Elden Ring Wyjaśniono najlepsze kryształowe łzy

Startseite » Elden Ring Wyjaśniono najlepsze kryształowe łzy
2. kwietnia 2024
7 minutes
35

By Jhonny Gamer

Odkrycie Elden Ring Kryształowe łzy pomoże zwiększyć szanse na przetrwanie i pozwala dostosować kompilacje i charakter dalej niż wcześniej.

Obok kolby szkarłatnych łez i kolby cerulesowych łez – które podnoszą odpowiednio HP i FP i wymagają złotych nasion i święte łzy Aby ulepszyć – jest kolbą cudownej fizyki, które można znaleźć stosunkowo wcześnie.

Whie można go używać tylko raz (chociaż uzupełnia się również po odpoczynku w miejscu łaski, zgodnie z innymi kolbami).

Najbardziej podstawowe, możesz uznać to za dodatkową kolbę leczniczą lub możesz zastosować ciekawsze tymczasowe buffy i efekty. Co więcej, możesz jednocześnie wymieszać dwa różne rzeczy.

Ta strona wyjaśnia nasze zalecenia dotyczące Najlepsze kryształowe łzy w Elden Ring więc będziesz chciał wymyślić swoją idealną mieszankę.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Opaline Bubbletear Lokalizacja

Ten Zapewnia raz znaczące negowanie szkód. To w zasadzie tworzy tarczą bąbelkową, która pozwala wytrzymać pojedyncze trafienie z niewielkimi obrażeniami, a nawet ataki, które zazwyczaj byłyby jednym strzałem.

Idealnie użyj przed wejściem do walki z bossem, choć ostrzegaj, że efekt wygasa również po pewnym czasie trwania, i chociaż może cię uratować na pierwszym hicie, nie będziesz miał tyle szczęścia, jeśli złapasz kombinację wroga lub jednegoz tych, którzy są rozdzierające, w tym, gdzie zadają wielokrotne obrażenia.Opaline BubbleTear na szczęście można znaleźć dość wcześnie w mniejszym erdtree w płaczu półwyspu na południe od Limgrave. Kiedy po raz pierwszy dotrzesz do obszaru po mostku poświęcenia, idź dalej, aż na drodze będzie widelc, na którym możesz odwrócić się na północny zachód na wyższy poziom, co prowadzi na południe od miejsca widokowej wieży łaski.

Stamtąd kontynuuj na zachód i przejdź przez most, a wkrótce dotrzesz do mniejszego erdtree, który jest na południu.

Pokonaj awatara Erdtree w tym obszarze, a on upuści opalinowy bubletear.

Lokalizacja Crimsonburst Crystal Tear

Ten Stopniowo regeneruje HP przez trzy minuty, jego długi czas trwania, co czyni go idealnym w walce z bossem. Podczas gdy rewitalizacja jest powolna, co oznacza, że nadal będziesz polegać na swoich szkarłatnych łzach, aby uzdrowić cię właściwie, gdy niebezpiecznie mało zdrowia, każde małe pomaga i jest prawie w stanie zanotować skutki trucizny.

Ponadto, jeśli masz buff, który zadaje wyższe obrażenia przy pełnym HP, ale masz około 90%, to oszczędza to marnować kolbę leczniczą, aby uzyskać korzyści.Na szczęście Crimsonburst Crystal Tear jest również uzyskiwana Pokonanie awatara Erdtree w płaczu mniejszej półwyspu – Oznacza to, że dostajesz to i opaline bubbletear w jednej bitwie.Lokalizacja Greenburst Crystal Tear

Ten Tymczasowo zwiększa prędkość odzyskiwania wytrzymałości. Biorąc pod uwagę, jak ważna jest wytrzymałość Elden Ring, to będzie ważny buff, chociaż to właśnie robi Talizman Zielonego Turtle, co możesz wyposażyć jako stały buff Buffl. Niemniej jednak opcja jest dostępna na wypadek, gdybyś chciał użyć swoich gniazd talizman do czegoś innego.Aby uzyskać tę kryształową łzę, musisz Idź do mniejszego erdtree w Caelid, chociaż nie musisz zapuszczać się zbyt głęboko w region, aby go znaleźć, ponieważ jest to tylko krótka jazda od East Limgrave, w szczególności tlący się kościół, który znajduje się na granicy obu.Powinieneś być w stanie zobaczyć stąd mniejszy erdtree, ale zbliżyć się do niego z lewej strony, aby jechać do podstawy drzewa. Spotkasz kilku wrogów na ścieżce, ale torrent może przejechać obok nich bez problemu.Będziesz musiał tutaj walczyć z zgniłanym awatarem – trudniejszą wersją awatara Erdtree, ale który ma również AOE, który może zadawać szkarłatną gnicie. Pokonaj to, a dostaniesz kryształową łzę Greenburst.Twiggy Cracked Tear Lokalizacja

Ten uniemożliwia utratę run po śmierci. Zasadniczo jest to jak wyposażanie gałązki ofiarnej w twoje gniazdo talizman, z wyjątkiem tego, że są one zagubione po jednym użyciu, możesz ponownie użyć tego tyle razy, ile chcesz, tak długo, jak jest zmieszany z kolbą cudownej fizyki.

Jednak trwa tylko trzy minuty, gdy użyjesz kolby, więc jeśli wpadniesz w zaskoczenie po tym czasie, pech.Z LEYNDELL ZEWNĘTRZNEGO WALL BATTLEGROUND GRACE, skieruj się na wschód do mniejszego erdtree na wschodzie.Na szczęście nie musisz tu walczyć z awatarem, tylko małym tłumem wrogów i ich lidera. Po zajęciu się, pęknięta łza Twiggy znajduje się u podstawy mniejszej erdtree w kamiennej misce.

Crimson BubbleTear Lokalizacja

Ten zapewnia wybuch zdrowia, gdy twój HP jest krytycznie niski. Uzdrowienie nie jest zbyt wiele, ale może być ratunkiem, gdy atak pozostawia cię blisko śmierci.

Słowo ostrzeżenia, że cię nie uratuje, jeśli atak wroga jest wystarczająco potężny, aby cię zabić. Efekt trwa również krótko po użyciu kolby.Nie znajdziesz tego do znacznie później w grze na szczycie Giants. Ale kiedy dotrzesz do tego obszaru, mniejszy erdtree, którego szukasz.

Z ruin śnieżnych Ruin z widokiem na miejsce Grace jest wąski most, który możesz. Pokonaj tam awatara Erdtree, aby uzyskać kryształową łzę.

Zerwane położenie kryształowej łzy

A Wadliwa i lotna kryształowa łza, która eksploduje po kilku sekundach. Może to nie brzmieć jak bardzo dobra rzecz do pomieszania, ale ma swoje psotne zastosowania.

Pomyśl o tym jak o samobójczej bombie, która wyrządza ogromne święte szkody, a możesz uznać ją za podstępną taktykę, jeśli angażujesz się w PvP. Lepiej, możesz faktycznie znajdź dwie z tych pękniętych łez, łącząc te dwa dla więcej niż dwukrotnie obrażeń.Pierwsza pęknięta łza Można znaleźć w mniejszym Erdtree na południowy zachód od Liurnia, na północny zachód od konwertowanej wieży łaski. Będziesz musiał walczyć z awatarem Erdtree, aby go zdobyć.

Druga pęknięta łza jest w konsekrowanym śniegu, tajnym obszarze na zachód od Mountaintops of the Giants, do którego można uzyskać dostęp tylko za pomocą tajnego medalionu Haligtree, śledząc Latennę Linię zadań Albinauric.

Ponieważ widoczność nie jest świetna w tym obszarze, warto zdobyć fragment mapy dla tego obszaru, który pokaże ci mniejszą lokalizację Erdtree, na północny wschód od wewnętrznego konsekrowanego miejsca Grace Snowfield.Skieruj się w tę stronę, a w końcu znajdziesz swoją drogę zablokowaną przez skały. Istnieje jednak otwarcie dalej na północ, które zabierze Cię do mniejszego erdtree.Uważaj na niektórych wrogów dzierżących włócznią na ścieżce, a następnie przygotuj się do walki z zgniłym awatarem, aby uzyskać kryształową łzę.

Ciesz się eksperymentowaniem z kryształowymi kombinacjami łez!

How do you rate Elden Ring Wyjaśniono najlepsze kryształowe łzy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *