Elden Ring Wszystkie mapy: gdzie znaleźć wszystko Elden Ring Map Map Fragment Laction

Startseite » Elden Ring Wszystkie mapy: gdzie znaleźć wszystko Elden Ring Map Map Fragment Laction
2. kwietnia 2024
12 minutes
30

By Jhonny Gamer

Elden Ring mapa to coś nowego w grze z oprogramowania z oprogramowania – umożliwiającym lepsze połączenie świata podczas eksploracji.

Jednak kiedy zaczynasz Elden Ring, zauważysz, że twoja mapa będzie w dużej mierze jałowa. Chociaż można użyć mapy i kluczowe elementy, takie jak lokalizacje witryny Grace i zostaną dodane lochy, nie będzie brakować otoczenia, dopóki nie znajdziesz fragmentu mapy.

Ta strona wyjaśnia, gdzie znaleźć wszystko Mapa lokalizacji fragmentów Aby łatwiej poruszać się po całym świecie.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak wypełnić pustą mapę w Elden Ring: Co to są fragmenty mapy i gdzie je znaleźć?

Istnieje fragment map dla każdego głównego regionu Elden Ring. Jeśli mapa, którą zaczynasz odkrywać, jest pusta, jest fragment mapy, który pomoże ci to odkryć.Fragmenty map można znaleźć u podstawy określonych obelisków. Są szanse, że są bliscy wrogom, co czyni ich odzyskanie z daleka od trywialnych.

Jednak, podobnie jak większość przedmiotów, możesz swobodnie wybiegać do i z dala od fragmentu mapy.Istnieje wyjątek od „znajdowania fragmentów mapy z zasadą Obelisk” dla określonego rodzaju obszaru – którego nie zepsujemy tutaj, ale wyjaśnimy i wyjaśni te konkretne lokalizacje.

Mając to wszystko na uwadze i na uwadze wczesne lokalizacje fragmentów mapy, wkrótce będziesz w stanie rozwinąć Elden Ring mapa i planuj z wyprzedzeniem łatwiej, jeśli chodzi o eksplorację.

Lokalizacje fragmentów map Limgrave

Istnieją dwa fragmenty map, które pomogą ci rozwinąć początkowy region limgrave.

Znaleźć Fragment mapy West Limgrave, który chcesz udać się do Ruinów Gatefront, zniszczona osada u podnóża bramy położonej na północny zachód od miejsca, w którym zaczynasz.

Znajdziesz fragment mapy u podstawy obelisku z boku głównej ścieżki biegnącej na północ na południe wzdłuż obszaru.Począwszy od północy, wrogowy wrog po lewej, a potem, gdy wybrzeże jest czyste, szybko uciekaj i chwyć fragment mapy.

Kiedy tu jesteś, warto również zbierać nóż whetstone, umożliwiając wyposażenie popiołu wojennego, obok jednego z pobliskich punktów łaski, który zapewnia zdolność do awansu Elden Ring i zdobądź konia.

Następnie Fragment mapy East Limgrove znajduje się w Mistwood Forest.

W szczególności jest to tylko z boku drogi, na północny wschód od Mistwood Ruins.Kiedy przyjechaliśmy, obok drzewa znajdował się bardzo duży niedźwiedź, którego nasza obecność nie była zdziwiona, pozwalając nam łatwo zbadać obelisk.Kiedy tu jesteś, warto zdobyć książkę kucharską Nomadic Warrior (4) Z zwłok obok niedźwiedzia, pod warunkiem, że możesz zrobić szybki wypad!Lokalizacja fragmentu mapy Półwyspu

Płacząca mapa Półwyspu znajduje się na południowym wschodzie regionu.

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś tego obszaru, możesz to zrobić mniej więcej od początku gry – upewnij się, że masz torrent konia, Następnie prędkość nad mostem poświęcenia na południowym wschodzie Limgrave, a następnie idź drogą na południe.

Najpierw zacznij od ściany, która biegnie wzdłuż środka regionu południowego, gdzie znajdziesz kupca i miejsce łaski, umieszczone tutaj:Przejdź na południe ścieżką, a wkrótce fragment mapy będzie po prawej stronie.

Nie idź dalej – ogromne strzały padną na ciebie, inaczej!

Liurnia z lokalizacji fragmentów map jezior

Istnieją trzy fragmenty map, które pomogą ci rozwinąć region Liurnia.

Fragment map East Liurnia można znaleźć na północ od miejsca Grare Lake Lake Liurnia.Wiedz, że w przeciwieństwie do większości innych fragmentów map, będzie to wrogowie nie tylko wyskoczyć do ciebie na podejściu, ale po samym dotarciu do obelisku – więc bądź na straży!

Fragment map North Liurnia znajduje się w Academy Gate Town, lokalizacja na wschód od samego jeziora.Obelisk znajduje się po południowej stronie osady, nieco na otwartej przestrzeni. Z naszego doświadczenia wynika, że zbliżyło się niewielu wrogów, co czyni to prostym do zebrania.

Wreszcie Fragment mapy West Liurnia znajduje się obok północnego miejsca na wybrzeżu jeziora Liurnia Lake.Skieruj się na północny zachód od wody jeziora, w górę brzegu i idź ścieżką biegnącą po zachodniej stronie regionu. Podobnie jak w przypadku fragmentu północnego, nie powinieneś napotkać dużego oporu na samym miejscu.

Lokalizacja fragmentu map Caelid

Aby znaleźć fragment mapy Caelida, będziesz chciał udać się do południowego punktu zakrzywionej ścieżki biegnącej przez środek regionu.

Dla obszaru tak niebezpiecznego, w pobliżu samej strony w pobliżu samej strony. Znajdziesz obelisk po południowej stronie drogi.

Lokalizacja fragmentu map Dragonbarrow

Znaleźć Fragment map Dragonbarrow, którego musisz skierować się na północ od Caelid.

Znajduje się w pobliżu formacji skalnej, a na zachód od kilku smoków ucztowanych w basenie. Powinieneś mieć czas, aby szybko rzucić się na obelisk i odebrać mapę, zanim dotrą do ciebie w przypadku wykrycia na podejściu.

Następnie, jeśli potrzebujesz, istnieje strona łaski tylko na Zachodzie, której możesz użyć do ucieczki.

Lokalizacja fragmentu mapy płaskowyżu Altus

Można powiedzieć, że Altus Plateau składa się z trzech obszarów, ale jeden fragment mapy samego płaskowyż.

Podążaj główną ścieżką z windy a drogi podzielą się na dwie. Wybierz ścieżkę po lewej (skierowanej na północ).Napotkasz kilka słabych szlachty na ścieżce, ale nie są żadnymi problemami. Dalej dalej zobaczysz obelisk, w którym możesz odebrać fragment mapy.

Leyndell, Lokalizacja fragmentu mapy królewskiej

Królewska stolica ma swój własny fragment mapy, który na szczęście również jest prosty, aby znaleźć jako ten dla płaskowyżu Altus.

Na skrzyżowaniu Altus Highway, Podejmij wielką ścieżkę, która zabierzesz kroki do stolicy, strzeżone przez przerażające warstwy drzew, kogo możesz walczyć lub przejechać obok.Po przejściu przez bramę dotrzesz do zewnętrznego miejsca w Phantom Tree w Grace, gdzie możesz również odebrać dwa złote nasiona. Powinieneś także zobaczyć obelisk tuż przed nami, gdzie możesz odebrać fragment mapy dla tego obszaru.

Mt. Lokalizacja fragmentu mapy gelmir

Mt. Fragment mapy Gelmira jest prawdopodobnie najtrudniejszy do znalezienia. Znajduje się bardzo wysoko na północny zachód od płaskowyżu Altus i faktycznie będziesz musiał odkrywać większość góry, zanim ją znajdziesz.

Aby dotrzeć do tego punktu MT. Gelmir, musisz podróżować z zewnętrznej ściany Leyndella najpierw z północno -zachodniego stolicy (najbliższe miejsce łaski to zewnętrzna ściana bitwy).

Stąd podróżuj na północ od płaskowyżu Altus, gdzie prawdopodobnie zostaniesz zwolniony przez pobliskie katapult. Zamiast jechać do wioski wiatrakowej, trzymaj się po lewej stronie ścieżki i powinieneś przejść miejsce łaski zwanej radami o iniquity: boczna ścieżka. Stamtąd przejmiesz karawanę trolla i ostatecznie przyjdziesz na most, który zabierze Cię do MT. Gelmir.

Jeśli podążysz tą ścieżką na północ, w końcu dojdziesz do ślepego zaułka, więc jak kontynuować? Naprawdę chcesz trzymać się twarzy klifu po lewej stronie i uważaj na porywacze w pobliżu. W punkcie zaznaczonym na mapie poniżej, Znajdziesz drabinę, więc wspinaj się na górę i zabierze Cię do wyższego punktu góry. Pamiętaj, aby zatrzymać się przy pobliskim pierwszym MT. Kemping Gelmir, zanim będziesz kontynuować.

Z tego kempingu idź dalej, a będziesz mieć więcej drabin do wspinania się (dasz również koczowniczego kupca). Po osiągnięciu tak wysoko, jak możesz, skieruj się na zachód i nad mostem, gdzie znajdziesz miejsce łaski dla dziewiątego MT. Kemping Gelmir (co stało się z drugim do ósmej?).

Będziesz potrzebować torrent, aby podnieść podmuch do najwyższego punktu góry. Jest tu twardy mini-boss, ale po prawej stronie jest skalista ścieżka.

Volcano Manor będzie po lewej stronie, ale jeśli pójdziesz wzdłuż ścieżki w drugim kierunku, znajdziesz zarówno miejsce łaski dla drogi winy, jak i obelisk z fragmentem mapy, którego szukałeś.

Uważaj, aby ten obszar czołgał się również z gigantycznymi magicznymi rękami. Albo walcz z nimi najpierw, albo chwyć mapę, a następnie zatrzymaj ją do miejsca Grace dla bezpieczeństwa.Mountaintop of the Giants Map Fragmmment Locations

Istnieją dwa fragmenty map w górze Giants (jeśli nie policzysz tajnego obszaru, ale dojdziemy do tego później) i na szczęście oba są na ścieżce krytycznej, więc nie możesz ich przegapić.

Pierwszy fragment Po raz pierwszy dotrzesz do obszaru po wyjeździe po wielkiej winnicy. Podążaj ścieżką przez krótki czas, a znajdziesz obelisk po prawej stronie, tuż przed dotarciem do strony zamor ruin.

Drugi fragment jest wyżej na szczycie góry, do którego można dotrzeć z południa od jeziora zera i miną garnizon Guardian. Musisz przekroczyć gigantyczną ścieżkę łańcucha, a następnie dotrzesz do miejsca GravePost Giants Grace, w którym znajduje się również obelisk z fragmentem mapy.Ten fragment mapy ujawni także mapę rozpadającego się Faram Azula, ostatniego dziedzictwa położonego na południowy wschód od góry Giants.

Konsekrowana lokalizacja fragmentu map Snowfield

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego na twojej mapie na szczycie Giants wciąż brakuje czegoś po zachodniej stronie, to dlatego, że jest to oddzielny i tajny obszar, który można dotrzeć tylko poprzez znalezienie dwóch połówek tajnego medalionu Haligtree w ramach MedalionuLatenna The Albinauric’s Questhing.

Po uzyskaniu tajnego medalionu użyj tego w wielkim windzie Rold, aby uzyskać dostęp do konsekrowanego śnieżnego pola. Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do tego obszaru, zamieć zaciemni twoją wizję Ale idź dalej na północ, a w końcu wyjdziesz na wyraźniejszą ścieżkę. Mamy nadzieję, że powinieneś również przejść dwa miejsca łaski, konsekrowane śnieg i wewnętrzne konsekrowane snowfield.

Z tego ostatniego, po prostu kontynuuj na północ przez zamrożony strumień, a zobaczysz obelisk, w którym możesz odebrać fragment mapy dla tego obszaru. To ujawni także lokalizację haligtree Miquelli na północy.

Lokalizacja fragmentu mapy rzeki Siofra

Elden Ring ma podziemne lokalizacje, a także mają własne mapy – aby wyświetlić te mapy, kliknij prawy drążek, aby przełączyć się z naziemnego na podziemne. Ostrzegaj, że te te nie będą znalezione na obelisku, Ale nadal nie są tak trudne do znalezienia.

Siofra River to pierwsza podziemna lokalizacja gracze prawdopodobnie się spotkają, ponieważ można ją dotrzeć za pośrednictwem Siofra River Well Lift w East Limgrave.

Raz tam, Z miejsca Grace Siofra River Bank, udaj się na południowy wschód do miejsca znanego jako Hallowhorn Grounds, z krokami, które mają kamienne pochodnie po obu stronach, które można oświetlić. Na dole tych kroków po prawej stronie znajduje się zwłoki, w których znajdziesz fragment mapy dla tego obszaru.

Mohgwyn Dynasty Mauzoleum Map Lokalizacja Fragmentu Mapa

Ten tajny obszar znajduje się na wschód od rzeki Siofra, którą w rzeczywistości można zobaczyć z odległości od rzeki Siofra lub Nokron tuż nad. Możesz dotrzeć do tej lokalizacji albo za pośrednictwem teleporta.

Kiedyś tu jesteś, Fragment mapy można znaleźć na zwłokach w samym środku niektórych ruin Tuż przed dotarciem do miejsca wejścia do mauzoleum dynastii łaski.

DEEPROOT Głębokie Mapa Lokalizacja Fragmentu

Deeproot Deepths to kolejna tajna podziemna lokalizacja pod Leyndell, królewska stolica. Możesz do niego dotrzeć albo ścieżką Po znalezieniu trzech palców lub spoczywając w trumnie Po pokonaniu dzielnych gargulców przez akwedukt Siofra.

Fragment mapy znajduje się na wschód od bezimiennego wiecznego miasta łaski pod strukturą pawilonu.

Lokalizacja fragmentu mapy rzeki Ainsel

Ten podziemny obszar znajduje się pod Liurnia i można ją dotrzeć dobrze przez rzekę Ainsel.

Kiedy już tam będziesz, Skieruj się na północny zachód obok gigantycznych mrówek, aż dotrzesz do dużego przepastnego obszaru czołgającego się z wrogami, w tym jedno z tych magicznych stęczących laser. Możesz albo z nimi walczyć lub podjąć ukrytą ścieżkę, ale kiedy pójdziesz do budynku w centrum, z tyłu znajduje się bezpieczne miejsce, w którym znajdziesz kupca pustelnika. Zanim jednak się do niego dotrzesz, zobaczysz również zwłoki zawierające fragment mapy.

Lokalizacja Fragmentu Fragmentu Mapa Rotów

W rzeczywistości rzeka Ainsel jest więcej niż spotyka oko, ponieważ dalej jest miejsce o nazwie Lake of Rot, tak dokładnie to brzmi. Dotarcie do tego obszaru wymaga jednak przemieszczenia Nokstrella w północnej części rzeki Ainsel, która jest dostępna tylko po zadaniu Ranni.

Na szczęście, podczas gdy kroki do dotarcia do jeziora Rot (i ukończenia linii zadań) mogą być długie, znalezienie fragmentu mapy jest łatwe, gdy tam dotrzesz. Z miejsca Grace, po prostu idź na dół, aż będziesz na brzegu jeziora I to właśnie tam zwłoki.

Z tym – powinieneś mieć ukończoną mapę Elden Ring. Jest o wiele, znacznie większy niż się spodziewałeś, prawda?

How do you rate Elden Ring Wszystkie mapy: gdzie znaleźć wszystko Elden Ring Map Map Fragment Laction ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *