trzech edycjach [NoEdit] Elden Ring Shadow of the Erdtree
Kredyt obrazu: Bandai Namco

Oto, co jeszcze wiemy o każdym cieniu Edtree Edition:

Shadow of the Erdtree Edition

To jest standardowy pakiet gry podstawowej z kodem dla cienia Erdtree DLC. Elden Ring Shadow of the Edtree Edition kosztuje £69.99 w Wielkiej Brytanii, 79 USD.99 w Stanach i €79.99 w Europie.

Cień erdtree Edycja deluxe

Deluxe wersja Elden Ring Cień Edition Edtree dostaje:

 • Elden Ring Gra podstawowa
 • Cień Erdtree DLC
 • Elden Ring Cyfrowa sztuka i oryginalna ścieżka dźwiękowa
 • Shadow of the Erdtree Digital Artbook i oryginalna ścieżka dźwiękowa

Cień erdtree Deluxe Edition koszty £89.99 w Wielkiej Brytanii, 99 USD.99 w Stanach i €99.99 w Europie

Shadow of the Erdtree Collector’s Edition

Ta ogromna edycja fizyczna tak naprawdę nie zawiera podstawowej gry Elden Ring, ale oto, co dostajesz w edycji kolekcjonerskiej Elden Ring:

 • Cień kodu DLC Erdtree
 • Statua Messmera Impaler
 • 40 -stronicowy artbook w twardej oprawie
 • Oficjalna ścieżka dźwiękowa

Cień edycji Erdtree Collector jest bardzo ograniczony w magazynie i różni się nieznacznie w zależności od tego, skąd go otrzymasz. Na ogół będziesz płacić między £224.99 do £249.99 w Wielkiej Brytanii, z podobnymi cenami w Stanach Zjednoczonych i Europie.


Wszystkie elementy zawarte w edycji kolekcjonerskiej [NoEdit] Elden Ring Shadow of the Erdtree
Kredyt obrazu: Bandai Namco

Więcej informacji Elden Ring, sprawdź nasze artykuły na temat moda konwergencji, plotki Gra mobilna Elden Ring , i aktywistowie Covid Modowanie Elden Ring w celu podniesienia świadomości.

How do you rate Elden Ring Shadow of the Erdtree: wszystko, co wiemy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *