Elder Scrolls Nowy DLC, Markarth, oferuje „niebezpieczną nową strefę” i „potężne, ukryte sekrety”

Startseite » Elder Scrolls Nowy DLC, Markarth, oferuje „niebezpieczną nową strefę” i „potężne, ukryte sekrety”
3. kwietnia 2024
2 minutes
49

By Jhonny Gamer

Coroczne wydarzenie Online, Dark Heart of the Elder Scroll Skyrim, zbliża się do nowego DLC, Markarth.

Oferując „Niebezpieczną nową strefę z zasięgiem”, nową solową arenę, trudnych bossów, wiele ścieżek do odblokowania i „potężne, ukryte sekrety”, Markarth wyda na PC i Mac 2 listopada 2020 r. Oraz na PS4 i Xbox One One10 listopada 2020.

Bethesda, ujawniona za pośrednictwem transmisji na żywo. Jest też zwiastun dla osób nie na PTS.


ESO: Markarth

„Gracze mogą teraz rozpocząć linię zadań Markarth Prologue!„Bethesda powiedziała. „Te zadania zabiorą graczy na przygodę, która prowadzi bezpośrednio do głównej historii Markartha DLC i zakończenia całorocznej historii.

„Aby wskoczyć, po prostu odwiedź sklep w grze w grze i podnieś starter Quest. Każdy, kto jest właścicielem gry bazowej ESO, może doświadczyć tej nowej przygody za darmo.”

Markarth będzie dostępny bez dodatkowych kosztów dla osób z członkostwem ESO Plus, lub możesz go odebrać za pośrednictwem sklepu w Crown w grze.

Od następnego tygodnia gracze będą mogli również uczestniczyć w nowym wydarzeniu w grze o nazwie Lost Treasures of of Skyrim, który „rzuca wyzwanie społeczności ESO do odblokowania trzech poziomów kolekcjonerskich nagród, które obejmują nowe kosmetyki, zwierzak, nowy dom i pierwszy z nowego rodzaju kolekcjonerskiego: HouseGuests”. Gracze mogą użyć systemu Antiquities, aby wykopać utracony skarb Tamriel, aby się zaangażować.

Strumień zakończony dzieleniem się dodatkowymi datami dla Dziennika: Festiwal Witches odbędzie się 22 października – 3 listopada, niezrażone obchody od 25 listopada – 12 grudnia, a nowy festiwal życia odbędzie się w dniach 21 grudnia – 2 stycznia.


How do you rate Elder Scrolls Nowy DLC, Markarth, oferuje „niebezpieczną nową strefę” i „potężne, ukryte sekrety” ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *