Fall Guys potajemnie wyściełał ne’er-do-wells na specjalną wyspę oszustów, ale już nie

Startseite » Fall Guys potajemnie wyściełał ne’er-do-wells na specjalną wyspę oszustów, ale już nie
4. kwietnia 2024
3 minutes
33

By Jhonny Gamer

W oświetleniu Seria tweetów, Fall Guys Deweloper Mediatonic ujawnił, że w ramach wczesnych starań antycheatowych potajemnie wygnanie niesmaczne, aby walczyć razem na specjalną wyspę oszustów-ale że w następnej aktualizacji pojawia się bardziej solidne rozwiązanie anty-Cheat.

Jako oficjalny (i pikantny) Fall Guys Twitter to wyjaśnia, Mediatonic wprowadził swój hit z nokautem z własnym systemem ochrony przeciw szwu, który początkowo przynajmniej żył w tle, identyfikując, ale jeszcze nie zakazuje, tych zaangażowanych w nielegalne praktyki.

Gdy deweloper był pewien, że wszystko było w porządku i że system nie wytwarza fałszywych flag, po cichu wystrzelił Fall Guys oszustów, którą opisuje jako „magiczne miejsce, w którym oszuści mogliby szczęśliwie konkurować ze sobą o koronę oszustów”, „przed wyjaśnieniem” dosłownie zwykłą koroną, ale skażoną pustymi poczuciem poczucia winy i żalu ”.

Krótka wersja dłuższej historii Mediatonic polega na tym, że z czasem zaczęła dostosowywać swój próg antychetyczny, dzięki czemu potwierdzone oszustwa byłyby oznaczone, a następnie, podczas kasowania do następnej gry, zamykał się w kolejce na wyspę oszustów, gdzie bardzo jest bardzoCzekała bitwa polegająca na Lop.

Oto kolejny film, który naszym zdaniem jest oszustem wyspą

Nagrywanie osoby nie oszukuje…

Albo nie oszukiwali, tylko na wideo…

Lub jest to prawdziwy serwer i legalny odtwarzacz…

Tak czy inaczej, sprawia, że gra wygląda źle fotka.świergot.com/wxtyia9urr

— Fall Guys (@Fallguysgame) 14 września 2020
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Niestety dla diabelskiego programu Mediatonic (ale na szczęście dla wszystkich innych), po prostu nie było wystarczającej liczby oszustów, aby zapełnić tajną wyspę 40 graczami wymaganymi do rozpoczęcia meczu. W takich przypadkach, Fall Guys zamiast tego uwięził oszustów wiecznie w początkowej sekwencji „Falling Falling” gry, co oznacza, że każdy narzeka na „upadek na zawsze”, w większości przypadków okazał się oszustów.

Jednak zachwycająco mediaatoniczne doniesienia, że w zeszłym tygodniu „coś ekscytującego się wydarzyło” i że uruchomiono pierwszy przypadek meczu wyspy oszustów. Od tego czasu wiele filmów najwyraźniej przedstawia zabawne bzdury slapsticka grupy oszustów nieświadomie, którzy próbują się chodzić pojawił się online Ale jak przyznaje mediatoniczny, chaos filmów, poza kontekstem, tworzy Fall faceci wyglądaj źle – więc oszust.

To nie oznacza zakończenia wysiłków Mediatonic o zwalczanie oszukiwania Fall Guys, a programista ogłosił, że w następnej aktualizacji wdroży rozwiązanie anty-Cheat Epic. „Nasz system wykrywania oszukiwania był dobry”, wyjaśnia – ale nie spodziewaliśmy się tak wielu graczy… I nie mieliśmy pojęcia, że niektórzy gracze chodzą oszukiwać ”.

Pierwsze owoce tego partnerstwa zostaną uruchomione Fall Guys „nadchodząca aktualizacja Big Yeetus i anty-Cheatus, która wprowadza również bardzo uzędzone żółć. Więcej, mówi mediatonic, zostanie wkrótce ujawnione. Do tego czasu pełny Fall Guys Historia wyspy oszustów to zabawna lektura.

How do you rate Fall Guys potajemnie wyściełał ne’er-do-wells na specjalną wyspę oszustów, ale już nie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *