Elden Ring Witryna lokalizacji Grace

Startseite » Elden Ring Witryna lokalizacji Grace
2. kwietnia 2024
31 minutes
33

By Jhonny Gamer

Miejsca lokalizacji łaski są ciepłym schronieniem Elden Ring , I są wszędzie na ziemiach.

Pojawienie się jako promień światła nad kopcem gleby, utracona łaska, która jest dotknięta, przekształca się w miejsce łaski.

Działają one jako punkty kontrolne, w których można odrodzić się po śmierci, wyrównać, Ulepsz kolby o złote nasiona i święte łzy, Mieszaj cudowną fizykę, Zapamiętaj zaklęcia i inne opcje.

Niektóre strony łaski emitują również promienie wskazujące cię na ścieżkę krytyczną – przydatne, jeśli nie chcesz podążać.

Ta strona wyjaśnia wszystkie lokalizacje Grace w Elden Ring . Zanim zaczniesz w każdym regionie, zdecydowanie zalecamy zlokalizowanie fragmentów map Najpierw w tym obszarze.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak działa strona lokalizacji Grace i tej strony

Odkryjesz wiele miejsc łaski poprzez eksplorację, z niektórymi przy wejściu mini-dungeon (ikona jaskini lub katakomb jest widoczna za nią), podczas gdy inni pojawiają się po pokonaniu szefa w tym obszarze, którego miejsce łaski łaskazwykle będzie nazwany później.

Jednak będąc dużym otwartym światem, łatwo jest również przegapić wiele z nich w zależności od trasy, którą podróżujesz, podczas gdy niektóre nie są tak oczywiście widoczne.Ponieważ w całej grze jest ponad 300 witryn łaski, ten przewodnik nie ma być dokładnym wyjaśnieniem każdego. Mamy nadzieję, że te mapy, z każdym miejscem łaski oznaczonej przez żółte koło, zapewnią przegląd ich lokalizacji na pierwszy rzut.

Dołączyliśmy notatki, podkreślające interesujące punkty lub wyjaśniając topografię map, ponieważ niektóre miejsca łaski będą musiały znaleźć się w przechodzeniu przez określoną trasę lub znajdować się wyżej w górę lub pod ziemią, nawet gdy na mapie niektóre wyglądają jakSą obok siebie.

Limgrave Site of Grace Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Obszar początkowy Elden Ring, gdzie najpierw spotkasz Varre o białej twarzy. Chociaż nazywa się to pierwszym krokiem, powinieneś już aktywować dwa miejsca łaski przed przybyciem na powierzchnię: trutowany strefa samouczka i jaskini wiedzy.
 2. Church of Elleh jest miejscem, w którym można znaleźć jarmuż, pierwszego handlowca, którego spotkasz, a także stół smithingowy, który dokonał pierwszych podstawowych modernizacji sprzętu. Wróć tutaj po nabyciu Torrent spotkać Ranni (lub Renna, jak się wzywa), aby duch nazywa Bell.
 3. Od bramki jest Stormhill, z otaczającymi miejscami łaski, a także prowadząca do pierwszego zamku Stormveil z lochu.
 4. Northwest od Lake Agheel, Limgrave Tunnels to dobry wczesny mini-dungeon, który zdobył kilka kamieni Smithing do aktualizacji broni.
 5. Na północ od jeziora Agheel znajduje się wąwóz, w którym można dostać się do jaskini Murkwater, aby znaleźć łatki. Uważaj na wchodzenie do tego wąwozu po raz pierwszy, gdy zostaniesz zaatakowany przez NPC.
 6. Highroad Cave znajduje się na północ od wąwozu, ale należy uzyskać dostęp do Stormhill, a następnie zeskoczyć przez podmuch z pobliskiego mostu podczas jazdy na potok. Nagrodą na końcu tego mini lochu jest urok Blue Dancer.
 7. Piwnice zrujnowane zazwyczaj nie mają miejsca łaski. Wyjątkiem jest Ruins Waypoint Ruins na wschód od jeziora Agheel, gdzie można znaleźć Sellen Czarodziejkę.
 8. Trzeci Kościół Mariki na północny wschód od jeziora i na północ od Mistwood to miejsce, w którym można znaleźć świętą łzę, a także kolbę cudownej fizyki.
 9. Przybrzeżna jaskinia to nie tylko mini-dungeon, to także podziemna ścieżka, która doprowadzi cię do małej wyspy na południowy zachód do Kościoła Dragon Komunion, który ma również własne miejsce łaski.
 10. Tuż poza strzałem z powyższego na północny wschód znajduje się miejsce łaski dla boskiej wieży Limgrave, znalezionej na końcu mostu. Wieża jest dostępna po pokonaniu Godricka Piecznionego z Godrick Great Run w twoim posiadaniu.

Płacący Półwysep Miejsce lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Na południe od Limgrave, idąc ścieżką na południowy wschód od jeziora Agheel, most ofiary jest pierwszym miejscem łaski dla tego obszaru. Znajdziesz także Ilinię w pobliżu, z kim musisz porozmawiać, aby rozpocząć zamek Morne Quest.
 2. Castle Morne to znacznie mały loch z czterema miejscami łaski, jednym z nich jest szef, Leonine Mis -Bugotten. Loch nie jest jednak tylko samym zamkiem, ale poza jego ścianami dalej na południowy zachód, co wymaga odrzucenia krawędzi wkrótce po osiągnięciu miejsca łaski zamku.
 3. Chore wioski na północ od kościele chrztu Callu, gdzie można znaleźć świętą łzę. Obszar ten jest wyższy, do którego można dotrzeć z południowej strony.
 4. Na południe od wieży widokowej jest w rzeczywistości znacznie poniżej chorej wioski i można do nich dotrzeć, odwracając się i kierując się na północny zachód po pierwszym kierunku na południe po mostku ofiary. Stąd możesz przekroczyć most, aby dotrzeć do zachodniej części półwyspu.
 5. Grobowce katakumb znajdują się na tej wyższej części ziemi między mniejszym erdree na południu a kościołem pielgrzymek na północ, chociaż wejście nie jest od razu widoczne z pobliskich ruin. Pokonanie szefa tego mini-dungeona nagrodzi cię jednym z najpotężniejszych przywoływających duchów w grze, Lhutel The Headless.

Stormveil Castle Miejsce lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Główna brama Stormveila nie jest jedynym wejściem do zamku, ponieważ można infiltrować z boku. Większość innych miejsc łaski dla tego lochu można znaleźć na krawędziach zamku.
 2. Komora Gateside jest schowana w lewym rogu po naruszeniu bramki, co jest pomocnym punktem kontrolnym, aby zaoszczędzić od próby uchylenia nadchodzących strzał następnym razem.
 3. Niezależnie od tego, czy wejdziesz do głowy, czy wkradać się, twoja ścieżka w końcu połączy się w witrynie Grace Tower Rampart Tower. Kierując się dalej na północ do wałów i w dół do drabiny do kaplicy, w której znajdziesz czarnoksiężnika (po prostu uważaj na ptaki, które rzucają w ciebie wybuchowe beczki).
 4. Komora windy po lewej stronie ma windę, która zabiera bezpieczną drogę, aby dotrzeć do Godrick. Jeśli nie wybierzesz tej trasy i skierujesz się w prawo, będziesz musiał spotkać więcej tych irytujących ptaków I najpierw poznaj Nepheli, jeśli chcesz ją wezwać do walki Godrick.

Liurnia Strona Grace Locations

Oto dwie mapy regionu pokazujące wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień:

 1. Klify skierowane do jeziora to pierwsza strona łaski, na którą powinieneś się spotkać, kiedy po raz pierwszy wejdziesz do tego obszaru. Po lewej stronie jest Kościół Irith, w którym znajdziesz świętą łzę i Sorceror Thops.
 2. Podczas gdy jaskinia Stillwater jest na zdjęciu w sąsiedztwie, ta strona łaski jest w rzeczywistości znacznie poniżej ciebie w najbardziej południowo -wschodniej części jeziora. Wewnątrz znajdziesz zestaw zbroi szałwii, Podczas gdy szef tutaj nagrodzi cię skrzydlowanym mieczem talizman.
 3. Zamieszanie szafki wilka jest miejscem, w którym Latenna Albinauric, której linia zadań musisz podążać, aby zdobyć jej ducha i dotrzeć do tajnej ścieżki do haligtree. Aby dotrzeć do tego miejsca łaski, musisz najpierw przejść do jaskini kryształowej jeziora na północ od niej, dostępną ścieżką na południe od jeziora.
 4. Village of the Albinaurics to miejsce, w którym znajdziesz starego człowieka, który daje ci połowę sekretnego medalionu Haligtree w linii zadań Latenny i jest częścią tego, jak zdobywasz zestaw zbroi królewskiej. Inne pobliskie miejsca łaski w tej części mapy znajdują się daleko nad tobą i będą dostępne dopiero pod koniec zadania Ranni.
 5. Cliffbottom Catacumbs znajduje się na dolnej części ziemi, która jest dostępna z północy. Pokonanie szefa tego mini-dungeonu nagrodzi cię Kaiden Sellswiord Ashes.
 6. Aby dotrzeć do boskiej wieży Liurnia na wschodzie, musisz przejść przez wejście do hali nauki. Musisz jednak mieć określony przedmiot, który został ci przekazany przez Ranni podczas jej linii zadań.
 7. Chociaż ścieżka wygląda tak, nie ma ścieżki Jarburga z północy. Zamiast tego musisz zrobić trochę platformów z klifu obok niego. W tym miejscu znajdziesz NPC Jar-Bairn.
 8. Church of Vows to miejsce, w którym można znaleźć Miriel (aka papież żółw), a także gdzie możesz zostać zwolniony z grzechów, jeśli zaatakowałeś NPC.
 9. Kryształowy tunel Raya Lucaria jest na północny wschód od jeziora i wymaga wyjścia na brzeg, aby dotrzeć. Pokonanie szefa tutaj nagrodzi Cię nikczemnikiem dzwonka Smithing-Stone Miner (1).
 10. Chociaż wygląda na to, że jest częścią Akademii Raya Lucaria, Academy Crystal Cave znajduje się w jeziorze, chociaż jej zakończenie zabierze Cię do tajnego obszaru w akademii. Pokonaj szefa, aby uzyskać zaklęcie Kryształów, ale kontynuuj windę, aby znaleźć zaklęcie Terra Magicus w tajnej lokalizacji.
 11. Chociaż wygląda na to, że jest na moście, miejsce łaski East Gate Bridge znajduje się nad jeziorem.
 12. Cztery Belfries mają trzech teleporterów, którzy zabierają Cię do różnych tajnych lokalizacji. Każdy wymaga do aktywowania nasyconego klucza miecza, chociaż można znaleźć jeden w klatce piersiowej na górze.
 13. Droga do dworu można znaleźć, uderzając w fałszywą ścianę. To jest droga do Caria Manor, w której można znaleźć miecz nocy i płomienie a także sposób na znalezienie Ranni Aby rozpocząć linię zadań. W pobliżu tej strony Grace znajdziesz także gigantycznego kowala iji.
 14. W wzniesieniu Ranniego Ranniego są dwa miejsca łaski, jeden w pobliżu dna, drugi w komnatach Ranni. Ta ostatnia pojawia się dopiero po tym, jak zniknęła ze swojej lokalizacji mniej więcej w połowie drogi przez linię zadań i kiedy otworzyło się wejście do Renny na północ.
 15. Wielka winda Dectus to droga do osiągnięcia płaskowyżu Altus, dostępna po znalezieniu dwóch połówek medalionu Dektusowego.
 16. Szalone wioska Flame Village (a także Kościół hamowania na północny zachód, gdzie musisz wybrać się w ramach linii zadań Varre) można uzyskać tylko z północnej strony, idealnie z wielkiego podnośnika Dektusu Grace of Grace. Uważaj na wrogów, którzy mogą wyrządzić statystykę szaleństwa.
 17. Wąwóz na północ od jeziora jest dostępną do alternatywnej trasy do płaskowyż. Wejdź dalej, a znajdziesz również złote ziarno.
 18. Na końcu wąwozu znajduje się wioska wąwozu w Grace. Jest drabina, która zabierze Cię do poruszenie, poruszone miejsce w łasce. Kontynuuj w ten sposób, a potem na zachód, gdzie będziesz musiał walczyć z Magma Wyrm Makar, A potem dotrzesz do płaskowyżu Altus.

Raya Lucaria Academy Site of Grace Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Nie licząc Głównej Akademii, Raya Lucaria Academy ma cztery miejsca Grace, w tym szef, ale zaczniesz stąd i wyciągniesz się do Akademii. Pozostałe dwa miejsca łaski widoczne na tej mapie to Crystal Cave Academy znajdująca się nad jeziorem poniżej i South Raya Luckaria Gate Dostęp z Academy Gate Town.
 2. Church of the Cuckoo to twoja kolejna strona Grace, gdy bezpiecznie dotarłeś do akademii obok czarnoksiężników Glintstone i twardych żołnierzy Marionette. Stąd będziesz śledzić krawędzie budynku i stopniowo jeździć na południowy wschód.
 3. Z klasy Schoolhouse musisz przejść kilka pięter obok niektórych wrogów Glintstone, aby osiągnąć walkę z Bossem z Red Wolf of Radagon.
 4. Debat Parlor to miejsce łaski, która pojawia się po pokonaniu Red Wolf of Radagon. Zmienisz stąd na północ, aby kontynuować eksplorację akademii. To niestety także ostatnia strona łaski, którą znajdziesz od teraz do szefa.
 5. Po pokonaniu Królowej Rennali Księżyca w pełni, stanie się przyjazną NPC, w której możesz odwiedzić respec Elden Ring lub zmień swój wygląd.

Altus Plateau Site of Grace Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Altus płaskowyż to złożona masa ziemi, która w rzeczywistości składa się z samego płaskowyżu, a także. Gelmir na zachód i Leyndell, królewski stolica na wschodzie i w przeciwieństwie do dwóch ostatnich regionów, nie ma jednego konkretnego miejsca łaski, od. Ale Erdtree-Gazil Hill to miejsce łaski lub z tajnej ścieżki. Nie tylko znajdziesz złote ziarno Tutaj, ale będziesz też chciał tu przyjechać, jeśli śledzisz linię zadań Millicent.
 2. W Altus Highway Junction, jeśli podążasz ścieżką krytyczną, będziesz chciał kierować się na wschód. To powiedziawszy, nadal powinieneś wybrać północną trasę, aby odebrać fragment mapy dla tego obszaru. Tutaj znajdziesz brata Corhyn po opuszczeniu przycisku okrągłego stołu, więc porozmawiaj z nim, jeśli chcesz podążać za jego linią zadań.
 3. Musisz ukończyć zapieczętowany tunel, aby dotrzeć do Boskiej Wieży West Altus na południe (tuż poza strzałem – są dwa miejsca łaski, jedno poza wejściem, a drugie w wieży), które otwierająpokonałem Rykard i uzyskał swoją wielką runę. Znajdziesz także łożysko dzwonka Smithing-Stone Miner (2) w tym mini-dungeonie, a także wielkim mierze Lord Onyxa po pokonaniu szefa.
 4. Na wschód od zewnętrznego pola bitwy bitwy to trzy inne miejsca łaski, które są poza strzałem. Jednym z nich jest Capital Rampart, wejście do Leyndell. Pozostałe dwa są dla grobu bocznego mini lochy Auriza i grobu Auriza Hero, który znajdziesz, wykonując odpowiednią ścieżkę rozgałęzioną, która zaciąga cię. Boczny grobowiec jest mylący w nawigacji, ponieważ będziesz dużo teleportować, ale możesz dostać Soldjars of Fortune Ashes po pokonaniu szefa. Grób Auriza Hero jest znacznie trudniejszy, ponieważ musisz walczyć z dwoma tyglacznymi rycerzami na końcu, ale dostaniesz ich broń i zbroję za kłopoty (w szczególności zestaw toporów tygla i wielki miecz Ordovis).
 5. Jeśli będziesz kontynuować na północ po otrzymaniu fragmentu mapy, zasłanianie lasów wielkie Bridge wygląda jak ślepa część. Istnieje jednak portal, który teleportuje się po północnej stronie obszaru, w którym znajdują się wiatraki.
 6. Ścieżka Rampartside można znaleźć, gdy zamiast podążać główną ścieżką po północno-zachodniej stronie zewnętrznej ściany kapitałowej, wybierasz się na południe. Obszar tutaj ma dwa mini-dungeony, podczas gdy na południowy zachód to Kościół StormCaller, w którym można znaleźć świętą łzę i zaklęcie błogosławieństwa smoków.
 7. Grób świętego bohatera jest domem dla dwóch bardzo przydatnych popiołów duchowych: Leyndell Soldier Ashes and Ancient Dragon Knight Kristoff. Pierwszy można znaleźć, odkrywając loch, podczas gdy drugi zostaje porzucony po pokonaniu szefa.
 8. Pokonanie bossów w tunelu Altus nagrodzi Cię ponoszącym łożyskiem Bell Somberstone Miner (2).
 9. Windmill Village jest domem dla jednej z naszych zalecanych lokalizacji rolnictwa runowego. Kolejne miejsce łaski można odblokować dalej na północ, pokonując apostoła do piwa Szef w tym obszarze.
 10. Bower of Bounty znajduje się na nisko położonej części płaskowyżu Altus, która jest dostępna tylko z północy, gdy przechodzisz trasą w pobliżu wioski Windmill. Obszar ten jest także domem dla Rise Mirage (który ujawnia się po ukończeniu układanki środowiskowej) i niewielka erdtree, w której można znaleźć kryształową łzę i nakrapianą hardtear.
 11. Po wejściu zacienionego zamku znajdziesz zacienione zamki. Istnieją dwa dodatkowe miejsca łaski podczas eksploracji zamku. Jeśli śledzisz linię zadań Millicent, istnieje kluczowy element, który musisz znaleźć tutaj.
 12. Bridge of Aryquity zabiera Cię na ścieżkę w górę. Gelmir, aby dotrzeć do Volcano Manor, aby znaleźć Rykard a także zlokalizuj fragment mapy dla tego obszaru. Uważaj, aby nie przekierowić zbyt daleko na tej ścieżce, ponieważ możesz mieć paskudne zawarcie z łatami…
 13. Rzeka SeetheWater jest na zachód od ruin Wyndham i technicznie częścią MT. Gelmir, choć dalej. Skieruj się na północ od tego miejsca Grace, aby znaleźć złote nasienie.
 14. Kontynuuj ścieżkę z rzeki SeetheWater, a przeżyjesz opcjonalną jaskinię, a następnie jeszcze dalej, aby dotrzeć do terminu. Fort Laiedd jest w pobliżu, podobnie jak szef Magma Wyrm. Lawa, z której się pojawia, można również przejść, co prowadzi do tajnej wioski pustelni na południowym wschodzie.
 15. Hermit Village ma dwa miejsca Grace: Craftsman’s Shack, w którym można znaleźć kuszę koła pasową.
 16. Dalej na północny wschód znajdziesz pierwotnego czarnoksiężnika Azur. Wchodzić w interakcje z nim, aby zdobyć czarnokręta komety Azur. Jest też ścieżka, która będzie działać jako skrót MT. Gelmir do Volcano Manor zamiast konieczności chodzenia po płaskowyżu Altus.
 17. Chociaż ta strona Grace wygląda tak, jakby była w Hermit Village, w rzeczywistości znajduje się poniżej. Prowadzący Virgin pochodzi od dwóch bossów, których musisz pokonać, zanim strona Grace będzie dostępna. Dotarcie tutaj wymaga przejścia na tajną część MT. Już tajne miasto więzienne Gelmira, które najpierw wymaga uprowadzenia w części Raya Lucaria Academy.
 18. Jako część MT. Gelmir jest dość mylący do samotności z samej mapy, Old Altus Tunnel nie jest częścią góry, ale jest dostępny przez podróżowanie na północ od Erdtree-Gazing Hill. Możesz znaleźć Talizman BoltDrake +1, Troll’s Hammer i Great Club, ten ostatni zrzucony przez szefa.
 19. Wyndham Catacombs znajduje się na północny zachód od Wyndham Catacombs. Pokonaj szefa, aby zdobyć Bell Glovewort Pickera (1).
 20. Grób Gelmira Hero jest wysoko mt. Gelmir. W rzeczywistości zobaczysz wejście na prawo zaraz po użyciu skrótu za pośrednictwem Hermit Village. Pokonaj szefa, aby zdobyć potężnego ducha przywołania Knight Knight.

Volcano Manor Site of Grace Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Volcano Manor to technicznie tylko budynek, ale jest to także starszy loch, gdy uwzględniasz tajne miasto więzienne pod spodem. Całkowicie możliwe jest całkowicie przegapić ten obszar w zależności od podejścia. To miejsce Grace znajduje się w dworze w pobliżu Lady Tanith i jej ochroniarz rycerza tyrowczego.
 2. Jeśli dotarłeś do Volcano Manor, będąc uprowadzonym w Akademii Raya Lucaria, powinieneś znaleźć podziemne miejsce komnaty inkwizycji łaski. Stąd można znaleźć traverse The Pliskie Lava, aby znaleźć drogę ucieczki przez jaskinię, która odbiera płaskowyż Altus, gdy pokonasz dziewice porywacza na straży, to znaczy.
 3. Chociaż możesz dotrzeć do miasta więziennego, pobudzając się, prawdziwą ścieżką jest tajna trasa wewnątrz dworu wulkanu. Następnie będziesz eksplorować obszar w kierunku z grubsza w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i powinieneś znaleźć inne miejsca łaski, robiąc to.
 4. Odkrywanie miasta więziennego powinno doprowadzić cię do portalu, który teleportuje cię na ścieżkę publiczności, jedyną dostępną ścieżkę do znalezienia Rykarda, Lorda Bluasphema. Innym sposobem dotarcia do tego miejsca i całkowitego ominięcia miasta więziennego jest wejście do służby Lady Tanith i wypełnienie żądanych zabójstw.

Leyndell, Królewska Site of Grace Locations

Zauważ, że istnieją dwie wersje Leyndella, te ostatnie, które są stałe w grze końcowej, więc niektóre miejsca wykryte wcześniej nie są już dostępne. Niemniej jednak niektóre miejsca łaski są nadal takie same, ale wymagają ponownego dotknięcia, aby reaktywować.

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace w stolicy królewskiej. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień:


 1. East Capital Ramparts będzie pierwszą stroną Grace You’Znajdź w stolicy królewskiej po pokonaniu Draconic Tree Sentinel pilnowanie wejścia od północy.
 2. Następnie Melina przemówi do ciebie, kiedy po raz pierwszy odpoczyniesz na Balkonu Avenue Balcony Grace. Będzie to również najbliższe miejsce łaski, aby dotrzeć do tajnego wejścia do podziemnych sznurów.
 3. Kościół niższej kapitału zawiera zestaw zbroi Lionela, zbroję, która z łatwością ma najwyższe statystyki obrony fizycznej i oporu w grze, choć to’S także najcięższy zestaw zbroi.
 4. West Capital Ramparts jest wyżej Leyndell i gdzie musisz iść do korzeni, które zabiorą Cię tam, gdzie musisz iść na ścieżkę krytyczną. To’S również blisko złotego ziarna strzeżonego przez przerażającego wroga gargulca.
 5. Jeśli ufortyfikowany dwór wygląda niesamowicie znajomo, to’s, ponieważ to’s Na czym opiera się lokalizacja okrągłego wstrzymania. To miejsce łaski znajduje się na pierwszym piętrze, na którym można znaleźć inny obraz.
 6. To miejsce łaski pojawia się po pokonaniu Godfreya, pierwszego Pana Elden.
 7. To miejsce łaski pojawia się po pokonaniu Morgott, Omen King.
 8. Podziemny droga to pierwsza strona Grace You’Znajdź w podziemnych sznurkach pod Leyndell.
 9. Ta strona łaski pojawia się po pokonaniu Mohga, Omen.
 10. Skieruj się dalej za katedrą, a następnie w dół piekielnej platformy, aby dotrzeć do szalonego miejsca zakazu płomieniowego Grace, w którym musisz spotkać się z trzema palcami, jeśli ty’Próbuję zdobyć koniec Frenzied Flame.

Witryna lokalizacji Grace Caelid

Oto mapy regionu pokazujące wszystkie miejsca lokalizacji Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień:

 1. Caelid składa się z trzech regionów: sam Caelid, Dragonbarrow Greyoll przez większą część północy i północnego wschodu oraz bagno Aeonii na środku. Istnieją również różne sposoby wejścia do Caelida, ale konwencjonalna metoda będzie pochodzi od Limgrave na Wschodzie z tlącym się kościołem, tak jak granica. Strzeż się, że NPC zaatakuje Cię, kiedy tu przyjedzie, że przyjedziesz.
 2. Gael Tunnel to mini lochy z technicznie dwoma miejscami łaski, jeden przy wejściu, a drugi z tyłu, który wchodził z Limgrave trochę na północny zachód. Jeśli jednak spróbujesz wkraść się z tyłu, zamknięte drzwi blokują drogę i można je otworzyć tylko z drugiej strony. Pokonaj szefa tutaj, aby zdobyć Moonveil Katana.
 3. Dostęp do głębokiej Siofra można uzyskać tylko za pośrednictwem windy w rzece Siofra, która wymaga dwóch klawiszy słów kamieniowych aktywować. Wąwóz, w którym znajduje się, jest odizolowany od obszaru Dragonbarrow. Jeśli skierujesz się na zachód, w końcu dotrzesz do gigantycznej słoika, z trzema przywołaniem NPC, możesz rzucić wyzwanie. Jeśli skierujesz się na południe, znajdziesz ścieżkę, która zabierze Cię do reszty Caelid.
 4. Boska wieża Calied jest wyjątkowa, ponieważ jest jedyną, która ma w środku mini-dungeon. Brakuje też głównej bramy, więc musisz się wkraść za pośrednictwem trudnej platformu, chociaż oznacza to, że nie musisz mieć konkretnej świetnej runi (w tym przypadku Radhana), aby wejść. Druga strona Grace znajduje się w piwnicy wieży tuż przed szefem. Pokonaj go, aby zdobyć potężnego ducha przywołania Omenkiller Rollo.
 5. Bestial Sanctum jest miejscem, w którym możesz wymienić Deathroot na gurranq bester -duchowność na nagrody. Możliwe jest również teleportować się tutaj wcześniej za pośrednictwem ukrytego portalu w East Limgrave.
 6. Fort Faroth to kluczowa lokalizacja historii, w której znajdziesz połowę medalionu Dectus Aby aktywować wielki podnośnik Dektusa, aby dotrzeć do płaskowyżu Altus.
 7. Możliwe jest wczesne dotarcie do Selli Crystal Tunnel przez teleportację klatki piersiowej pod smoczymi ruinami Limgrave, z wyjątkiem tego, że musisz uciec z powrotem do wejścia, aby znaleźć stronę Grace. Kiedy będziesz gotowy wziąć ten mini-dungeon, szef upuszcza łożysko dzwonowe Miner’s Bell (1).
 8. Opuszczona jaskinia znajdziesz bardzo użyteczny złoty talizman Scarab. Musisz przekroczyć przepaść z zachodniej strony.
 9. Sellia, miasto czarnoksiężników ma wiele skarbów (i niektórzy wrogowie czarnoksiężników czają się wokół), choć będziesz musiał w pobliżu mieć jasnoniebieskie płomienie, aby uzyskać do nich dostęp, chociaż można dość łatwo uzyskać złote nasiona. Krzesła-kajparska witryny Grace (ponumerowanej) jest dostępna po zapaleniu wszystkich trzech niebieskich płomieni w mieście i pokonaniu bossów w tym obszarze. Dostaniesz Nox Flowing Sword i Lusat’s Glintstone Person.
 10. Od Sellii jest trasa, która zabierze Cię na wyższy poziom. Podążaj tą drogą, aby dotrzeć do kościoła plagi, w której znajdziesz świętą łzę i spotka się z Millicent, jeśli chcesz podążać za jej linią zadań. Możliwe jest również dotarcie do tego obszaru, upuszczając z Dragonbarrow na północ.
 11. Na północ od kościoła znajduje się Hideaway Sellia, gdzie musisz znaleźć NPC, jeśli śledzisz linię zadań Sellen. Pokonaj bossów w środku, aby uzyskać zaklęcie kryształowego potoku.
 12. Nieprzejezdny Greatbridge prowadzi drogę do zamku Redmane, gdzie walczysz z Radhanem Starscourge. W pobliżu jest również jedno z naszych zalecanych miejsc rolniczych na wczesnym etapie gry.
 13. Zamek Redmane jest stosunkowo małym dziedzictwem z zaledwie dwoma miejscami łaski, chociaż teleportuje cię również na masywną arenę na północ, gdzie walczysz z Radahn. Strzeż się przybywając tu zbyt wcześnie, ponieważ być może będziesz musiał walczyć z bardzo trudną bitwą bossów, zanim pojawi się ta strona łaski.

Mountaintops of the Giants Site of Grace Locations

Oto mapy regionu pokazujące wszystkie miejsca lokalizacji Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień:

 1. Przed dotarciem do góry Giants musisz przejść przez zakazane ziemie, choć jest to dość liniowa trasa. Jednak przed tym miejscem łaski istnieje ścieżka, którą można zabrać na południowy wschód, która zabierze Cię do Boskiej Wieży Wschodniej Altus i jej miejsc łaski, jednego przy wejściu i jednej w środku (po prostu poza strzałem na powyższej mapie). Najpierw jednak zostaniesz przebity w walkę z bossem.
 2. Grand winda Rold zabierze Cię na góry Giants na ścieżkę krytyczną. Jest jednak inna ścieżka, która zabierze Cię do tajnego obszaru na zachodzie. Będziesz potrzebował do tego tajnego medalionu haligtree, postępując zgodnie z linią zadań Latenny.
 3. Tuż przed pierwszym właściwym miejscem Grace w okolicy, znajdziesz także pierwszy szczyt Giants Fragment mapy w pobliżu.
 4. Drugi fragment mapy, który uzupełnia wschodnią część góry Giants, znajduje się tuż obok miejsca GravePost Giants.
 5. Forge of the Giants to ostatnia strona łaski, którą osiągniesz, zanim będziesz musiał zobowiązać się do gry końcowej.
 6. Sol Castle jest ważnym miejscem, jeśli próbujesz ukończyć linię zadań Latenny i znaleźć tajną ścieżkę do haligtree. Ma też bardzo trudną walkę z bossem na dalekiej północy. Chociaż są tam trzy miejsca łaski, ten najbliżej pokoju Boss nie jest zalecany, ponieważ spotkasz bardzo irytujących wrogów. Zamiast tego lepiej uciec od strony Grace przy bramie, a następnie jeździć na windzie jako skrót.

Konsekrowana strona Snowfield Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Jeśli masz obie strony tajnego medalionu Haligtree i użyjesz go w Grand of Rold, będzie to pierwsza strona łaski w okolicy, do której dotrzesz. Uważaj, aby widoczność była bardzo słaba na początku z powodu zamieci i możesz łatwo przegapić inną stronę łaski tuż przed nami.
 2. Tunel Yelough Anix znajduje się na południe od Ruinów Anix Yelough, gdzie czeka bardzo twardy szef. Pokonaj to, a zostaniesz nagrodzony meteorytem zaklęcia Astel.
 3. Apostate Opuszczenie to ostatni przystanek linii zadań Latenny.
 4. Ordina, liturgiczne miasto to miejsce, w którym musisz znaleźć tajną ścieżkę do haligtree, która wymaga ukończenia zagadki w wersji Evergaol w mieście.

Miejsca Haligtree w Miquelli lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Ten opcjonalny loch jest podzielony na dwie części: Haligtree Miquelli, zaczynając od południa, i Elphael, Brace of the Haligtree na północy, którą podróżujesz w niemal spiralnym kierunku. Większość miejsc łaski, którą powinieneś przejść na ścieżkę.
 2. Pierwszą stroną łaski Elphaela jest sala modlitewna, w której powinieneś spotkać się z Millicent, jeśli śledzisz jej linię zadań. Ponieważ wrogowie w tym obszarze są warte wielu run, jest to również nasze zalecane miejsce rolnicze w późnej grze.
 3. Kanał drenażowy jest najbliższym zalecanym miejscem Grace, jeśli postępujesz zgodnie z linią zadań Millicent do jego zakończenia.
 4. Haligreet Roots to miejsce łaski tuż przed walką w Malenii, najtrudniejszy szef w Elden Ring i być może kiedykolwiek stworzone przez fromsoftware. Powodzenia!

Rozpadające się Faram Azula Miejsce lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Ostateczny loch Legacy jest dość liniowy, gdy zaczynasz od południa mapy i pracujesz swoją drogą (rozpadającą się bestia, ponumerowana, powinna być pierwszą stroną łaski, którą zatrzymasz), więc większość miejsc łaski powinieneś nieT Miss.
 2. Dragon Temple jest na drodze do walki z Duo Godskin. Już trudna walka z bossem, musisz też uruchomić trochę rękawicy, zanim się tam dostać.
 3. Jeśli jednak upadniesz tuż przed witryną Grace Dragon Temple, znajdziesz tajną ścieżkę, na której możesz odebrać Azula Beastman Ashes, a także dotrzeć do Dragon Temple Transept Transept, która znajduje się znacznie bliżej szefapokój.
 4. Ten loch ma twardego opcjonalnego szefa, Dragonlord Placidusax. Jeśli chcesz cofnąć status szalonego płomienia.

Leyndell, Ashen Capital Sites of Grace Locations

Zauważ, że istnieją dwie wersje Leyndella, te ostatnie, które są stałe w grze końcowej, więc niektóre miejsca wykryte wcześniej nie są już dostępne. Niemniej jednak niektóre miejsca łaski są nadal takie same, ale wymagają ponownego dotknięcia, aby reaktywować.

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Zaczniesz od infiltracji stolicy z East Capital Rampart.
 2. Podziemne sznurowanie-ziemia to tajna lokalizacja pod Leyndell i nadal można uzyskać do nich dostęp w swoim popiołu. Podziemny droga to pierwsza strona łaski, z którą się spotkasz.
 3. Leyndell Catacumbs znajduje się również w podziemnych sznurkach, gdzie można znaleźć następujące talizmany: talizman w skali tygla.
 4. Katedra Forsaken jest domem dla Mohga, Omen. Pokonaj go i pojawi się miejsce łaski.
 5. Skieruj się dalej za katedrą, a następnie w dół piekielnej platformy, aby dotrzeć do szalonego miejsca zakazu płomienia łaski, w którym musisz być spotkanie z trzema palcami, jeśli próbujesz zdobyć władcę szaleńczego płomienia kończącego się.
 6. Kiedy po raz pierwszy wrócisz do Leyndell jako stolica popiołu, będzie to twoja pierwsza strona łaski.
 7. Erdtree Sanctuary Miejsce łaski pojawia się po raz pierwszy po pokonaniu Godfreya, pierwszego Lorda Elden. Po raz drugi po pokonaniu Sir Gideona znir.
 8. Elden Trone Site of Grace pojawia się po raz pierwszy po pokonaniu Morgott the Omen King. Po raz drugi po pokonaniu Hoarah Loux, i będzie ostatnim punktem kontrolnym przed ostatnim szefem.
 9. Na zachód od stolicy można uzyskać dostęp Boski. Możesz jednak teleportować się tam wcześnie za pośrednictwem wieży powrotu na Półwyspie Płacącym. Portal na Boskim mostku jest jedynym sposobem na dostęp do izolowanej boskiej wieży i jego miejsca łaski (nie pokazano na powyższej mapie). Wejście do wieży wymaga pokonania Malenii.

Siofra River, Nokron i Mohgwyn Palace Miejsce lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Nokron to miasto położone tuż nad rzeką Siofra, ale nie jest dostępne, dopóki nie pokonasz Radahn Starscourge, więc strony łaski mogą wyglądać, jakby nieco się pokrywają. To powinna być pierwsza strona łaski, na którą się tutaj spotykasz.
 2. Siofra River Bank znajduje się w pobliżu miejsca, w którym można znaleźć fragment mapy dla tego obszaru, a także na terenie Hallowhorn, na którym można zdobyć starożytne popioły popychacze po ukończeniu zagadki i pokonaniu szefa.
 3. Poniżej studni znajduje się obok windy, która dobrze zabierze Cię do głębokiej Siofra Caelida. Wymaga dwóch klawiszy miecza aktywować.
 4. Ta strona łaski znajduje się przy wejściu do Nokron, Eternal City.
 5. Ta strona łaski pojawia się po pokonaniu Mimic Tear.
 6. Z tej strony łaski możesz udać się na świętą ziemię (i inną stronę łaski nazwanej na nim), gdzie możesz znaleźć kluczowy element w poszukiwaniu Ranni a także najważniejsze mimiczne popiół łez.
 7. Ta strona łaski pojawia się po pokonaniu dzielnego szefa Gargoyle. W pobliżu jest też trumna, która przetransportuje Cię na głębiny Deeproot.
 8. Istnieją dwa sposoby na Mohgwyn Palace, jeden, kończąc linię zadań Varre, drugi za pośrednictwem portalu w Consecred Snowfield. Będzie to pierwsza strona Grace, z którą się spotkasz, jeśli odkryjesz ten obszar za pomocą tej drugiej metody.
 9. Tuż przed tą stroną Grace znajdziesz zwłoki trzymające fragment mapy dla tego obszaru.

DEEPROOT DEPTHS Strona lokalizacji Grace

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Zaczniesz od tej strony Grace tylko wtedy, gdy przybyłeś przez tajny fragment w Frenzied Flame Prosscription. Następnie będziesz musiał platformować niektóre korzenie, aby dotrzeć do następnej strony Grace poniżej, gdzie zaczniesz, jeśli przybyłeś z Nokron za pośrednictwem trumny. Kolejne miejsca łaski można znaleźć w trakcie eksploracji reszty obszaru.
 2. Ta strona Grace pojawia się po pokonaniu mistrzów Fii, a także tam, gdzie zakończysz zadanie Fi.

Ainsel River Store of Grace Locations

Oto mapa regionu pokazująca wszystkie lokalizacje Grace. Wszelkie liczby odpowiadają notatkom poniżej dalszych wyjaśnień: 1. Dostępne z windy we Wschodniej Liurnia, jest to pierwsze miejsce Grace, gdy zejdziesz do Ainsel River Well Głębokie.
 2. Obszar tuż przed tym miejscem łaski znajduje się tam, gdzie można znaleźć kupca, a także fragment mapy dla tego obszaru.
 3. Ta strona łaski pojawia się po pokonaniu Dragonkin Soldier of Nokstella w tym samym obszarze. Zrzuci zamarzniętą inkantację błyskawiczną, ale co ważniejsze.
 4. Ainsel River Main jest dostępny tylko za pośrednictwem portalu, który aktywuje się podczas zadania Ranni.
 5. To zabiera cię do Nokstella, Eternal City. Możesz hodować łzy larwalne w tym obszarze, a także znajdź księżyc Nokstella Talizman, który zwiększa szczeliny pamięci po wyposażeniu.
 6. Kontynuuj od tego miejsca Grace, aby walczyć z NPC w ramach linii zadań Ranni.
 7. Fragment map dla jeziora zgnilizny to w odległości krótkiego spaceru od tego miejsca Grace.
 8. Udaj się z tego miejsca Grace, aby dotrzeć do szefa tego obszaru, który jest wymagany do ukończenia linii zadań Ranni. Pokój bossów i miejsce łaski, która pojawia się po walce, nie są strzałe na południe.

How do you rate Elden Ring Witryna lokalizacji Grace ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *