Epic odpowiada na doniesienia, że gracze oszukuje Letnia potyczka Fortnite

Startseite » Epic odpowiada na doniesienia, że gracze oszukuje Letnia potyczka Fortnite
3. kwietnia 2024
2 minutes
47

By Jhonny Gamer

Epic zakończył dochodzenie w sprawie oszukiwania Letni potyczka Fortnite.

Zwycięzca Idropz_bodies zarobił 130 000 $ po pomyślnym wyeliminowaniu 129 konkurentów w weekend, ale widzowie stali się podejrzliwi i oskarżyli gracza PlayStation 4 – który nie był w tym czasie przesyłania strumieniowego na żywo – o korzystanie z klawiatury i myszy oraz zmowy z innymi graczami, aby naprawić wyniki meczów.

„Przestępstwo zostało popełnione wczoraj podczas sobotniej potyczki” – stwierdził emocjonalny post Reddit (przez Ign). „Idropz_bodies oszukał swoją drogę do 130 000 $. Epos, nie bądź głupi. To jest włamanie. Musi być pełne dochodzenie w odtwarzaniu jego meczów.”W odpowiedzi na zarzut, epic rozpoczął dochodzenie ale nie znalazłem dowodów Idropz_bodies, używał myszy i klawiatury lub zmowy z innymi graczami. Ponadto żaden z wyeliminowanych relacji nie został utworzony po tym.

„Doceniamy troskę społeczności dotyczącą integralności konkurencji”, podsumowało oświadczenie Epic, „ale kwestionowanie wyników indywidualnego uczestnika bez dowodów niesprawiedliwie łez z powodu tego, co powinno być ukoronującym momentem osiągnięcia dla osoby, która zasłużyła tam i zdobyła swoją drogę i zasłużyławykonywane, gdy się liczyło.”

„Naszym głównym celem jest wsparcie konkurencji, która jest zabawna, integracyjna i zgodnie z ogólnym duchem Fortnite. Nietypowe postępowanie uczestników nie jest w tym duchu i nie będzie tolerowane Konkurs Fortnite.”

FortniteLetnie potyczka trwa trwa letnie.

Epic niedawno ogłosił będzie świętować Pierwsze urodziny Fortnite w przyszłym tygodniu z specjalnym wydarzeniem o ograniczonym czasie od 24 lipca do 7 sierpnia.

How do you rate Epic odpowiada na doniesienia, że gracze oszukuje Letnia potyczka Fortnite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *