Fall Guys wyjaśnia, w jaki sposób zajmuje się oszustami

Startseite » Fall Guys wyjaśnia, w jaki sposób zajmuje się oszustami
4. kwietnia 2024
2 minutes
50

By Jhonny Gamer

Battle Royale w kolorze cukierków Fall Guys stał się niespodzianką w ciągu ostatnich kilku tygodni i jak każdy popularny tryb wieloosobowy, to niestety oznacza jedno: napływ oszustów.

Używając hacków, aby zwiększyć ich prędkość, teleportować, a nawet latać, oszuści naturalnie wściekli zwykłych graczy, którzy po prostu chcą złapać koronę w uzasadnionych środkach. Doprowadziło to również do niesamowitych materiałów z drużyn celowo sabotujących własne gry, aby ukarać oszusta w ich zespole.

Na szczęście wydaje się, że deweloper Mediatonic jest w tej sprawie, co oznacza, że tego rodzaju czujność sprawiedliwości (miejmy nadzieję) nie będzie już wymagana. Na początku tego miesiąca zespół deweloperski dostroił kryteria wykrywania oszukiwania gry Więc gracze nie musieliby już ręcznie zgłaszać źle zachowującej galaretki. Nadchodząca łatka zmieni sposób, w jaki oszuści są blokowani: obecnie dzieje się to po zakończeniu gry, ale Mediatonic zobowiązał się Aby wkrótce „podjąć bardziej natychmiastowe działania”. To powinno, miejmy nadzieję, że przyszła łatka uruchomi się oszustami przed zakończeniem rundy. Mediatonic stwierdził również, że oszuści używali funkcji udostępniania rodziny Steam, aby obejść system zakazu gry, „tworzenie nowych kont i dzielenie się z sobą”, aby wrócić do gry. Jako taka, funkcja ta została na razie wyłączona.

Odkryliśmy, że oszuści używają dzielenia rodzin, aby obejść nasz system zakazu na Steamie, tworząc nowe konta i dzieląc się z sobą, więc niestety musieliśmy to wyłączyć.

Powinno to jednak bardzo pomóc w kwestiach oszukiwania!

— Fall Guys (@Fallguysgame) 25 sierpnia 2020 r
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Przy odrobinie szczęścia być może te środki utrzymają większość złych fasoli z beczki. Lub pakiet, jak sądzę.

How do you rate Fall Guys wyjaśnia, w jaki sposób zajmuje się oszustami ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *