Elden Ring Wrzodne wskazówki i strategia duchów drzew

Startseite » Elden Ring Wrzodne wskazówki i strategia duchów drzew
2. kwietnia 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Owrzodzony duch drzewa jest opcjonalnym bossem znalezionym w otwartym świecie Elden Ring.

Jak można się domyślać o tej nazwie, wrzodowany duch jest groteskowym potworem, który nie będzie zaskoczony dla weteranów gier Software.

Możesz zdjąć owrzodzonego ducha drzewa solo lub kooperację z innym graczem lub NPC, chociaż ten ostatni jest zdecydowanie łatwiejszy. Dodatkowo, używając przywołania popiołu duchowego W walce z tym szefem jest dozwolone.

Na tej stronie:


Jak przygotować się na owrzodzonego ducha drzewa

Dla wrzodnego ducha drzewa zalecamy wzięcie udziału w szefie z postacią opartą na fizycznym. Będziesz chciał spróbować złożyć albo Mocny miecz i tarcza, lub weź jedną potężną broń dwuręczną do walki.

Ponadto główną osłabieniem wrzodowego ducha drzewa jest obrażenia ognia. W tym celu, jeśli masz którykolwiek z Smar ognia, aby pokryć swoją broń, lub garnek ognia do lobu na szefa, absolutnie zaleciłbyśmy zabranie obu do bitwy z szefem.Wrzodne wskazówki dotyczące ducha drzewa: jak pokonać owrzodzonego ducha drzewa

Wrzoski duch drzewa przybiera formę gigantycznego, ociężającego potwora przypominającego ślimaka, z ramionami wystającymi z górnej części ciała, i rozbijającymi ustami, które w jednym z nich spadną.

Mówiąc o tym, głównym atakiem, na który musisz uważać w tej walce Wrzosowane usta ducha drzewa nagle świecą jasnożółtym, Ponieważ ma zamiar uwolnić jeden z kilku ataków.

Jeśli boss nie porusza się po tym, jak usta zacznie świecić, ma zamiar ściągnąć duży atak na obszarze efektu, używając magicznych uszkodzeń na podłodze.To jest twoja wskazówka, by się wycofać, lub jeśli uważasz, że możesz to zrobić na czas, sprintu po bossie, aby wylądować w niektórych trafieniach, gdy jest zajęty.

Alternatywnie, jeśli boss nieco się cofnie, gdy jego usta są przewagne, będziesz chciał przygotować się do uniknięcia. Jego usta pojawią się z góry, a jeśli nie unikniesz się z drogi w ostatniej sekundzie, wrzodny duch zgromadzi cię w ustach i złoży masywne obrażenia żywiołowe.

Może to być atak zabity.

Jednak szef może wykonać ten atak bez lśniących usta. Alternatywna wersja tego strajku pojawia się, gdy owrzodzony duch drzewa w pewnym sensie odpycha się ze ścian areny, zbliżając się do twoich ust po ziemi.

Po prostu unikaj po obu stronach ust Kiedy jest kilka metrów przed tobą i będziesz musiał problem z odejściem z drogi.Ostatnim atakiem żywiołowym, na który należy obserwować, jest to, że wulcetyczny duch drzewa świeci na całym świecie. Cofnij się od szefa Jak tylko się pojawi, ponieważ ma zamiar uwolnić duży atak na ciebie na ciebie, używając jego magicznych mocy.Oprócz ataków żywiołowych, owrzodzony duch drzewa atakuje duży zamiatające wzory ramionami. Na szczęście ataki są naprawdę dość powolne, więc jest mnóstwo czasu, aby zejść z drogi, zanim się rozbiją.

Po prostu uważaj, aby nie unikać zbyt wcześnie, boe ryzykujesz złapaniem się w ataku, zanim szef faktycznie kołysze się na ciebie.

Kiedy szef dołącza do siebie ze swoimi kikutymi rękami, upewnij się, że przygotuj się na unikanie. Wrzolony duch drzewa ma zamiar zrzucić oba ramiona, które rozbiją się razem podczas jednego wielkiego ataku, i musisz upewnić się, że uchylasz się tylko wtedy, gdy ramiona spadną w dół, jak każde wcześniej, a szef cię wyśledzi cię.

Na szczęście po tym nie ma kolejnego strajku, więc możesz położyć się na szefa.Wrzodna nagroda ducha drzewa

Kiedy zabity duch drzewa zostanie zabity, dostaniesz 15 000 run jako nagroda. Zyskasz również złote ziarno, które mogą zmierzyć się w kierunku zwiększenia ilości kolb, które nosisz w miejscu łaski, a także wygnane Ashes Knight Oleg.

Ta ostatnia nagroda przybiera formę wezwań popiołu i jest to piekło potężnego hittera.Teraz, gdy zakończy się bitwę z owrzodzonym duchem drzewa, musisz zabrać teleportera z powrotem do otwartego świata Elden Ring i kontynuuj przygodę.

How do you rate Elden Ring Wrzodne wskazówki i strategia duchów drzew ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *