Elden Ring Starscourge Radahn Wskazówki i strategia

Startseite » Elden Ring Starscourge Radahn Wskazówki i strategia
1. kwietnia 2024
6 minutes
44

By Jhonny Gamer

Radahn Starscourge jest wyjątkowo brutalną walką z bossem Elden Ring i prawdopodobnie jedno z najtrudniejszych ogólnych spotkań w grze.

Walka z Bossem Radahn w Radahn można zainicjować w zamku Redmane na festiwalu poświęconym samemu szefowi. Po tym zależy to od ciebie i wszyscy inni, aby zabić Radahn gwiazdy Radahn.

Choć technicznie opcjonalne, może liczyć się na jednego z głównych bossów Musisz się spotkać, aby ukończyć grę – jeśli masz ochotę na wyzwanie.

Jeśli tak, przywołanie jest w rzeczywistości dużym celem walki z Radahn, ponieważ będziesz wnosić wszelkiego rodzaju postacie sojusznicze do walki. Dodatkowo jednak można wzywać postać gracza, a także użyć przywołania Ash Spirit Ash.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak przygotować się na Radahn z okazji gwiazd

Przygotowując się do stawiania czoła radahnowi Starscourge, po prostu zalecamy zabranie zbroi, która chroni cię przed atakami fizycznymi, ale utrzymuje ogólną wagę poniżej znacznika 40. Oznacza to, że nadal możesz sprintować z pewną prędkością i masz zamiar dowiedzieć się, dlaczego jest to naprawdę ważne w tej walce z bossem.

Potok może być kluczową częścią przezwyciężenia walki z bossem, Upewnij się, że masz spektralny rumak łatwo osiągalny na swoich przedmiotach. Nie używaj jednak konia od razu, ponieważ Radahn po prostu zastrzeli go z dobrze umieszczoną strzałką.Starscourge Radahn Wskazówki: Jak pokonać Radahn Starscourge

Przygotuj się, to piekielna walka. Gdy tylko odradzasz się na arenie Radahna Starscourge, musisz natychmiast rzucić się do przodu do świecących znaczników na ziemi prosto przed tobą.

To w rzeczywistości miejsca przywołania dla towarzyszy AI, z których większość spotkasz na festiwalu w zamku Redmane Dedykowane na rzecz Radahn Starscourge.Przywołać wszystkie postacie AI, które możesz W miarę zbliżania się w kierunku Radahn z okazji gwiazdy w oddali. Wszystko jednak, gdy to robisz, Radahn wystrzeli do ciebie prosto strzałką, więc albo chowaj się za szczątkiem na Battlefield lub przetoczy się prosto przez strzałę, ponieważ strafowanie lub toczenie się jest niestety niemożliwe.Starscourge Radahn może zmienić strzałkę żywiołową na rzecz wielu regularnych strzałek. Kiedy Radahn wystrzeliwuje klaster strzał w powietrze, zamierzają dotrzeć do ciebie w kolumnie, którą musisz natychmiast biegać na bok, jeśli nie chcesz utknąćpełne z nich.Kiedy ty lub jeden z twoich towarzyszy zbliża się do Radahn Starscourge, zrezygnuje z strzelania i naciśnij atak fizyczny. Jedną z ulubionych taktyk szefa jest zsuwanie się po jego komicznie małym koniu, okrążając cię, trzymając miecze gotowe do uderzenia.

Trzymaj nerw tak długo, jak to możliwe W tej fazie, ponieważ im później unikasz jego strajków, tym większa szansa na całkowicie unikanie jego ataków.Idealnie, wzywanie potoku jest najlepsze, gdy Radahn rozpoczyna te fizyczne ataki. Jeśli wezmisz zbyt wcześnie spektralny rum.

Dodatkowo znaleźliśmy Starscourge Radahn jest szczególnie słaby dla ataków opartych na magii Jak śruby, więc naprawdę dobrym pomysłem jest użycie personelu z tyłu torrent, aby rzucić ataki dystansowe.

Radahn może wyciągnąć ataki elementarne podobne do jego strzałek. Szef może naładować jego ostrza fioletową błyskawicą, a jeśli trzyma je nad głową, zaraz doprowadzi ich do rozbicia na podłogę natychmiast przed sobą. Nie zbliżaj się jednak do niego, ponieważ sekunda po ataku ląduje, podstępnie przyniesie oba miecze z ziemi w kolejnym przecinającym ruchu, łapiąc tych, którzy zbliżają się do niego zbyt blisko.W tej fazie elektrycznej Radahn gwiazdy może również spowodować przed sobą ogromny atak obszaru, w podobny sposób uderzając ostrza na ziemię na ziemię.

Kolejny atak ma szefa wzywającego kule, które ulepszą w tobie, a jedyną radą, jaką możemy naprawdę udzielić bardzo szybko z powrotem do diabła, Ponieważ nie ma sposobu na unikanie podmuchu, jeśli jesteś zbyt blisko, ale stosunkowo łatwo jest toczyć się wokół kule latających na ciebie w klastrze.Przy mniej więcej połowy zdrowia lub po prostu niżej, Radahn wyciąga naprawdę podły ruch. Szef zniknie w niebo i pozostanie tam przez około cztery sekundy, zanim przychodzi z powrotem na ziemię w postaci płonącej komety.

Miej oko na niebo, gdy Radahn jest w powietrzu i Ustaw się po przeciwnej stronie wzgórza, skąd pochodzi kometa, jak możesz chronić przed wybuchem, jeśli masz wzgórze między wami dwoje. Jeśli jednak jesteś na torrent, po prostu sprint z koniem w ukośnej linii przylegającej do wzgórza, ma szansę na uniknięcie ataku.

Po komecie Starscourge Radahn staje się jeszcze trudniejszy. Teraz ma wokół niego błyskawiczne kule, które mogą cię uderzyć, jeśli się zbliżycie, i może pociągnąć za pomocą ataku opartego na fali uderzeniowej swoimi magicznymi mieczami.

W tej fazie Torrent jest najważniejszy, ponieważ możesz krążyć szefowi tuż poza zasięgiem jego fizycznych ataków, a także podwójnie skokowe nad falami uderzeniowymi tak jak właśnie cię uderzą.Wreszcie, jednym z średnich ataków, na które należy zwrócić uwagę w tej fazie, jest to, że Radahn skacze w powietrze i wisi na kilka sekund.

Zaraz przyjdzie do ciebie w sile czystej błyskawicy, więc jeśli nie jesteś teraz na potoku, zamontuj swój spektralny rumuziemienie i wypuszczenie ogromnego ataku opartego na okolicy.

Naprawdę ważne jest, aby zauważyć, że możesz wielokrotnie przywołać postacie z powrotem w tej walce z Radahnem z okazji gwiazd. Jeśli postać sztucznej inteligencji gryzie kurz (i zaufaj nam, zrobi to wiele), wszystko, co musisz zrobić, to ponownie podejść do ich znaku przywołania, aby od razu wrócić do walki.

Zalecamy podsumowanie sytuacji, a jeśli znajdziesz się w kilku kumplach, przywołaj swoich sojuszników z powrotem podczas drugiej fazy Radahna, po uderzeniu komety.

Nagroda Radahn nagrody Radahn

Na samym końcu walki osiągniesz sumę 70 000 run. Dostaniesz też Pamięć gwiazdy, które mogą być używane do run lub wymieniane z Eniią w okrągłym stole dla nowych przedmiotów, a także Great Rune Radahn, która podnosi maksymalne HP, FP i Stamina.

Teraz, gdy Radahn Starscourge został w końcu powalony po tylu latach, nadszedł czas, aby posunąć się z historią Elden Ring.

How do you rate Elden Ring Starscourge Radahn Wskazówki i strategia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *