Elden Ring Wskazówki i strategia pogrzebu Erdtree

Startseite » Elden Ring Wskazówki i strategia pogrzebu Erdtree
2. kwietnia 2024
4 minutes
35

By Jhonny Gamer

Erdtree Burial Watchdog jest wczesnym szefem Elden Ring.

To opcjonalne spotkanie można znaleźć w Katakumb Stormfoot, znalezionych na zachodzie limgrave.

Nie powinieneś przygotowywać się na tego szefa – Chociaż zaleca się przyniesienie tarczy. Nagroda Erdtree Burial Wargdog nie warto zejść z twojej drogi, ale jeśli jesteś kompletnym, to prawdopodobnie nie będzie miało znaczenia.

Na tej stronie:


Pokonanie organu gurialnego Erdtree w Elden Ring.

Jak przygotować się do nadzorowania pogrzebowego Erdtree

Ponieważ jest to wczesna bitwa do gry, nie musisz koniecznie przygotowywać się – udało nam się pokonać Watchdog pogrzebowy Erdtree bez konieczności wyrównania lub włożyć inne rodzaje przygotowań.To powiedziawszy, jeśli masz trudności, to kilka razy bieganie w strefie Stormfoot Catacumbs, aby zarobić runy i pokonanie wrogów w środku do poziomu kilka razy lub po prostu powrót później – w końcu jest to opcjonalne – są dobrymi opcjami.

Erdtree Burial Warksdog

Ta bitwa nauczy cię władzy obronnej tarczy, Ponieważ większość strajków może być w pełni zablokowana, jeśli masz wystarczająco dużo wytrzymałości. Niezależnie od tego, czy przychodzące ataki uderzyły wystarczająco mocno, aby znokautować całą swoją wytrzymałość, czy tylko trochę, pod warunkiem, że bronisz, powinien zapewnić Ci bezpieczeństwo.Podczas regularnych ataków wycofaj się i podnieś tarczę, gdy ma zamiar uderzyć, i upuść tarczę tymczasowo do uzupełnienia, gdy jesteś pewien, że nie zostaniesz zaatakowany. Jednak zawsze szybko go podnieść, jeśli uważasz, że nastąpi atak.

Tak długo, jak jesteś ostrożny, możesz zablokować większość ataków w tej bitwie bez uszkodzenia swojego zdrowia. Stamtąd jest to przypadek oceny, kiedy możesz uzyskać szybki atak własny, zanim ponownie podniesiesz tarczę.Najtrudniejszy atak to wtedy, gdy Watchdog unosi się w powietrzu i uderza mieczem. Problem polega na tym, że robi to w kółko i złapie cię w pętli, w której nie możesz się bronić, jeśli nie będziesz miał żadnego dalszego unikania – prowadząc do porażki.

Aby to przeciwdziałać, odejdź od pierwszego ataku – jest to najłatwiejsze do osądzenia, ponieważ gdy rośnie i oba ramiona są splecione na ostrze, powinieneś zwrócić się, zanim wróci na dół – Następnie uciekaj, aż skończy pozostałe ataki. Musisz przestać się blokować, aby to zrobić, więc odwracaj się z aparatem, aby sprawdzić, czy się skończył.


Jeśli zobaczysz to nadchodzące… Unikaj pierwszego uderzenia, a następnie uciekaj!

Tam są Dwa szczególne ataki, które dają ci mile widziane okno do ataku lub wyleczenia. Jeden jest wtedy, gdy stoi na tylnych nogach i postępach. Trudno się uniknąć, więc po prostu zablokuj swoją tarczą, a następnie uzyskać dwa szybkie ataki, zanim powróci do normy.Drugi to atak płomienia. Możesz bezpiecznie wycofać się i wyleczyć, czekając, albo jeśli jesteś poprawnie ustawiony, możesz przejść do tyłu i okrążyć, gdy pluje ogniem w przeciwnym kierunku. Atakowanie może oznaczać, że głowa „dogoni”, więc poczekaj, aż będziesz pewien, że ogień zaprzestanie, zanim to zrobisz.

Kolejny atak, w którym możesz niezawodnie uzyskać odetchnąć – czy atakować, czy bronić – jest wtedy, gdy trzyma miecz na bok, zanim się obracał. Po prostu cofnij się, gdy to się stanie, a potem szybko wpadnij, aby atakować lub skorzystaj z okazji do wyleczenia.Mając na uwadze powyższe, większość ataków powinna być wystarczająco przewidywalna z pewnym stopniem praktyki. Wiedz, że podobnie jak w dół, które może złapać cię w pętli, nie będąc w stanie się obronić, istnieje proste machnięcie miecza, które zrobi w kółko, które może zrobić to samo.

Różnica polega na tym, że możesz się z tego ostatecznie rozwinąć, co oznacza, że powinieneś uciec bez utraty całego zdrowia i pozwolić ci podnieść naszą tarczę, aby uniknąć dalszych uszkodzeń, zanim wkrótce całkowicie wycofasz się, aby się wyleczyć.

Nagroda Erdtree Burial Wargdog

Z pokonanym strażnikiem pogrzebowym Erdtree otrzymasz 1300 run i popiół wojny: Glintsword Arch.Po tym, jak zebrano, możesz wypaczyć na początku lochu.

How do you rate Elden Ring Wskazówki i strategia pogrzebu Erdtree ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *