Epic już zakazał tysięcy Fortnite Uczestnicy Pucharu Świata do oszukiwania

Startseite » Epic już zakazał tysięcy Fortnite Uczestnicy Pucharu Świata do oszukiwania
3. kwietnia 2024
3 minutes
33

By Jhonny Gamer

Głośno Fortnite rozpoczął się Puchar Świata w zeszły weekend – i już Epic zakazał tysięcy uczestników do oszukiwania.

Turniej On On World Puchar World Puchar Online w pierwszym tygodniu wzbudzono ogromne zainteresowanie – nic zaskoczenia, biorąc pod uwagę Epic, które co tydzień składa 1 milion dolarów na otwarte kwalifikatory online.

W post na blogu, Epickie szczegółowe ponad 1100 kont zostało zakazanych w konkurencyjnej grze przez 14 dni za obchodzenie się zamków regionu i grania w wielu regionach przez turniej. Liczba ta obejmuje zaledwie 200 zwycięzców, którzy przepadli swoje nagrody.

Jest więcej: 48 kont zostało zakazanych do udostępniania konta – liczba, która obejmuje dziewięciu zwycięzców nagród. Osiem konta zostało zakazanych w zakresie zespołu (jeden zwycięzca przepadnie nagrody za zespolenie). Zespół jest wtedy, gdy wielu graczy wchodzi w ten sam mecz i koordynuje swoje wysiłki, na przykład pracując jako duet przeciwko mapie wypełnionej graczami solo.

Jedno konto zostało zakazane na stałe Fortnite do korzystania z oprogramowania do oszustów podczas półfinałów. (To konto grało mniej niż pięć minut w turnieju przed zakazem, Epic powiedział.)

A jedno konto otrzymało 72-godzinny zakaz konkurencyjny w celu celowego rozłączenia, aby uniknąć przekazywania punktów innym konkurentowi.


Konto na stałe zakazane Fortnite mógł należeć do Jonathana „Jonnyk” Kosmala, a Fortnite Player esports, który został uruchomiony z drużyny Kalibur w tym tygodniu Fortnite kwalifikacje do Mistrzostw Świata.

Wydaliśmy Johnathana Kosmala z naszego Zespół Fortnite.

Jesteśmy zszokowani, gdy dowiadujemy się, że oszukuje podczas kwalifikacji Pucharu Świata.

To naruszenie jest poważne i zakończyliśmy naszą relację z Nim. Przepraszamy naszych zwolenników za jego upływ.

— Team Kaliber (@TeamKaliber) 14 kwietnia 2019
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Z tak dużą ilością pieniędzy na zdobycie (Epic wprowadza niesamowite 100 mln USD w konkurencję Fortnite w 2019 r.) Turnieje bez wątpienia zobaczą desperackich graczy, którzy robią wszystko, co czują, że mogą uciec, aby zarobić pieniądze z gry.

„Nasz zespół nieustannie monitoruje grę konkurencyjną we wszystkich regionach i w razie potrzeby podejmie działania przeciwko nieuczciwej grze” – ostrzegł Epic.

„Po każdym turnieju wszyscy gracze (w tym zwycięzcy) są starannie sprawdzani przez wiele drużyn i procesów analitycznych w celu weryfikacji fair play zgodnie z zasadami turnieju, Fortnite kodeks postępowania i Fortnite Umowa licencyjna użytkownika końcowego.”

How do you rate Epic już zakazał tysięcy Fortnite Uczestnicy Pucharu Świata do oszukiwania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *