Elder Scrolls 6 w fazie projektowej, zbudowany na nowym Technologia Starfield

Startseite » Elder Scrolls 6 w fazie projektowej, zbudowany na nowym Technologia Starfield
3. kwietnia 2024
2 minutes
33

By Jhonny Gamer

Todd Howard, szef Bethesda, podał krótką aktualiza.

Niezwykle oczekiwani Kontynuacja Skyrim skorzysta z następujących nadchodzących Starfield , Howard powiedział, którego nowy silnik jest już używany do TES6 Prep.

„Nowa Starfield ] Technology, Creation Engine 2, jest w pewnym sensie zbudowana dla obu – powiedział Howard Telegraf. „To jak nowa baza technologiczna. Zdecydowana większość naszych prac rozwojowych jest włączona Starfield w tej chwili, ale wszyscy pracują nad wszystkim, więc projekty są w rodzaju przeplatania.”


Ale nawet przy niektórych pracownikach pracujących nad przyszłością serii Elder Scrolls, Howard starał się wyjaśnić, że jego następny rozdział Fantasy RPG był jeszcze daleko od premiery.

„Dobrze jest myśleć o Starszych Zwojach 6 jako o tym, że wciąż jest w projektowaniu [faza]” – podsumował Howard, „ale sprawdzamy technologię:„ Czy to poradzi sobie z tym, co chcemy robić w tej grze?„Każda gra będzie miała nowe apartamenty technologii, więc Elder Scrolls 6 będzie miał dodatkowe dodatki do Creation Engine 2, których wymaga ta gra.”

Co najmniej Starfield ma teraz datę premiery: 11 listopada 2022 r., Jak ogłoszono podczas transmisji na żywo Xbox i Bethesda E3. Nowa franczyza science fiction zostanie uruchomiona na PC i Xbox Series X/S i będzie dostępna za pośrednictwem Xbox Game Pass.


Blink, a ty tęskniłbyś, ale fani Bethesda powiedzieli, że zauważyli mapę TES6 w tym powyższym zwiastunie – co miałoby sens, gdyby rozwój obu projektów pokrywa się. Tutaj fani myślą, że mogą się zmieniać zwojów starszych.

How do you rate Elder Scrolls 6 w fazie projektowej, zbudowany na nowym Technologia Starfield ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *