Elden Ring Zajęcia: najlepsze wybory klasy startowej w Elden Ring

Startseite » Elden Ring Zajęcia: najlepsze wybory klasy startowej w Elden Ring
2. kwietnia 2024
4 minutes
43

By Jhonny Gamer

Wybór Najlepsza klasa początkowa w Elden Ring jest pierwszą wielką decyzją, którą się pojawi, i będzie kształtować pierwsze godziny Twojej przygody.

Podobnie jak w przypadku innych gier Soulsborne, Twoja początkowa klasa określa, z jakim rodzajem kompilacji możesz eksperymentować. Ponieważ statystyki różnią się nieco między sobą, wiedza, który najlepiej pasowałby do twojego stylu gry, jest kluczowy i zaoszczędzi ci kilka bólu głowy podczas wyrównania.

Jeśli odtworzyłeś test sieciowy, wiedz, że wybory tutaj będą inne.

Co więcej, musisz również wybrać pamiątkę – Innymi słowy, element początkowy – daje kolejną potencjalnie trudną decyzję do podjęcia.

Na tej stronie:

Szukam jakiegoś kierunku? Nasze, co zrobić najpierw w Elden Ring , Elden Ring Warunek, Witryna lokalizacji Grace i główni szefowie w porządku Strony mogą pomóc.


Elden Ring Pokochaki poboczne dla manekin

Jak ważne są zajęcia w Elden Ring?

Wybór najlepszej klasy w Elden Ring to zadanie, które różni się znacznie w zależności od tego, czego szukasz. Niektóre zajęcia są najlepsze jako Warriors Tanky, którzy mogą nosić masywne tarcze lub długie mienie. Inni, tymczasem, wyróżniają się magią lub zwinności.



Jeśli dążysz do konkretnego celu dla swojej postaci lub masz na uwadze pewną kompilację, wybrana klasa będzie służyć jako podstawa – niezależnie od tego, czy pasuje do broni, a nawet statystyki, na których się skupiaszróżnica i ostatecznie trudny wybór.

Wiedz jednak, że wszystko, co wybierzesz, Nie definiuje tego, co może zrobić twoja postać. Każda klasa może władać całą broń, przedmioty i umiejętności, pod warunkiem, że wyrównujesz statystyki w tym kierunku. Najlepiej rozważyć wybór klasy początkowej za to, co chcesz ustalić priorytety, a nie decydujący wybór dla reszty gry.

Elden Ring Lista klas

Istnieje w sumie 10 klas początkowych do wyboru Elden Ring. Ich zajęcia i poziomy są następujące:

ClassLevelVigorDenduranceStrengthDexterityIntelligencefaitharcane
Astrolog 6 9 15 9 8 12 16 7 9
Bandyta 5 10 11 10 9 13 9 8 14
Spowiednik 10 10 13 10 12 12 9 14 9
Bohater 7 14 9 12 16 9 7 8 11
Więzień 6 11 12 11 8 14 14 6 9
prorok 7 10 14 8 11 10 7 16 10
Samuraj 9 12 11 13 12 15 9 8 8
Włóczęga 9 15 10 11 14 13 9 9 7
Wojownik 8 11 12 11 10 16 10 8 9
Nieszczęśnik 1 10 10 10 10 10 10 10 10

Chociaż każda klasa ma inną broń i zbroję, statystyki te pomagają wpływać na nasze wybory. Teraz spójrzmy na najlepsze opcje…

Jakie są najlepsze zajęcia początkowe Elden Ring?

Jak wspomniano, żadna klasa nie określi, co twoja postać może wyposażyć, używać lub rzucić długoterminowe – ale niektóre mogą zapewnić szybcie. Krótko mówiąc, nie ma tu „najgorszego” klasy – ale jest kilka, o których twierdzilibyśmy, jest lepsze od innych.

Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, Włóczęga jest świetnym wszechstronnym wyborem, z równym rozkładem statystyk i dobrym zestawem broni początkowej i zbroi, które pomogą ci przetrwać kilka opcjonalnych wczesnych lochów i wyprawy do otwartego świata.



Jeśli myślisz przede wszystkim o walce w zwarciu, to Wojownik jest dobrym krzykiem z jednego powodu – statystyka o wysokiej zręczności. Pozwoli ci to wyposażyć szerszą gamę broni z The Off, w tym jedna z naszej najlepszej broni Sugestie dotyczące wczesnej gry.

Wiedz, że niezależnie od tego, która wybierzesz, nasz pierwszy wybór – Twinblade – nie jest wyłącznie dla wszystkich ze względu na jego wymagania, ale wojownik to tylko dwa punkty dex nieśmiałe przed dotarciem do niego – co pozwoli ci zaoszczędzić od posiadania tak dużego wyrównaniaWyposaż to.

Jeśli chcesz użyć magii – co jest najbezpieczniejszym sposobem na zaangażowanie się w walkę – to Astrolog jest koniecznością. To jedyna dobra czarownica władająca klasę z bramy, a od czasu personelu trudno jest znaleźć na początku gry, wybór z tych powodów jest dobrym pomysłem.



Wreszcie, drugi, który wyskakuje, jest Nieszczęśnik. Wydaje się, że jest to klasa żartów – nie daje ci zbroi i tylko klubu, aby się chronić – ale z 10 statystykami na całej planszy i zaczynając od poziomu 1, dając ci więcej miejsca na rozwój w porównaniu z innymi klasami, to właściwie dobra bazapracować z. Oczywiście nie pozostawi cię to nie tak, jak bronione jako inne zajęcia – ale wkrótce znajdziesz zbroję i lepszą broń.

Ostatecznie, cokolwiek wybierzesz, wiedz, że możesz wyrównać statystyki w innym kierunku, a nawet odpowiednio w końcu!

How do you rate Elden Ring Zajęcia: najlepsze wybory klasy startowej w Elden Ring ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *