Elden Ring Wyjaśnione skalowanie atrybutów

Startseite » Elden Ring Wyjaśnione skalowanie atrybutów
2. kwietnia 2024
5 minutes
31

By Jhonny Gamer

Skalowanie atrybutów w Elden Ring może pomóc Ci tworzyć potężne kompilacje.

Choć na początku mylące, zrozumienie skalowania atrybutów może pomóc w dalszej poprawie broni i sprzętu.

Ta strona wyjaśnia Jak skalowanie atrybutów Elden Ring działa – i jak możesz to manipulować na swoją korzyść.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak działa skalowanie atrybutów Elden Ring

Kiedy idziesz do broni w menu sprzętu Elden Ring – Nasz obraz poniżej używa Uchigatana, który jest dostarczany z samurajem – zobaczysz to Każdy rodzaj mocy ataku może mieć dwie wartości liczbowe.Wartość po lewej to podstawowe obrażenia broni (115 na obrazie), które można ulepszyć poprzez ulepszanie samej broni za pomocą Smithing Stones. Wartość po prawej dotyczy skalowania atrybutów (21 na zdjęciu).Teraz liczba ta może wzrosnąć w zależności od dwóch rzeczy:

  • Ocena liter w podmenu „Skalowanie atrybutów” na dole obrazu
  • Poziomy statystyk twojej postaci dotyczącej stopniowanych liczb

W przypadku Uchigatana zobaczysz Jedynymi klasami, które ma, to siła ranga d i zręczności r ranga d, Te statystyki posiadające rankingi oznaczają, że Twoja siła i zręczność statystyki wpłyną na drugą liczbę (21 na obrazie).

Im wyższa litera broni, tym wyższa druga liczba – a tym samym wyniki obrażeń – będzie dla tej broni. Więc jeśli miałeś broń o stopniu siły skalowania atrybutów, wyrządzi to więcej dodatkowych obrażeń niż w randze E, na przykład.Dodatkowa wartość obrażeń broni sprowadza się zatem zarówno do klasy literowej w skalowaniu atrybutów, jak i poziomu postaci w tej samej statystyce. Im wyższe są, tym lepsza broń będzie w walce.

Jak zmienić wartości skalowania atrybutów broni

Teraz wiemy, jak przeglądać skalowanie atrybutów, istnieje wiele sposobów zmiany wartości broni Elden Ring, aby jak najlepiej go wykorzystać:

Poprzez aktualizację kowalstwa

Podczas Smithing Stones może być użyte do ulepszenia podstawowych uszkodzeń broni, używanie ich będzie również pozytywnie wpłynąć na skalowanie atrybutów.

Aby to zilustrować, jak to działa, użyjemy miecza Nagakiba na poziomie podstawowym.

Na poniższym zdjęciu zauważysz, że użycie kiszka Smithing [1] do wyrównania Nagakiba do +1 zwiększa obrażenia podstawowe z 115 do 121 (pokazane za pomocą liczby niebieskiej). Jednak w ten sposób zwiększa liczbę związaną ze skalowaniem atrybutów, ponieważ dodatkowe uszkodzenie 31 wzrasta do 34.Wynika to z faktu, że ocena w menu skalowania atrybutów pod spodem poprawia się również po zaktualizowaniu broni. Widać, że podczas gdy zręczność pozostaje w klasie C, dodana niebieska litera C pokazuje, że skalowanie staje się tak nieco lepsze dzięki aktualizacji Smithing.

Z kolei uszkodzenie skalowania atrybutów również nieznacznie wzrasta.

Czasami aktualizacja broni w kowalstwie może nawet zwiększyć faktyczną ocenę literową skali atrybutów, jak pokazano z Moonveilem na poniższym obrazku. Uaktualnienie go do MoonVeil+10 podniosłoby skalę zręczności z C do B, co dodatkowo zwiększając swoje wyniki obrażeń.Poprzez popiół wojny i powinowactwa

Jeśli chętnie spędzasz czas na eksperymentowaniu, możesz sprawić, że broń będzie jeszcze silniejsza i odzwierciedla statystyki postaci, zmieniając oceny liter obecne w podmenu skalowania atrybutów.

Aby to zrobić, przejdź do dowolnej strony łaski i wybierz Ashes of War Menu w kierunku dolnej części.Teraz nie każda broń może zmienić popioły wojenne, ale najpierw zostaniesz wrzucony do menu, który podzieliłby broń, którą wyposażłeś i wszystko inne w ekwipunku.

W tym przykładzie ponownie wyposażyliśmy Nagakiba i użyjemy tego, aby zilustrować, jak zmienić atrybuty broni.Zwróć uwagę na to, które Ash of War wybierasz (jak na przykład niektóre są żywiołowe) wpłynie na to, jak zmienisz skalowanie atrybutów broni. Spójrz na nich wszystkich i zobacz, co działa dla Twojej kompilacji.Po wybraniu broni i popiołu wojennego spotkasz się z menu uznanym.

Tutaj zobaczysz wiele różnych powinowactw i każdy zmieni wartości liter w skalowaniu atrybutów dla tej broni. Niektóre powinowactwa sprawi, że niektóre statystyki będą lepsze, gorsze, a nawet całkowicie dodają nowy.Na przykład wybór „ciężkiego” powinowactwa na Nagakiba zwiększyłoby skalowanie siły z D do B w tym przypadku, ale całkowicie usunie skalowanie zręczności.

Gdybyś poszedł na budowę siły, gdzie zainwestowałeś wiele rules w statystykę siły i brak zręczności, zmiana tego powinowactwa poprawiłoby Nagakiba.

Oznacza to zmianę powinowactwa w celu lepszego odzwierciedlenia, w które statystyki zainwestowałeś poziomy, znacznie poprawia broń. I oczywiście różne popioły wojny dają różne specjalne umiejętności broni, do których są przygotowani, więc pamiętaj o tym.

Nie ma twardych i szybkich zasad wokół skalowania atrybutów Elden Ring. Połączenie modernizacji broni, eksploracji menu popiołów wojennych i poświęcania czasu do respec Twoja postać w statystykach dla sprzętu do skalowania atrybutów pomoże Ci władać potężną broń w grze.

How do you rate Elden Ring Wyjaśnione skalowanie atrybutów ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *