Elder Scrolls 6 PRZEDPADKOWE LOKALIZACJI: gdzie naszym zdaniem zostaną ustawione Scrolls 6

Startseite » Elder Scrolls 6 PRZEDPADKOWE LOKALIZACJI: gdzie naszym zdaniem zostaną ustawione Scrolls 6
3. kwietnia 2024
18 minutes
31

By Jhonny Gamer

Elder przewija 6 możliwości lokalizacji Czy… Całkiem rozległy. A przynajmniej są po pierwszej kontroli tego super krótkiego zwiastuna E3 2018, który widzieliśmy – ale tak naprawdę uważamy, że może być możliwe zawężenie ich.

Below, we’re going to run through a series of potential locations and settings for the Elder Scrolls 6. Wyrzucimy niektóre – przynajmniej zasadniczo – i podkreślmy niektóre inne, które naszym zdaniem są szczególnie prawdopodobne, a potem, dalej poniżej, przejdziemy szybkie podsumowanie wszystkiego, co wiemy o starszych Scrolls 6 – jakjego platformy i potencjalna data premiery – więc masz wszystkie informacje w jednym miejscu.

Pamiętaj jednak, że to naprawdę trochę zabawa – nawet jeśli zaczniemy się w to wpakować…


Należy jednak zauważyć, że Bethesda została nabyta przez Microsoft, Ogłoszono w poniedziałek 21 września 2020 r., A obecnie nie wiemy, czy miało to jakikolwiek wpływ na rozwój Elder Scrolls 6.

Jest też sylwestra 2020/21 Teaser Tweet z konta Scrolls Elder rozważyć, chociaż uważamy, że to właściwie droczenie czegoś innego, Niestety – ale możesz przeczytać to, co z tego zrobiliśmy w (świetnej) głębokości za pomocą tego linku.

Na tej stronie:

Dlaczego uważamy, że Hammerfell jest lokalizacją Zwojów Starszych 6

Naprawdę nie ma tu wiele do zrobienia, ale gdybyśmy musieli, zasadzilibyśmy naszą flagę Hammerfell jako lokalizacja Elder przewija 6. Tylko. Oto dlaczego – i znoś z nami, ponieważ wchodzimy tutaj na terytorium spekulacyjne…


Podstawowe założenia:

Po pierwsze, przyjmijmy pewne założenia. Załóżmy, że w celu zawężenia go w dół, to prawda (i że oglądałeś ten zwiastun, powyżej):

  1. Nie jest ustawiony w całej Tamriel – Może to być (i omówimy możliwość tego poniżej), ale jeśli chcemy nawet spróbować go zawęzić, musimy przynajmniej zacząć od założenia tego przyczepy to nie tylko ogólna makieta „gdzieś wkontynent”. Na razie powiedzmy, że lokalizacja zwiastuna wskazuje na lokalizację gry.
  2. Nie jest ustawiony poza Tamriel – Ponownie omawiamy możliwość tego poniżej i ponownie, abyśmy naprawdę go zawęzali.
  3. Tymczasowo jest ustawiony gdzieś przynajmniej blisko dat wydarzeń Morrowind, Oblivion i Skyrim – Jeśli jest to ustalone przed tymi wydarzeniami, to znowu stracimy całą moc odliczenia od tego, co widzimy w zwiastunie (duże, zmieniające się masę rzeczy w trakcie historii Nirna i Tamriela, w końcu i Na przykład Skyrim został ustawiony 200 lat po zapomnieniu). Załóżmy, że mapy Tamriel, które istnieją w momencie tych innych gier, oraz kluczowe przedstawione na nich lokalizacje, istnieją już w dowolnym momencie tego zwiastuna i gry są ustawione.

Ponownie, dla podkreślenia: może być tak, że żadne z tych założeń nie jest prawdziwe, ani niektóre z nich są – ale ze względu na kłótnię, a dla zabawy powiedzmy, że wszyscy są, abyśmy mogli przeanalizować to, co my, mywidziałam.

Tak więc, o tych założeniach, oto nasze rozumowanie wierzenia, że Elder Scrolls 6 najprawdopodobniej zostanie ustawiony w Hammerfell:

Krok pierwszy: Zawężenie go

Po pierwsze, zwiastun pokazuje nam kilka rzeczy. Mamy wyobrażenie o krajobrazie – suchym, skalistym i górzystym z przerzedzającą, krzewajną zielenią przez większą część – a także wyraźnego ujęcia morza, po prawej stronie. Możemy również wyraźnie zobaczyć zrujnowaną, przypominającą forterę konstrukcję w środku, w pobliżu krateru kraterowego po lewej stronie, a jeśli przyjrzysz się uważnie, w oddali na wybrzeżu, jest coś, co wygląda jak miasto, ustawionepodmokły, zielony obszar z jakimś wodnistym przejściem lub rzeką tuż przed nim.


ZWIĘKSZYĆ!

Tak więc, jeśli szukamy miejsc na mapach Tamriel, które reprezentują przyczepę, potrzebujemy gdzieś w suchym, suchym klimacie, w którym ocean byłby po prawej, gdyby miasto było martwe przed nami, a co najwyraźniej żadna inna masa ziemipojawia się za miastem, jeśli spojrzymy w jego kierunku.

Jeśli wykluczymy Morrowind, Cyrodiil, Skyrim i Summerset Isles – wszystkie lokalizacje, które odwiedziliśmy bardzo niedawno, które mają różne klimaty i, jak sądzę, możemy bezpiecznie powiedzieć, stworzyłyby bardzo zaskakujące główne lokalizacje dla Scrolls Elder 6 – wtedy wciąż są, że są tam nadal są sąWiele przybrzeżnych miast, które pasują do rachunku.Pracując z powyższej mapy, możliwości są następujące miasta: Farrun, Northpoint, Camlorn i Daggerfall w regionie High Rock;Archon i dusza w czarnym bagnie;Senchal w Elsweyr (przy nacisku – jeśli morze jest po prawej, a Senchal przed nami, prawdopodobnie byłbyś w stanie zobaczyć inne części Elsweyr w oddali);Falinesti, Woodhearth, Southpoint i może Greenheart w Valenwood;I wreszcie Sentinel, a może Taneth w Hammerfell.

Uważamy, że klimat i topografia lądu wyklucza Valenwood i Black Marsh. Valenwood jest opisywany jako „Ogród Tamriel” i „Morze Endless Green, labirynt liści z na wpół ukrytych miast rosnących jak kwiaty z kwiatu„ w fikcyjnej (ale kanonicznej) książce ”Kieszonkowy przewodnik po imperium, trzecie wydanie„. Można powiedzieć, że skaliste, suche góry i kraterowe obszary przyczepy nie pasują do tego bujnego opisu.

Podobnie czarne bagno jest opisywane jako „cuchnący” Swampland i wiadomo, że ma południowe wybrzeże, które w dużej mierze składa się z wysp przypominających lądowanie wśród mokradeł. Miasto w przyczepie musiałoby znajdować się na południowym wybrzeżu Black Marsh i chociaż wygląda na to, że wokół odległego miasta w przyczepie jest trochę bagiennej niziny, niski i płaski natura bagna w ogóle nie pasuje dobrzez ogromnymi, odcinkami szczytów gór na pokazie tutaj.

Krok drugi: High Rock vs. Hammerfell


Przykład architurki brettonowskiej podanej w nieoficjalnych stron STRED SCROLLS Wpis na ten temat.

Tak więc pozostawia wysoki skał i Hammerfell, i istnieją dwa powody, dla których dostajemy się do Hammerfell: Po pierwsze, ponieważ wysoki skała można wykluczyć (rozsądnie, ale nie tak zdecydowanie jak Black Marsh i Valenwood) z własnych powodów;i po drugie, ponieważ w szczególności miasto Sentinel naprawdę pasuje do rachunku.

Po pierwsze, uważamy, że wysoki skała można wykluczyć ze względu na swój rozmiar, ponieważ jest mniejszy niż Cyrodiil, Morrowind i Skyrim, czyniąc to dziwnym wyborem dla tego, co możemy założyć, że byłby ogromnym światem gry. Po drugie, jest jej architektura, z pobliską wieżą przyczepy wykonaną z lekkiego beżowego wapienia lub materiału podobnego do piaskowca (a także prawdopodobnie tego jasnego-ale bycia uczciwym bardzo odległym-miastem), która różni się dość silnie od ciemnoszarego szaregoStone, który widzieliśmy w Brettonian, High Rock Architecture w innych grach.

Krok trzeci: Dlaczego Hammerfell tak dobrze pasuje

To jednak dość cienkie powody. Prawdziwym, kluczowym jest fakt, że Sentinel, główne miasto Hammerfell, wydaje. Spójrz, jak pasuje do tej starej, fanów (znalezionej na stronie o nazwie „Biblioteka imperialna„Przez Elder Scrolls Lore Subreddit) Hammerfell, a zwłaszcza lokalizacja i okolica Sentinel:Zwróć uwagę na niewielki kawałek wody tuż obok miasta na tej mapie i podobny kawałek wody w odległym mieście w przyczepie? Niewielka część zieleni wokół niego w obu z nich? A jeśli kamera zamiatuje w kierunku Sentinel, z północy na południe, w przyczepie, zauważ, że pasma górskie przechodzisz na północ od Sentinel, a pozostałe góry, które siedziałyby przed pustynią ((blokowanie aparatu) i za nim, w oddali?

W porządku, jest to mapa fanów, nawet jeśli jest prawdopodobnie oparta na rozgrywce opartej na Hammerfell w pierwszej grze Elder Scrolls, Arena. Ale co powiesz na następujące obrazy (ponownie Z biblioteki imperialnej) Przykłady terenu i architektury Hammerfell, zaczerpnięte z akt koncepcyjnych i plików w grze Elder Scrolls Online? Odnoszą się odpowiednio do lokalizacji Bane Hew i krażelni.

I wreszcie ta mapa z jeden z starszych zwojów wiki, który stawia małą wieżę w głąb lądu, na południowy wschód od Sentinel, jeśli możesz to zobaczyć – to może być zrujnowany fort, który widzimy w przyczepie:Z dala od tych bardzo kartograficznych argumentów, w rzeczywistości istnieje wiele innych powodów, dla których Sentinel i Hammerfell mają sens. Mówiąc szerzej Hammerfell to po prostu świetna lokalizacja do ustanowienia dużego, fantasy RPG: To duży obszar, ma szereg klimatów i środowisk (nie tylko suche góry, które widzieliśmy, ale także zieleń, śnieżne góry i rozległe alik’rpustynia) – ok, co prawda, jest to nadal rodzaj kartograficzny – ale także szereg wzmacniaczy.

Gry Elder Scrolls mają przynajmniej w swoich bardziej nowoczesnych formach post jurowi, zwykle polegały na konfliktach rasowych i politycznych jako podstawie swojej fabuły. Niezależnie od tego, czy uważasz, że są obsługiwani z odpowiednią głębokością, jaką masową migrację, napięcie rasowe i religijne, kolonializm, wojna domowa i walka klasowa od lat działały jak wątki przez te gry, a przynajmniej niektóre regiony, przynajmniej niektóre regionyW swoich obecnych formach w „wiedzy” po prostu nie mają niezbędnej różnorodności populacji, aby je nosić.Hammerfell ma jednak masową emigrację ludu Redguard – od starożytnej krainy Yokudy (patrz mapa powyżej, pochodząca z Elder przewija strony) – wbudowane w swoją historię. Ma różnorodną architekturę, od złotej kopuły budynków ALIK’R po bardziej nordycki smok na granicy Skyrim i gildia mag w Elinhir.

To także, odpowiednio, ma historię polityczną związaną z historią Skyrim i Cyrodiil – Redguard of Hammerfell odrzucił Białego Gold Concordat, okaleczający traktat podpisany przez Dominion Altmeri i Imperium między wydarzeniami Oblivion i Skyrim, który gra jako dopasowana historia tych napięć Nord-Ralmor w Starszych Zwojach 5.

Oznacza to nie tylko regionalne napięcia w Hammerfell, ale między Hammerfell i Thalmor, Hammerfell i Imperium (wielu Redguard uważa, że imperium „porzuciło” je, podpisując traktat, zgodnie z książką o wielkim meczuWojna ”), a nawet między Hammerfell i Skyrim na spornym terytorium krażlornu na północy.

Istnieje kilka innych drobiazgów – niektórzy fani zwrócili uwagę, że logo Reddish -Gold Hue of the Eld Scrolls VI w zwiastunie reprezentuje Dwemer Metal, w ten sam sposób Srebrne logo Skyrim reprezentuje Skyforge Steel (Dwemer, popularna starożytna rasa, Enhabited Hammerfell przed RedGuard i nazwał go Volenfell) – ale to jest trochę odcinka.


DWEMER Metal – trochę odcinka?

Podobnie napięte więzi można narysować między stylem muzyki w zwiastunie i lokalizacji. Muzyka tematyczna ma tendencję do reprezentowania regionu gier: gdzie Temat Skyrim był głęboki i chóralny, a bezsilny Oblivion oparty na Cyrodiil był pełen pomp, bardziej militaristyczny i orkiestrowy, można powiedzieć – a zatem dopasowanie heroicznego Redguard. Ale to naprawdę jest odcinek.

W przeciwnym razie lokalizacja jest również łatwa do rozszerzenia – mniejszy wysoki skała siedzi na północy i ma bliskie powiązania handlowe z Hammerfell, więc może to zrobić rozszerzenie w stylu Summerset w stylu wyspy, a nawet być z nią, jeśli gra jest szczególnie masywna – i główna głównaRasa jest humanoidalna, a zatem możliwe do zbycia, w porównaniu do, powiedzmy, fanów, ale nie-wyraźnie-masy-odwołującej się kajiit i argonian cat- i jaszczurki.

Wreszcie, to nie jest za daleko Skyrim, a jeśli jest jedna rzecz, którą możemy wziąć z absurdalnej atrakcyjności tej gry i wszechobecności platformy, ma ogromny wpływ na marketing, do tego stopnia, że niektórzy ludzie postrzegaliby tę grę jako ”Skyrim 2 „, o ile jest to starszy zwój 6. Byłoby to ogromna niespodzianka, gdyby Bethesda odszedł zbyt daleko Skyrim, zarówno geograficznie, jak i tylko tonalnie. Granicząca z regionem, ale nie nakładając się na niego, może być inteligentnym ruchem?


Oto zdjęcie pustyni Gobi, która wygląda… całkiem fajne?

Ostatni punkt: „A co z tą gigantyczną pustynią w Hammerfell?„Słyszę, że może jedna osoba co najwyżej mówi? Cóż, pustynia ALIK’R znajduje się w południowo-zachodniej części regionu i jest znana jako otoczona górami, podobnie jak pustynia Gobi (uznanie dla Goofy_Gouber na Reddit dla tego cudownego zdjęcia) tutaj w prawdziwym świecie. To również sprawiłoby to, że kusząco z pola widzenia w przyczepie, za nimi po lewej stronie.

Zadaliśmy pytanie dyrektorowi serii Toddowi Howardowi prosto: czy Elder Scrolls 6 ustawiony w Hammerfell?

„Nie zamierzam odpowiedzieć, gdzie to jest ustawione!” on śmiał się. Możesz przeczytać więcej w naszym wywiadzie dla samego Howarda, Ale jest kilka innych pomocnych rzeczy, których nauczyliśmy się z rozmowy z nim:

  • Bethesda rzeczywiście już zdecydowała się na lokalizację dla starszych Scrolls 6 – To przynajmniej pomaga. „Jakiś czas temu”, najwyraźniej.
  • Możliwe jest ustalenie lokalizacji z przyczepy – „Oczywiście powiedziałbym tak… Ale nie możesz – to celowo… Możesz rządzić niektórymi rzeczami. I możesz rządzić niektórymi rzeczami.” Ciekawy. „Pierwszą rzeczą, którą robimy, jest świat, więc znamy od jakiegoś czasu, gdzie jest ustawiony.”

Podsumowując wszystkie te bardzo długie – i często, co prawda, dość cienkie – uważamy, że Hammerfell jest najbezpieczniejszym zakładem. Przede wszystkim ma to sens – plus po prostu powiedz to: „Starszy zwój VI: Hammerfell”. Ma ładny pierścień…

Wszystko to powiedziawszy – i jak byliśmy w trudnej sytuacji, aby zwrócić uwagę na to – wciąż jest dużo miejsca na Bethesda, aby spalić niespodzianka. Oto kilka innych opcji. Obiecujemy, że będą je krótko!

Dlaczego Elder Scrolls 6 może być ustawiony w wysokiej skale

Kolejna najbardziej prawdopodobna lokalizacja jest, jak wspominaliśmy powyżej, High Rock, dom Bretonów.

Utrzymując te podstawowe założenia, jedyną rzeczą, którą Absolutnie ma na swoim korzyści.


Breton z The Elder Scrolls Online, w wysokim rockowym mieście Stormhaven.

Jest znany z nieco zróżnicowanej geografii – na północy znajdują się góry pokryte lasami, dalej na południe są równiny, a wzdłuż południowo -wschodniego wybrzeża, które stoją przed Hammerfell, znajduje się kilka miast handlowych. Jest również pełen gór i nazywa się High Rock i, wiesz, przyczepa jest pełna dość wysokich skał. Istnieje również kilka rozpoznawalnych miejsc dla kujonów wiedzy, takich jak miasto Daggerfall i Adamantine Tower, jak plotkuje najstarszą strukturę w Tamriel.

Książka w grze zatytułowaną „Prowincje Tamriel„Jest dobrze odniesiony, gdy ludzie mówią o różnych regionach kontynentu, i opisuje wysoki skał jako pełen„ nierównych twierdz górskich ” – jak ten rozpadający się fort – i„ izolowane osady doliny ” – jak ta mglista dolinę, którą przebijamy w bardzopoczątek przyczepy.


Orcish Ojczyzna Orsinium, w północnej wysokiej skale.

Ale nie do końca pasuje do niektórych innych aspektów materiału. Po pierwsze, piaszczysta architektura nie sugeruje twierdzeń Brettonian tak bardzo. Można bezpiecznie powiedzieć, że rasa Breton jest wzorowana na pewnym rodzaju celtyckiej lub północno -brytyjskiej historii – miejsca podawane są takie imiona takie jak Dwynnen, Glenumbra, Daenia, Cambray Hills, Camlorn i Montclair, a Brettonianie są opisane jako „zaciekłe niezależność„I„ Sporna natura plemienna ”, ale z„ jednoczącym wspólnym dziedzictwem ”języka, tradycji bardowych i heroicznych legend”.

Zasadniczo jest to trochę pchania, zwłaszcza gdy jest ustawiony przeciwko tym wszystkim (co prawda nieco cienki) dowody na Hammerfell, które daliśmy powyżej. Pastowa ludzie, architektura ciemnego kamienia i zimne, północne środowisko brzmią trochę za blisko Skyrim również w celu uzyskania natychmiastowej obserwacji.

Dlaczego starszego Scollsa 6 może być ustawiony w całej Tamriel

Odchodząc od poszczególnych regionów, jednym przyzwoitym zakładem na następną grę Elder Scrolls byłaby w całości Tamriel.


Czy moglibyśmy wrócić do Cyrodiil?

Po pierwsze, możemy być prawie pewni, że Elder Scrolls 6 wyda tylko na konsolach nowej generacji (więcej na ten temat poniżej) i że możemy, jak to możliwe, przyniesie kolejny skok władzy obliczeniowej. Zasadniczo uważamy, że konsole będą wystarczająco potężne, aby zaprezentować całą Tamriel do szczegółów, których Bethesda Game Studios chciałby, zanim pojawią się Elder Scrolls 6.

Ale… Czy chcieliby to zrobić? Uważamy, że istnieje kilka powodów, że Bethesda prawdopodobnie pozostanie z daleka od pokrycia całej Tamriela za jednym razem.

Po pierwsze, istnieje problem starszych zwojów online. MMORPG wciąż ładnie tyka, po prostu dodając Summerset Isle w czasie pisania i obejmuje już zdecydowaną większość Tamriel. Istnieje dość solidny argument, że w głównej serii wielka gra nowej generacji STRED, która obejmuje dokładnie takie same lokalizacje, jak Elder Scrolls Online, kanibalizowałaby jego publiczność. Pomimo ich różnic, wiele ciągnięć MMO polega na tym, że możesz zagrać w coś bliskiego w grze Bethesda Elder Scrolls, ale na ogromną skalę.


Jest kilka oszałamiających miejsc, które jeszcze nie widzieliśmy w Tamriel, ale czy naprawdę chcielibyśmy odwiedzić takie jak Skyrim i Summerset Isle?

Inną rzeczą do rozważenia jest to, że obejmując całą Tamriel w jednej grze, opcje kontynuacji, które są wówczas znacznie zawęzione.

Tak, Elder Scrolls 6 jest jeszcze za lata, ale nie ma powodu, aby sądzić, że Bethesda uczyniłby to swoją ostatnią – nie z absurdalną kwotą na pieniądze, które zostawiliby na stole – i podczas gdy inne kontynenty istnieją na zewnątrz na zewnątrzTamriel w świecie Nirn (ponownie, jak omawiamy poniżej), stanowią znacznie trudniejsze lokalizacje, aby ustawić grę w serii.

To powiedziawszy, oczywiście nadal nie możemy rządzić całą Tamriel. Wiele gier ustawia kontynuacje w tym samym otwartym świecie, co ich wcześniejszy wpis i radzą sobie dobrze, a inne kontynenty (i, co najważniejsze, okresy) w Nirn oczywiście istnieją. Uważamy, że to trochę odcinka dla starszych zwojów 6. Może następnym razem.

Inne potencjalne Scrolls 6 Lokalizacje: Czy to Elswheyr, Valenwood, Black Marsh lub gdzie indziej w Nirn?

Wreszcie, jest jeszcze kilka opcji lewego pola.


Idąc gdzieś – lub trochę czasu – zupełnie inaczej w Nirn może nam lepiej spojrzeć na tajemniczego Dwemera lub starożytnego mer?

Elder Scrolls 6 może nadal być gdzieś jak Elswheyr, Valenwood lub Black Marsh. Po pierwsze, nie ma gwarancji, że to, co widzieliśmy w zwiastunie, powinno nawet reprezentować ustawienie gry. Todd Howard, dyrektor Bethesda Game Studios, jest jedyną osobą, która do tej pory rozmawia o grze, a jego jedyną wzmianką o tym otoczeniu jest to bardzo krótka moment w wywiadzie dla GameSpot, gdzie opisuje to w następujący sposób:

„Jest bardzo wcześnie. Jest w koncepcji i projektu, właśnie tam jest, to właśnie to będzie, oto niektóre z części, które będzie miał [etap].”

Więc nigdy nie wiadomo, mogli jeszcze nie zdecydować się na lokalizację, a zwiastun może być czymś, co razem rzucili, aby ludzie tacy jak my zajęci się napływem.


Widzieliśmy zupełnie nową królestwo w starszych zwojach IV: Oblivion

Podobnie, nie ma sposobu, aby wykluczyć to ustawione gdzieś inne niż kontynent Tamriel. Planeta Nirn ma wiele innych obszarów – chociaż słyszeliśmy o nich tylko mijając – i jednym popularnym, choć zaskakującym wyborem byłby Akavir.

Akavir to oryginalna kraina ostrzy, która sama migrowała do Tamriela, aby ścigać roaming smoków, zanim przeklinał lojalność wobec pierwszego smoków i tak dalej. Według książki w grze „Tajemniczy Akavir„Mówi się, że jest to zamieszkane przez kilka ras: Tang Mo, opisane jako„ małpa-folk ”; Kamal, opisany jako„ pierwotne demony ”; ka’po’tun lub„ ludu tygrysa ”; tsaeci, który, który, który, który tsaesci, który, który, który tsaesci, który, którynajwyraźniej są „wampirami wężowi”; i wreszcie kilku ludzi, którzy mogli zostać wymazani (czytaj: zjedz).


Obraz Summerset Orrary, który był w przedpremierowej sztuce Starszych Zwojów: Legends, z NIRN w centrum. Możesz zobaczyć Tamriel jako główną masę ziemi na świecie, ale kontynenty zostały faktycznie usunięte później, pozostawiając puste.

To trochę skok od zwykłej starej rozpoznawalnej Tamriela, ale nigdy nie wiadomo – być może tygrysa są archaicznym opisem Kajiit, a na osi czasu może być nowy punkt, w którym sprawy są trochę łatwiejsze dla ludzi ludzirozumieć? A może moglibyśmy udać się do jednego z innych regionów na Nirn: Yokuda, Atmora, Pyandonea, Thras lub Aldmeris, które możesz zobaczyć na tej nieoficjalnej mapie powyżej (pochodzącej od z Elder Scrolls Wiki)?

Naszym zdaniem, mało prawdopodobne, nawet jeśli jest to technicznie możliwe. Może jeden dla niektórych DLC lewego pola?

Na razie jednak będziemy musieli poczekać i zobaczyć – zarówno na datę premiery, jak i lokalizację gry – przynajmniej gra mobilna…

How do you rate Elder Scrolls 6 PRZEDPADKOWE LOKALIZACJI: gdzie naszym zdaniem zostaną ustawione Scrolls 6 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *