EPIC zabezpiecza konto programisty iOS, sklep mobilny w Europie i Fortnite premiera w tym roku

Startseite » EPIC zabezpiecza konto programisty iOS, sklep mobilny w Europie i Fortnite premiera w tym roku
3. kwietnia 2024
2 minutes
35

By Jhonny Gamer

Epic Games zacznie opracowywać mobilną wersję sklepu Epic Games na uruchomienie na iOS w Europie, powiedziała, że teraz oficjalnie otrzymała konto programistów Apple.

Wprowadzenie sklepu będzie również zwiastować powrót Fortnite do iPhone’ów, lata po zamknięciu poprzedniej wersji po tym, jak epic, Obchodzenie standardowego 33 -procentowego Apple.

Epic powiedział dziś, że planuje uruchomić sklep z gier na iOS w 2024 roku, prowadzony przez Epic Games Sweden.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Dlaczego Microsoft ma uruchomić gry Xbox na PlayStation?Obejrzyj na YouTube

Wiadomość są zgodne ze styczniowym potwierdzeniem Apple, że będzie zgodne z nowymi zasadami UE, które wymagają od niego umożliwiania obciążenia bocznego i alternatywnego rynku na jego urządzeniach. Jednak wdrożenie tych zasad Apple pozostawia programistów takich jak Epic, którzy idą tą ścieżką, płacąc „nowe śmieciowe opłaty za pobieranie i nowe podatki Apple”, według Epicka Tima Sweeneya, który nazwał opłaty Apple „gorącymi śmieciami”.

W tym czasie Sweeney zasugerował, że Apple może nadal blokować poszczególnych programistów – takich jak Epic. Dzisiejsze wiadomości sugerują jednak, że Apple tego nie zrobi.

Z innych wiadomości, statystyki wydane przez Epic Today pokazują, że Epic Game Store miał 75 milionów aktywnych użytkowników w grudniu 2023 r., Którzy wydali 950 mln USD (£756 m). Tej kwoty, 310 mln USD (£246 m) spędzono na grach innych firm – co oznacza, że reszta wydała na epickie tytuły. Część tej kwoty prawdopodobnie będzie sprzedażą Alan Wake 2, choć większość z nich będzie prawdopodobnie wiecznie zielona Fortnite.

W ubiegłym roku oferta 86 bezpłatnych gier, o wartości 586 mln USD – średnio 2055 USD na gracza.

Nowe funkcje pojawiające się w Epic Games Store w 2024 roku obejmie świeże menedżer pobierania, który umożliwia planowanie pobierania i ponownie zamówienie kolejki, ulepszony tryb offline, obsługę subskrypcji programistów i wydawców, a także wstępne ładowanie przed zakupami.

How do you rate EPIC zabezpiecza konto programisty iOS, sklep mobilny w Europie i Fortnite premiera w tym roku ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *