Elden Ring Tree Sentinel Ser, wskazówki i strategie

Startseite » Elden Ring Tree Sentinel Ser, wskazówki i strategie
1. kwietnia 2024
4 minutes
41

By Jhonny Gamer

Tree Sentinel jest jednym z pierwszych wrogów, których napotkasz, gdy pojawiasz się w limgrave.

Jeśli myślałeś, że przeszczepiony potomek z bramy jest niesprawiedliwy, spróbuj przyjąć mobilnego, bardzo agresywnego bossa, który może wyrzucić ogromne obrażenia.

Dobra wiadomość jest taka, że wartość drzewa jest całkowicie opcjonalna. Znajduje się między osieroconym cmentarzem a kościołem Elleh, najlepiej wziąć szerokie miejsce i przyjść do kościoła z boku lub z powrotem, aby odwiedzić Kale, aby uzyskać zestaw rzemieślniczy, I idzie dalej.

Jeśli jednak chcesz to wziąć, jest Strategia sera drzewnego że z pewnym przygotowaniem znacznie ułatwia bitwę.

Na tej stronie:


Strategia sera drzewa w akcji.

Jak przygotować się na wartość drzewa

Tree Sentinel może technicznie zostać usunięty na pierwszym spotkaniu, ale wymaga dużo umiejętności, aby się wyłączyć. Zamiast tego unikaj i wracaj później, gdy masz atak dystansowy.Z atakiem dystansowym – takim jak personel czarów, lub łuk – możesz trzymać się z dala od potężnych ataków w zwarciu i odłączyć stopniowo. Jest w tym coś więcej, do czego za chwilę się dotrzemy, ale to jest rdzeń najbezpieczniejszej strategii.

Poza tym zalecamy uzyskanie aktualizacji kolb. Jest to szczególnie ważne, jeśli wybierasz trasę czarnoksiężną, ponieważ będziesz chciał regularnie uzupełniać swój FP (Magic Points lub Mana), ponieważ będziesz potrzebować sporej ilości, aby zdjąć Sentinel Tree z tym sam.Warto również wyrównać statystyki Aby zwiększyć produkcję zdrowia i szkody, jak nawet w przypadku strategii sera, nie jest to krótka walka.

Tree Sentinel

Możesz dość walczyć z drzewem na otwartej części – lub znaleźć sposób na ograniczenie jego mobilności i zasięgu.

Aby otarć drzewo, zwróć uwagę, a następnie skieruj się do kościoła wejścia Elleha. Ten łuk jest na tyle mały, że wartownik drzewa nie może zmieścić się w środku – ale jest wystarczająco długi, abyś mógł stać przy drugim wejściu, być poza zasięgiem uderzeń w zwarciu, a także mieć bossa na swoich celownikach.

Stamtąd jest to przypadek użycia twoich ataków dystansowych – zaklęć lub strzał – do zdrowia drzewa Sentinel.Oczywiście istnieją pewne czynniki komplikujące. Jednym z nich jest to, że zasięg walki w zwarciu jest całkiem przyzwoity – więc zdecydowanie upewnij się, że stoisz na drugim końcu wejścia, a nie bliżej. Należy to wiedzieć, ponieważ trudno jest zmusić szefa do stania lub wędrowania dokładnie w środku. Kiedy przesuwa się na bok i poza widokiem, może zaatakować przez ścianę.Podobnie, drzewo wartość może przejść wokół ruin i flankować. Jeśli boss zniknie, sprawdź po bokach, aby sprawdzić, czy szef nadchodzi, i wróć przez wejście na drugą stronę, aż znów się osiedli w łuku.Istnieje również rzadki licznik tarczy, który widzi wartość drzewa odzwierciedlającą twoją magię. Jest to rzadkie, ale może być bardzo szkodliwe – więc uważaj na to i unikaj z boku, jeśli możesz.

Pomimo strategii sera, nadal istnieje pewne ryzyko – więc jeśli umierasz, wróć później z kolejnymi ulepszeniami, które pomogą.

Nagroda Sentinel Tree

Twoja nagroda za pokonanie drzewa Sentinel to 3200 run i Złote Halberd Broń.Ma to bardzo wysoki wymóg statystyki dla wczesnej gry – 30 siły i 14 zręczności – więc walka z drzewem z myślą o tym jest nierozsądna, zwłaszcza, że istnieje lepsza broń Aby znaleźć lepiej dla wczesnych postępów w grze.Powodzenia!

How do you rate Elden Ring Tree Sentinel Ser, wskazówki i strategie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *